Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse Registreeri konto
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Avatud küsimused (131)

Taevasina põhjuseks on valguse hajumine molekulide kompleksidelt ja õhutiheduste fluktuatsioonidest, mis on palju väiksemad valguse lainepikkusest.
Otsin kedagi, kes oskaks kasutada R programmikeelt ja aitaks ühe töö ära teha tasu eest
Raamatust "Ekke Moor", tegelase Ekke Moori kohta vaja teada natukene tema mõtlemisest.
Raamatust "Ekke Moor", tegelase Ekke Moori kohta vaja teada natukene tema mõtlemisest.
mis on tämber?

Muusika | 5 punkti | Vastuseid: 54 | Vasta

Tämber on kõlavärv.
Jah, kui kõik ääred ja peenrad on eraldatud näiteks tänavakiviga. Siis sõidab mururobot sinna rattaga peale nig saab ääred samuti ära niita. Kui ei ole tänavakiviga eraldatud, siis tuleb ääred ära trimmerdada iseseisvalt.
5 kasulikku akende pesuks: 1) Vältige ammoniaagis või alkoholis sisalduvate klaasipuhastusvahendite kasutamist. Need võivad tunduda intensiivsema puhtusega, kuid tegelikult võivad need jätta triibud ja isegi õhukese kile, mis meelitab tolmu ja niiskust. Kui teil on eriti raske koht, võite puhastusprotsessi alustada lahusti nagu atsetooni lisamisega või puhta lapiga alkoholi hõõrumisega ja otse kohapeal hõõrumisega. Pühkige see kuivaks ja jätkake akna puhastamist nagu tavaliselt. 2) Ükskõik kui kangekaelsed teatud materjalid ka ei oleks, ärge kunagi kasutage nende eemaldamiseks habemenuga või muud tüüpi tera. See võib põhjustada püsivaid kriimustusi ja muuta teie aknad tulevikus purunemise suhtes haavatavamaks. 3) Lahuse hõõrumisel kasutage pehmet, ebemevaba salvrätikut. Mikrokiudlapp on ideaalne, kuid sobib ka õrn ja puhas paberrätik. Hõõru vältimiseks hõõru mitmest suunast. 4) Kui leiate, et pärast akna puhastamist on teil veel triipe, loputage lihtsalt puhta veega, et eemaldada järelejäänud puhastuslahus. 5) Är arge peske ise, vaid seotage https://aknapesurobot.ee/.

Varia | Vastuseid: 6 | Merly99 Vasta

Oleks vaja leida erinevaid allikaid, mida kasutada õpingute toetamiseks ja paari esse kirjutamiseks.
kodune töö, venemaa kodusõda, ajalugu, 9 klass
.

Ajalugu | Vastuseid: 13 | AlbertPP Vasta

Palun, mis on Monteverdi kuulsamad teosed ning kus nende kohta infot saaks?
punktid

Varia | Vastuseid: 28 | 387206 Vasta

Kolmefaasiline tarviti võimsusega 2,5 kW on ühendatud kolmnurkühendusse. Selle nimifaasipinge on 230 V ja võimsustegur 0,89. Arvutada tarviti nimiliinivool. Antud:
UF=
PN=
cos φ =
Leida:
IL
Mõlemad on head aga kui raha on ühe jaoks kumma võtta?
Tahaks teada miks on olemas hiirte juust aga pole olemas juustu, mis on hiire maitseline
Tahaks teada kui vana on universum.
"Kui traditsiooniline hierarhia püüab vältida valdkondlikku dubleerimist, siis haldusrollide jaotumise puhul ministeeriumi ja ameti (ning allasutuste) vahel seda esmapilgul vältida ei saa. Tavaliselt dubleerimist siiski ei ole, kuna eri tasandid täidavad eri rolle." Mis on ülesannete valdkondliku dubleerimise plussid (selles kontekstis)?
Inglise keeles tähendaks "õhuke" riik siis "limited government",ehk siis riik, mille võim on piiratud.
"Kui traditsiooniline hierarhia püüab vältida valdkondlikku dubleerimist,siis haldusrollide jaotumise puhul ministeeriumi ja ameti (ning allasutuste) vahel seda esmapilgul vältida ei saa. Tavaliselt dubleerimist siiski ei ole, kuna eri tasandid täidavad eri rolle." Mida tähendab ülesannete valdkondlik dubleerimine selles kontekstis?
Kirjutage facebook Marten Tamm, kui olete huviline
Ülesandeid on 39. Ootan vastuseid lahenduskäikudega.
Hind 30
Harjutused: https://drive.google.com/drive/folders/1vLjWiNT7DwA46XWmIEqtjD-B1z7o4dW_?usp=sharing
Oleks abi vaja ülesande lahendamisega. Nr 1496. Ise sain vastuseks 16.14, kuid pole kindel. Ootaks lahenduskäiku pildiga. Link: http://prntscr.com/n3t2pu
Millistel jõgedel esineb suuri üleujutusi? Miks?
Millise lainepikkusega valgus tuleb suunata plaatinale, et fotoelektronide kiirus oleks 3000 km/s? Väljumistöö on 6,3 eV.
Mis on lapsest lähtuv õpikäsitus?
Vaja on lahendada neli lühikest exceli ülesannet, üks ül 15€. 1. maatriksi lahendus 2.voo tasakaalu kitsendus Lahendusi on vaja mai lõpuks.
Vaja teha ca 15 ülesannet. Arvujadad, funktsiooni tuletised. ABI SAAB TASUTUD!
Oleks vaja kirjutada kirjand "Käik keskaja teatrisse"
Vajan abi võrratuste lahendamisel. Kes oskab aidata kirjutagu postkasti! Tasu lepime seal kokku.
asjaõiguse tekkimine

Õigus | 10 punkti | Vastuseid: 5 | Vasta

Probleem: olen kõiki regulatsioone järgides rajanud merre paadisadama, mida lisaks minule kasutab kohalik kogukond. Sadamaga piirnevale riigimaale e. randa ei ole midagi ehitatud. Nüüd soovin sadama veealaga piirnevale riigimaale seada hoonestusõigust eesmärgiga võtta see kasutusele sadamamaana, millele ehitada sama teenindamiseks vajalikud detailplaneeringuga määratud hooned ja rajatised. Sadama rajamine, sh. sadama maa eraldamine ja selle piiripunktid on määratud valla üldplaneeringu ja sadama detailplaneeringuga, mille kehtestamise protsess on toimunud avalikult. Kahjuks keeldutakase riigimaale hoonestusõigust seadmast, kuna polevat seaduslikku alust seda teha. Küsimus: kas minu tegevus oli/on siis ebaseaduslik ja kuidas ikkagi see hoonestusõigus seada? Kas KOV õigusaktid on või ei ole riigile, ehk siis riigiasutustele kohustuslikud? Rajaleidjale tulemustasu.
Gävle jõulusokk on igal aastal heinast Gävle kesklinna ehitatav jõulusokk. Sokk ehitatakse igal aastal esimese advendi ajal.
Minu nimi on Renee Logberg, 40-aastane noormees, erivajadusega haige inimene, kel oleks vaja abi, et leida vabatahtlikuid või kes tahaks musitseeridavõi kes tahaks musitseerida ja luua mu lauludele tausta oma pillidega. Palun andke teada. Mul oleks vaja viiuli, klaveri, trummide tšello vms mängijat oma ansamblisse Tartusse. Meie stiil on pop, rock, bluus ja klassika. Jään vastust ootama
Oleks vaja lahendada mõned küsimused. Materjali saadan meilile
Vajan kiiret ja konkreetset abi piimatootmisele jagatud toetuste analüüsimiseks. Mind saab aidata inimene kes seda valdkonda tunneb. Ma vajan abi kahel järgneval päeval.Hinda ei oska määrata,sest senised püüdlused pole olnud resultatiivsed Periood 2014-2016 Eesti toetuste võrdlus ja konkurentsivõime EL riikidega võrreldes Tabelite analüüs
Oleks vaja analüüsida kahte intervjuud seoses õpetajate infovajadusega, et oleks kriitiline ja analüütiline ! Maksan 75 eurot!
Tõde ja õigus 5(V)

Kirjandus | 5 punkti | Vastuseid: 1 | Vasta

Mis on 50 aasta jooksul Vargamäel muutunud?(Vaadatuna Indreku pilgu läbi) Väga tähtis, minu koolis edasi saamine kõik sõltub sellest. Palun vastata 5nda raamatu järgi.
Otsin inimest, kes lahendaks ära informaatika II aines kaks kontrolltööd. Tegu on majands ja humanitaarkallaku informaatikaga. Kontrolltööd saadan meili peale.
Millised olid sakslaste sõjalised jõud Eesti vallutamiseks 1918? Väed, vägede suurus jne.
Frans Snyders teos “Vaikelu Puuviljade, Lindude Ja Kassiga” arutlus või retsensioon selle teose kohta
Tähtsaim sel teemal?
Millised olid charles handy teooriad
Saadaks vormi.Usun et kes oskab ei tekkita see suurt raskust äri plaan on vaja elektri valdkonnas.töö on vaja 1.05.15 esitada. Kellel on soovi kirjutage paci.paci@mail.ee
Filosoofia küsimused

Filosoofia | 50 punkti | Vastuseid: 3 | Uukkivi Vasta

-Esitage argument organitsismi vastu.
-Iseloomustage reelgi-utilitarismi.
-Millised on Hume’i dilemma tagajärjed?
-Kuidas erineb eetika religioonist?
-Mis on eksistentsialism?
-Kirjeldage sõna „moraal“ kahte kasutust.
-Mis on teleoloogia?
-Milline on empiristlik vastus skeptitsismile teadmise võimalikkusest?
-Esitage argument fenomenalismi poolt.
-Mida tähendab slogan „isiklik on poliitiline“? -Mis on primaarsed omadused Descartesi järgi? -Iseloomustage Platoni inimesekäsitust. -Esitage argument Jamesi pragmatismi vastu. -Esitage liberaalne argument absolutismi vastu. -Milline on Hume’i järgi kindel teadmine? -Millised on dualistlikud lahendused keha-vaimu probleemile? -Esitage Kanti kriitika ontoloogiliste jumalatõestuste kohta ja selle mõlemad etapid. -Esitage argument parallelismi vastu. -Milline arutlusviga on argumentum ad populum?

-Esitage kaks argumenti marksistliku majandusteooria vastu.
-Mis on paratamatus?
-Iseloomustage konventsionalismi.
-Esitage argument altruismi poolt.
-Millised on kahte tüüpi kindlad uskumused Descartesi järgi?
-Iseloomustage mõiste „demokraatia“ kitsast ja laia tõlgendust.
-Millised on induktiivsed argumendid?
-Mis on vahetu kogemus? Millised on selle kategooriad?
-Esitage analoogiargumendi kriitika.
-Kuidas mõistab Wittgenstein filosoofilisi probleeme?
-Tooge välja üks Kanti eesmärkide printsiibi probleem.
Põhjalikku vastust palun!
Põhjalik vastus palun!
Mulle on välja kuulutatud pankrot ja pean esitama kohtule aruande nagu usaldusisik.Mida peab see aruanne sisaldama ja millises vormis seda koostada.

Tahaks  näha lõiku  Eesti filmist " George", kus ta laulis Punavarju aariat  Rombergi  operetist "Kõrbelaul"

kui on kaaliumi üleküllus -kas üldse võib olla- siis kui on hemoglobiin 140-150 vüib ülse kaaliumi võtta ja rõhk 90-6o nele.

Leningradi Pihkva,Kaliningradi ja Moskva oblasti üldandmed võimalikult lühidalt


Seejärel nende administratiiv aparaat.Põllumajanduse juhtimise ja järelvalve organ.


Nende oblastite põllumajanduse tootmissuunad ja intensiivsus


Koostöö ja kontaktid põllumajanduse ja teadusasutuste vahel,tootjate organisatsioonid nendes oblastites


Nende oblastite koostöö Eestiga vastastikune(kas on)

kuidas teha säilituskava, säilitusplaani. Säilituskava koostamine ja etapid

Mis asi on Happeline bikarbonaadi hemodialüüsi kontsentraat?

millise kreemiga sobib bienikst valmistatud toode?

Arutlus "Noorte eneseteostuse võimalikkusest Eestis. Mida kirjutada?

столп с накидом

1.Iseloomustage Eesti positsiooni Hofstede kultuuridimensioonide skaalal ehk milline on Eestis 1.1. võimudistants; 1.2. mina-meie positsioon (induvidualism-kollektivism); 1.3. millised väärtused domineerivad (maskuliinsed-feminiinsed); 1.4. milline on ebakindluse talumine. 2. Iga dimensiooni puhul lisage ka näited, see tähendab põhjendage esitatud seisukohad.
Thermomaja

Varia | 5 punkti | Vastuseid: 1 Vasta

põranda ettevalmistamine petooni valamiseks?


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun