Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Proba - V, Vietnami kosmoseagentuuri ilmastikuseire satelliit VNREDSat-1 ja tudengisatelliitide programmi alusel üles saadetav Eestis valmistatud EstCube-1. Viimase peamine ülesanne on koostöös Soome meteoroloogiainstituudi ja Saksamaa kosmosekeskusega testida Soomes välja töötatud päikesepurje
Probiootikumid on organismi talitlust ja seega ka terviseseisundit positiivselt mõjutavad mikroorganismid, mis võivad teatud tingimustel pärssida ka haigustekitajate paljunemist organismis. Nende ravim-resistentsust mõjutava toime kohta andmed puuduvad.
Probiootikume on aastate jooksul palju uuritud ja on leitud, et probiootikumidest on kasu ka organismi üldise vastupanuvõime tõstmisel – nimelt stimuleerivad nad immunoglobuliinide teket mitte ainult soolestikus, vaid ka mujal organismis.

Probiootikumid on "elusad mikroorganismid, mis piisavas koguses manustatuna on tervisele kasulikud". Eksperdid defineerisid selle mõista 2001.aastal ÜRO Toidu- ja Põllumajandusorganisatsiooni ja Maailma Tervishoiuorganisatsiooni kohtumisel.
Probiootikumid – ehk inimese soolestikus elavad kasulikud bakterid tasakaalustavad teiste, tokisiine tekitavate bakterite kahjulikku mõju ning soodustavad toitainete imendumist, alandavad vere kolesterooli taset ning soodustavad seedimist.
Probenecid – inhibeerib orgaanilisi anioonseid transportereid – manustatakse koos penitsiliiniga, et pikendada penitsiliini poolestusaega ja vähendada doseerimissagedust, mis on raviks vajalik.

Prob - leemlahendusi pakutakse standardpakendina. Olemas on ka palgaline tegevdirek-tor. • Kantselei Kantseleisid leiame eelkõige rahvaliikumiste ja poliitiliste organisatsioonide juures.
Probiootikumideks nimetatakse just neid baktereid, kes mõjuvad inimese tervisele positiivseid – suudavad takistada inimese nakatumist patogeensete bakteritega ning mõjutada immunsüsteemi.
Probiootikumid on mikroorganismid, mis on inimesele kasulikud, nt lactobacillus Fermentum ME3. Nad peavad elama üle mao happelisuse ja suutma jämesooles arenedes inimesele kasulik olla.

Probiootikumid - on piimhappebakterite tüved, mis on isoleeritud inimese soolestikust ja millede positiivne mõju inimese tervisele on teaduslike uuringutega tõestatud.
Probiootikumideks nimetatakse elusmikroobidega toiduaineid, mille kohta arvatakse, et nad parandavad tervist seedekulgla mikroobikoosluse tasakaalustamise läbi.
Probiootikumid e. eubiootikumid: on bioloogiliselt aktiivseid mikroorganisme sisaldavad preparaadid, mis avaldavad kasulikku toimet inimese tervisele.

Prob - kunsti esindas moderne kunst, mis oli kättesaadav ainult eliidile (kallid maalid). Vaidlustati modernismi saavutusi kunstis.
Probiootikumideks nimetatakse bioloogiliselt aktiivseid mikroorganisme (peamiselt laktobatsille ja bifidobaktereid) sisaldavad preparaate.
Probiootikumid on resistentsed paljudele antibiootikumidele ja seetõttu on kasulik neid antibiootikumidega samaaegselt võtta.

Probationary period – under the individual employment contract a newly engaged employee may be subjected to probationary period.
Probiootik me - 3 saab kasutada koos antimikroobse raviga: fluorokinoloon, metronidasool ja biseptool (TMP-SMX) ravi korral.
Probabilismi puhul on olemas skaala, millel on madala matemaatilise tõenäosusega teooriad kuni kõrge tõenäosusega teooriad.

Probiootikumid on elusad mikroorganismid, mis küllaldasel hulgal koos baastoitumisega avaldavad tervist parandavat toimet.
Prob - leem on aga, et kolmandik ei ole täisarv – peame jagamise jaoks arve veel mängu juurde tooma.
Probiootikumid e. Eubiootikumid on bioloogiliselt aktiivseid mikroorganisme sisaldavad preparaadid.

Probenesiid on näidustatud normaalse neerufunktsiooni puhul ja toofuste puudumisel.
Probiootikumid – bioloogiliselt aktiivseid mikroorganisme sisaldavad preparaadid.
Probiootikumid on inimese soolestikust isoleeritud bakteritüved, mille omadusi on

Probenesiid on vastunäidustatud neerukivide ja neerupuudulikkusega haigetel.
Prob - leeme võib tekitada ka laste peresisene konkurents.
Probate – testamendi kinnitamine (kinnitatud testament)

Prob - lems are a normal and necessary part of life.
Probiootikumid on organismi sisseviidavad kasulikud bakterid.
Prob - le positiivne osa, mis tõmbab tähelepanu.

Probiootikumid on bakterid, mis hoiavad seedimise korras.
Probably originated on the slopes of Mount Royal in Montreal.
Probate - avoidance testamendi vältimineTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun