Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
New delhis on temperatuur iga kuu oluliselt kõrgem kui Tallinnas, näiteks kui jaanuaris on temperatuur Tallinnas -5°C siis New Delhis on temperatuur 14,1°C ja kui juulis on Tallinnas temperatuur 17°C siis New Delhis on 31°C. 2. Temperatuuride amplituudid on võrdsed (20°C kraadi). 3. Sademete hulk on New Delhis ( 706,4mm) natukene suurem kui Tallinnas (565mm). Kui Tallinnas jaotub see aasta jooksul palju ühtlasemalt.
New - vision.com/get.php? i.1039:w.195:h.230 http://epood.bitboard.ee/images/kood/4960999415307.jpg http://epood.bitboard.ee/images/kood/734646010214.jpg http://www.hp.ee/offers/img/laserjet.jpg http://www.kulbert.ee/pics/prods/161357lq630.gif http://www.kulbert.ee/pics/prods/085013tmu220d.gif http://www.kulbert.ee/pics/prods/143102fx890.gif http://www.kulbert.ee/pics/prods/141548km-
New age on vaimne liikumine, mis hõlmab paljusid alternatiivseid maailmavaateid ja elulaade. Võetakse erinevatest religioonidest endale sobivaid komponente ja segatakse need kokku. Sellest hoolimata ei ole New Age religioon, see on mõtteviis, elulaad.

New age – oodati uut ajastut (enda kohta seda nimetust enam ei kasutata). Vaimse enesearengu müüt – põhineb evolutsiooniteoorial, on rikastatud erinevate usuliste ideedega. Müüt võib tekstis esineda ka implitsiitsel kujul.
New - Yorki siirdus, jätkasid koguduse vanematena Karl Mühlberg ja Eduard Roasto (1923-1932). Kui Roasto 1933.a. Kohilasse elama asus, sai uueks koguduse vanemaks Peeter Vilbaste Tallinnast, olles koguduse juhiks kaks aastat.
New - age Media: With the advent of new technologies like Internet, we are now enjoying the benefits of high technology mass media, which is not only faster than the old-school mass media, but also has a widespread range.

New - uue vormi loomine Objektitüübid: üldised: As Form - suvaline vorm As Control - suvaline objekt määratletud: As vorminimi - teatud vorm As TextBox, As CommandButton jne Vormi automaatne deklareerimine.
New - Yorgis talle ri tundu nagu ta oleks kodus, tema koduks jääb ikka Indianapolis, kus ta oli üheksa-aastasena. Ta arvab, et New-York on ''tööstuse'' ehk kirjutamis-ja meelelahutustööstuse
New deal – tarbimise kasvu soodustamine, elanike sissetulekute suurendamine(hädaabitööd); riigi eelarve võis lasta tasakaalust välja, mõõdukas inflatsioon; maksude tõstmine.

New deal - programm noortele, üksikemadele, puuetega inimestele ja teistele riskigruppidele Kokkuvõte: Leiborite positsioon ja uuenenud programm tegid võimalikuks paradigma muutuse
New - lighted on a heaven-kissing hill; A combination and a form indeed, Where every god did seem to set his seal, To give the world assurance of a man: This was your husband.
New deal – USA presidendi F. D. Roosevelti koostatud reformide kava majanduskriisist väljumiseks. 11. Isikud: Woodrow Wilson, Adolf Hitler, Benito Mussolini, F. D.

New delhis on kõige kõrgem temperatuur juunis, 33,8 °C . Kõige külmem on temeratuur aga jaanuaris, 14,1°C. Temperatuuride amplituut on umbes ~ 20°C.
New delhi - Lõuna piirkonnas Delhi, India Vabariigi pealinn, võrdsustatud liidu riigi territooriumi, teine kõige rahvaarvuga linn pärast Mumbai.
New deal on Rooseveldi poolt koostatud reformide kava majanduskriisist välja tulemiseks, tänu millele taastus pangandus.

New deal - Roosevelti koostatud tegevuskava, mis sisaldas enneolematuid ümberkorraldusi ehk reforme, lootes kriisi
New - York: Appleton- Century-Crofts. (Tsit. Roper, N., Logan, W. W., Tierney, A. J. (1999). Õenduse alused.
New deal - F.D Roosevelti koostatud reformide kava Suure depressioonina tundud majanduskriisist väljumiseks.

New deal - Roosevelti algatatud kava kriisit väljumiseks, tähendas ulatuslikke majandusreforme riigis.
New castle on the Delaware 1857 (http://www.butlerart.com/pc_book/pages/edward.htm)
New four - chamber tank http://www.uzitkovavozidla.cz/produkty/img_2589.jpg

New age – täiusliku elu saavutamiseks pakutakse erinevaid teraapiaid.
New age – süva- ja levimuusika elemente sisaldav pingevaba muusika.
New e - reader manufacturer, so we began the initial work on that.

New deal - uus kurss - Suur, mitme aasta peale jagatud tegevuskava.
New - Seeland hase allways ben one of my favorite coutries.
New delhi on India pealinn, see asub India põhjaosas.

New - Orleansis toimub tänavatel suur paraad.
New deal - Maj pl USAs, et kriisist välja tulla.
New horizon on kosmoselaev, mis uurib Pluutot.

New criticism – seda isegi ei tõlgita.
New - Zealand entertainmentTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun