Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Atm - teenust on nelja liiki: • CBR (Constant Bit Rate) - konstantse bitikiirusega, sarnane rendiliinile • VBR (Variable Bit Rate) - muutuva bitikiirusega, sobib heli ja video puhul • UBR (Unspecified Bit Rate) - suvalise bitikiirusega, sobib e-posti ja veebilehtede edastamiseks • ABR (Available Bit Rate) - garanteerib minimaalse bitikiiruse, kuid lubab aeg-ajalt ka suuremaid kiirusi, kui võrk on vaba PPP (Point- to- Point Protocol) - kakspunktprotokoll, punkt-punkt protokoll.
Atm - s kattub Cu oksiidiga: Cu +½02=CuO (musta värvi). Paari aasta jooksul reag viimane aluselisteks sooladeks, mis on rohelised: CuO=Cu2(OH)2C12, CuO=Cu2(OH)2SO4. CuO=Cu2(OH)2CO3. Looduskk-s on Cu korr kiirused: maa atm – 0.2-0.6 µm/aastas; mere atm – 0.6-1.1; linna atm – 0.9-2.2; magevees -10, merevees - 50; maapinnas - 1-50. Piirangud: *Vase konts pinnalt ei tohi lasta veel valguda ei Zn teraspleki, Al ega Fe-le. *Vasele on isel pisteline ehk auguline korrosioon.
Atm - teenust on nelja liiki: 1) CBR (Constant Bit Rate) - konstantse bitikiirusega, sarnane rendiliinile; 2) VBR (Variable Bit Rate) - muutuva bitikiirusega, sobib heli ja video puhul; 3) UBR (Unspecified Bit Rate) - suvalise bitikiirusega, sobib e-posti ja veebilehtede edastamiseks; 4) ABR (Available Bit Rate) - garanteerib minimaalse bitikiiruse, kuid lubab aeg-ajalt ka suuremaid kiirusi, kui võrk on vaba

Atm võrgus on 25 Mbit/s kuni 10 Gbit/s (OC-192c/STM-64), samas kui tavalises Ethernet’i kohtvõrgus on see maksimaalselt 100 Mbit/s. ///// Erinevalt TCP/IP võrgust, kus ühele sõnumile kuuluvad paketid võivad lähtepunktist sihtpunkti liikuda erinevaid teid mööda, luuakse ATM võrgu puhul iga sõnumi tarvis kahe võrgupunkti vahele fikseeritud kanal, mistõttu ATM võrgu kasutamist on lihtsam tasustada.
Atm - liikluse klassid: – CBR – püsiv (constant) bittikiirus(eraldatakse ribalaius vastavalt rakkude suurimale sfgedusele) – VBR – muutuv (variable) BR(vastavalt effktisvsele rakkude sagesusele) – ABR – saadaolev (available) BR(vastavalt väikseimale rakkude sagedusele) – UBR – määratlema (unspecified) BR(ei tagata mingit ribalaijust)
Atm - multimeediumandmetele sobiv ribalaiuse dünaamilise jaotusega kiire (sadu Mbit/s) edastusmeetod | pakett - 53 baiti; 48 bytes of data and 5 bytes of header sooritatud operatsioon on alati kiirem programsest.

Atm - i rakk koosneb 48- 3.võimalik on side nii suure arvu seadmete vahel, mida ei toetaks üksainus segment; baidisest kasulikust lastist ja 5-baidisest päisest.
Atman - HINDUISMIS Brahmani avaldumine isiksuses, Kõrgeim mina, kõigis olendeis üks ja sama Kõrgeim isiksus, kes on loonud selle maailma koos kõigi olenditega.
Atman – inimindiviidi hing, mille ajutiseks peatuspaigaks on keha ja ümbersündide eesmärgiks on arusaamale jõudmine, et atman on brahmaniga üks ja see sama.

Atm - rakkude edasisaatmine on kiire ja tõhus, sest selle saab realiseerida integraallülitustel. Kiipidel sooritatud operatsioon on alati kiirem programsest.
Atman –  inimindiviidi hing, mille ajutine peatuspaik on keha;  ümbersündide  kaudu tuleb arusaamine, et brahman ja atman on samad
Atm - i teine oluline eelis on suvalist tüüpi andmete 2.sild on tulemüüriks, mis takistab teatavate võrguhäiringute levimist; edastuse võime.

Atman – inimese isiklik hing, eluhingus, isik, mina ise tat tvam asi – “Too sa oled”, mina-teadvuse vabastamine, kokkusulamine absoluudiga
Atm - s – paatina 2ZnCO3*3Zn(OH)2 kiht on tihe, hästi nakkunud ning kaitseb seetõttu Zn-i. Vees on taoline kate raskesti lahustuv.
Atm - teenust on nelja liiki: 1) CBR (Constant Bit Rate) - ülekandekiirus on fikseeritud, andmed saadetakse püsiva voona.

Atm - s kogu informatsioon on jagatud 53 silbilisteks rakkudeks, kus 48 silpi on informatsiooni ja 5 rakku lipiku jaoks.
Atm võrgus on 25 Mbps kuni 10 Gbps, samas kui tavalises Etherneti kohtvõrgus on see maksimaalselt 100 Mbps.
Atm - rakkude edasisaatmine on kiire ja tõhus, sest selle saab realiseerida integraallülitustel.

Atm - s tekib Al pinnale poorne Al(OH) kiht, mis ei kaitse Al sügavamaid kihte korr eest.
Atm – asünkroonne edastusmeetod, mille kasutatakse laiaribalistes andmesidevõrkudes.
Atm - i rakk koosneb 48-baidisest kasulikust lastist ja 5- baidisest päisest.

Atm - s on korr kiirus 0,13-0,013µm/a. Fe ja Cu sisald võimalikult väike.
Atman - „hing“ annab elu kõikidele olenditele; inimeses olev surematu osa
Atm - i teine oluline eelis on suvalist tüüpi andmete edastuse võime.

Atm ülekandmisel on 4 võimalust kiiruse ja andmemahtude suhte garanteerimiseks ajas:
Atman – inimese hing/vaim, mille eesmärgiks on sulandumine Brahmanisse
Atman – inimindiviidi hing, mille ajutiseks peatuspaigaks on keha.

Atm v6rgus on p2is 5 baiti, seega kasulik info 48 baiti.
Atman on inimese surematu ja muutumatu hing.
Atman – igas olendis individuaalne mina.

Atm - edastustehnika üldiseloomustus.
Atm on ühendusele orienteeritud.
Atm - teenust on nelja liiki:Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun