Facebook Like
Küsitlus


Eesti kaubabrändid (0)

1 Hindamata
Punktid
 
Säutsu twitteris
Nagu Tartu Kutsehariduskeskus
Teeninduse ja kaubanduse osakond
Käty Kivirand
EESTI KAUBAMÄRGID e. Brändid
Iseseisevtöö
Juhendaja : Mets Sirje
Grupp: MY08
Tartu 2010
AS MAAG Piimatööstus on AS MAAG Grupi tütarettevõte ja tegeleb kvaliteetsete piimatoodete ja jäätiste tootmise ning turustamisega. 
•MAAG Piimatööstus põhineb Eesti vanimal piimatööstusel. Aastal 1850 hakkas tööle Kunda mõisameierei (hilisem Linnuse tsehh- praeguseks suletud), millest on saanud tänaseks meie Rakvere tootmistsehh. AS Maag Piimatööstuse nime sai ettevõte 2003. aastal.
MAAG Piimatööstus on kõige laiema tooteportfelliga piimatööstusettevõte Eestis, sealjuures ainuke piimatööstus, mis tegeleb lisaks piimatoodete, juustu ja kohukeste tootmisele ka jäätise tootmisega.
MAAG Piimatööstus on ainus glasuurkohukeste tootja, mis töötleb tooraine ja toodab värskest kohupiimast toote samas majas . MAAG Piimatööstus kasutab ainsa jäätisetootjana enda toodetud koort. Oleme Eestis kodujuustu segmendis turuliidrid.
MAAG Piimatööstus tõi esimesena Eestis turule CalymerTM loodussõbraliku kannupakendi (loe lähemalt siit http://www.farmi.ee/huvitavat )  ning on siiani Eesti ainus piimatööstus, mis omab piimatoodete pudelisse villimise liini
Tootmispinda on MAAG Piimatööstuse hetkel ca 11 000m2.  Jõhvi ja Rakvere linnades asuvad MAAG Piimatööstuse tootmistsehhid annavad tööd 2009 aasta jaanuari seisuga ca 250-le inimesele. Tooteid pakendatakse kile-, minielo- ja flowpakenditesse, plastpudelisse ning –topsidesse ja Ecolean kannudesse.
MAAG Piimatööstus kasutab ainult kodumaist toorainet ning suudab tagada toodete kvaliteedi, tehes koostööd vaid kõige paremate farmidega.  2006 aastal töötlesime 13 900 tonni ja 2007 aastal 50 000 tonni toorpiima.
Eesti vanimas piimatööstuses- Maag Piimatööstuse Rakvere tootmises, toodetakse Farmi kaubamärgi all kvaliteetseid piimatooteid .
Täispiimast toodetud kohapeal valmistatud kohupiimast valmistatud naturaalkohukesed Jänks on kohukeseturul ainulaadseks tooteks .
Jäätiseturul on trumbiks naturaalsed koorejäätised Jänks, mille tootmisel pole kasutatud vett ega taimerasva, vaid rõõska koort. Jänksi tarretised on mõnusaks kergeks vahepalaks ning Jänksi jogurtishake on kõigi noorte lemmik!
Jänksi toodetes kasutatud siirupid ning lisandid ei sisalda sünteetilisi toiduvärve ning keelatud säilitusaineid!
2005 aasta sügisel toodi turule 6 erineva maitsega 1 liitristes karpides Ekstra koorejäätist, mis, leidsid tänu oma suurepärasele maitsele ja nägusale pakendile tarbijate seas suurt poolehoidu.   

Loodi viinamonopoli seadus ning sellega seoses sellega pandi 25. septembrit 1898 Vene tsaari käsul pidulikult nurgakivi Kroonu Viinalaole Tallinnas. Et just selles hoones asub tänini AS Liviko tootmiskorpus, loetakse seda kuupäeva AS Liviko sünnipäevaks. Liviko on vanim alkohoolsete jookide tootja Eestis ja säilitanud ka tänapäeval turuliidri koha.
Liviko on 1898. aastal asutatud Eesti rahvuslik alkoholitootja, mis ühendab endas enam kui saja-aastase kodumaise alkoholi tootmise traditsiooni ning tänaste klientide nõudliku maitse. Meie tuntuimad kaubamärgid "Viru Valge" ja "Vana Tallinn" sümboliseerivad koduturul põlvest põlve kestvat vankumatut kvaliteeti, mis on vastu pannud eri ajastute ja arusaamade esitatud väljakutsetele.
Rohkem kui sada aastat tagasi kohaliku viinaköögina alustanud Livikost on läbi pikkade aastate kujunenud laia tooteportfelliga paljudel eksporditurgudel tegutsev alkoholitootja, mille tuntus ja maine ületavad lähiturgude piirid. Orienteeruvalt kolmandik ettevõtte toodangust turustatakse viieteistkümnel erineval eksportturul üle maailma. Liviko kuulub Eesti ühe edukama tööstus- ja kaubandusinvesteeringute grupi NG Investeeringud koosseisu.
Paljud Eesti kaugemad väliskülalised eristavad just Liviko toodete järgi Tallinna teistest Balti riikide pealinnadest. Me ei arutle, kas see on hea või mitte, kuid Livikos oleme selle üle uhked.
Oma tooteid arendades ja strateegiat valides peame esmatähtsaks koostööpartneritelt tulevat tagasisidet - meie kliendid ja partnerid dikteerivad Liviko arengusuunad ja tootevaliku. Viru Valge ja Vana Tallinna coolerite edu uues, Liviko jaoks alles tundma õpitavas lahja alkoholi segmendis lisab julgust nii tegijatele kui meie partneritele.
Viimastel aastatel on Liviko teinud läbi jõulise arengu tegevusprofiili muutmisel, arendades kõrgekvaliteedilise kange alkoholi tootmise kõrval ka teisi tegevussuundi.
Lahja alkoholi turusegmenti sisenemise kõrval on Liviko lähiajaloo üheks olulisemaks sammuks oma impordiportfelli loomine. Tänaseks enam kui 250 tootest koosneva impordivaliku müügimahud kasvavad kiiresti ja Liviko on seadnud endale eesmärgiks võita lähiaastatel turuliidri positsioon. Viimase saavutamisel on võtmetähtsusega Liviko poolt maaletoodavate veinide tutvustamine läbi Nautimuse kaubamärgi. Nautimuse märgi alla ühendasime tunnustatud kvaliteedi ja usaldusväärse soovituse.2010.aasta Parimaks Toiduaineks valiti Viru Valge (alkoholikategoorias).
Selline ongi meie mõtteviis, siin Livikos. Iga päev ja igal pool. Olla parim.
Teie Terviseks!

Tere AS on kaasaegne ning laia, ent samas efektiivse tooteportfelliga müügi- ja tootmisettevõte, mis on tõusnud piimatöötlejast hästi organiseeritud innovaatiliseks ettevõtteks.
Tere AS peamisteks tegevusaladeks on toorpiima kokkuost , piimatoodete tootmine ja müük. Tooteportfelli täiendamiseks turustame ka mujal valmistatud kastmeid , sojajooke ning ka teisi mittepiimapõhiseid tooteid.
Tere tootmisüksused asuvad Tallinnas, Kosel, Viljandis,  Paides ja Põlvas. Tere tütarettevõtteks on Meieri Transport. Ettevõttes töötab üle 615 töötaja.
Tere tootenimekirjas on kokku üle 250 kõrge kvaliteediga toote. Tuntumad kaubamärgid, mille all tooteid müüme on Tere, Hellus , Haps, Merevaik, Emma, Kohuke , Black Mama ja Muu-muu. Lisaks oma toodetele turustab Tere Eestis ka Joya sojajooke.
Tere kaubamärk loodi enam kui kümme aastat tagasi - aastal 1996. Tere oli uue aja kõige esimene piima kaubamärk. Täna on see tuntuim ja eelistatuim piima kaubamärk Eestis. 19. juunil 2006 muudeti ka ettevõtte juriidiline nimi selle tuntuima kaubamärgi järgi Tallinna Piimatööstusest Tere AS-iks.Tere AS omanik on  Luterma AS.
Sponsoreeritavas projektis hindame eelkõige järjepidevust,  terviklikkust ja inspireerivust.
Peamisteks Tere AS-i poolt toetatavateks valdkondadeks on tervis, sport ja kultuur.
Tere toetab:
Tervis: tervisepäevad ja - konverentsid , koostöö perearstide, kaalujälgijatega.
Sport: Eesti Olümpiakomitee, suusataja Jaak Mae ja CFC Suusakool, Eesti Käsipalliliit, käsipalliklubi Chocolate Boys, Viljandi HC ja Põlva Käsipalliklubi, rallisõitja Urmo Aava , Palladium Cup, Maijooks, Eesti Tenniseliit ja Maret Ani
Kultuur: Eesti Meestelaulu Selts, Revalia Lauluselts.


Valio Eesti on 1992. aastal asutatud suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid, mis toodab ja turustab peamiselt Lõuna-Eesti farmide piimast valmistatud värskeid piimatooteid ja juustusid. Valio Eesti täiendab oma tootevalikut igal aastal, kokku toodab ettevõte üle150 erineva piima- ja juustutoote. 
Valio Eesti piimatooteid leiab nii Eestist, Lätist, Leedust , Venemaalt, Soomest, Rootsist kui Itaaliast . Eesti turul on Valio esindatud olulisimates piimatoodete kategooriates
80% sisust ei kuvatud. Kogu dokumendi sisu näed kui laed faili alla

Registreeri ja saadame uutele kasutajatele faili TASUTA e-mailile


Konto olemas? Logi sisse

Vasakule Paremale
Eesti kaubabrändid #1 Eesti kaubabrändid #2 Eesti kaubabrändid #3 Eesti kaubabrändid #4 Eesti kaubabrändid #5 Eesti kaubabrändid #6 Eesti kaubabrändid #7 Eesti kaubabrändid #8 Eesti kaubabrändid #9 Eesti kaubabrändid #10 Eesti kaubabrändid #11 Eesti kaubabrändid #12 Eesti kaubabrändid #13 Eesti kaubabrändid #14 Eesti kaubabrändid #15 Eesti kaubabrändid #16 Eesti kaubabrändid #17 Eesti kaubabrändid #18 Eesti kaubabrändid #19 Eesti kaubabrändid #20
Punktid 100 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 100 punkti.
Leheküljed ~ 20 lehte Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2010-05-23 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 58 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor plika1234 Õppematerjali autor

Lisainfo

Siin on igasuguseid kaubabrände ja nende iseloomustus-pildid. Nt. Alma, Liviko, Valior, Rama jne.

Märksõnad

Mõisted


Meedia

Kommentaarid (0)

Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri


Sarnased materjalid

15
doc
Eesti kaubamärgid
15
docx
Eesti kaubamärgid
13
docx
Eesti kaubamärgid
17
rtf
10 EESTI KAUBAMÄRKI
28
docx
Kaubamärkide referaat
193
docx
Turismiettevõtluse lõpueksami märksõnade konspekt
652
pdf
Asjaajamise alused
48
docx
Toidukaubaõpetuse õpimapp TOIDUKAUBAD

Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun