Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge

Meist

AnnaAbi sai loodud aastal 2007, 27. Novembril. Idee tekkis Tallinna Tehnikaülikool esimese semestri tudengite vajadusest jagada õppematerjale üksteisega, kuna olemasolevad tehnoloogiad olid ajakulukad ja kohmakad (MSN, Skype). Päris kiiresti taipasime, et milleks hoida kogu teadmisi endale - jagame neid ka teistega!
Kuna inimene on loomult laisk, siis oli vaja mõelda süsteem, kus kõik võrdselt panustaks ja laeks üles enda õppematerjale.
See aga avas uue probleemi - mis saab nendest, kellel pole midagi jagada?
Lahenduseks olid tasulised teenused (VIP staatus ja punktide tellimine), mis ühtlasi aitas hoida üleval serverit ja jäi rohkem ressursse, et tegeleda AnnaAbi arendamisega.

AnnaAbis on 484 152 kasutajat ja üles on laetud 142 442 faili, mida on kokku alla laetud 5 614 145 korda ja neile on jäetud 96 551 kommentaari

Kasutajad on kokku esitanud 654 küsimust ja nendele on vastatud 10 602 korda. Hetkel pakub eraõpetaja teenust 604 õpetajat, 2 244 erinevas aines.

Võõrkeelseid sõnastikke on kokku 11, inglise-eesti keelses sõnastikus saab otsida 188 571 sõna seast. Mõistete sõnastikus on kokku 614 915 erinevat mõistet, millele on andnud kasutajad enda hinnangu 65 115 korda.

Meeskond


Rain Ungert Rain Ungert
Asutaja / Arendaja
Bruno Märss Bruno Märss
Raamatupidaja

Meedia
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun