Sõnu seletav sõnaraamat

Väljund on üheliigiline 2. väljundi kvaliteet on stabiilne 3. lõpetamata väljund puudub või on selle jäägid püsivad 4. ressursside erikulu ei muutu 5. tootmise spetsialiseerimise ja koopereerimise tase on stabiilne NATURAALSE mõõtmismeetodi modifikatsiooniks on tingnaturaalne mõõtmine, mis on kasutatav sarnase (ühelaadse) väljundi puhul, nt teravili kaeraühikutes, baasilise piima näitaja jne. Tootlikkuse VÄÄRTUSELINE mõõtmismeetod on praktikas ja ettevõtte tasandil enamkasutatav.
Väljund - pinge on UR1 ja diood VD2 kos C4 ja R2-ga moodustavad teise diooddetektori, mille alalisväljundpinge on UR2. VD 1 Tööpõhimõtte selgitamiseks vaatame aseskeemi, kus C2` C3 R1 sekundaarvõnkering on U 2 /2 U VD1 U R1 L 2 /2 näidatud kahe sümmeetrilise L3 Rk poolina. Diooddetektorite sisendisse rakenduvad pinged C5 C2" A B C4 R2 UVD1 ja UVD2, mis L 2 /2 U 2 /2 U VD2 U moodustavad pingete U3 ja ± C6 R2
Väljund - ja sisestus-seadmete puhul tähistatakse seda DPI – dots per inch – "punkti tolli kohta". Näiteks DPI = 9600 tähendab, et väljundseade on suuteline 25.4 mm pikkusele alale paigutama 9600 punkti, ehk teisisõnu ≈ 380 punkti millimeetri kohta (vahega ≈ 2.6 µm!). Vahemärkusena olgu öeldud, et silm eristab lugemiskaugusel (25 cm) kahte punkti siis, kui nende

Väljund on sisendist sõltuv, sisendmuutuja aga ei sõltu üldse süsteemist. Mudelid: 1. Diferentsiaalvõrrandid (nullised algtingimused) 2.Ülekandefunktsioon (sisend t),(komplekssignaal,-muutuja) 3.Hüppekaja(U=l(t)) 4.Impulsskaja (U =5(t)), 2)4)süsteemifunktsioonid, algtingimused=O Lineaarse statsionaarse pidevaia süsteemi ülekandemudeli kirjeldamine.
Väljund on kõrgel nivool siis, kui vähemalt ühe sisendi nivoo on madalal ja vastavalt väljund on madalal nivool, kui kõik sisendid on kõrgel nivool. Valmistatakse kuni kaheksa sisendiga loogikaelemente.
Väljund on madalal nivool siis, kui vähemalt ühe sisendi nivoo on kõrge ja vastavalt on ta väljund kõrge nivool, kui kõik sisendid on madalal nivool. Kahe sisendiga skeem koosneb neljast transistorist.

Väljund - maatriksis). Süsteemi hilistumine on nähtus, mis avaldub selles, et süsteemi väljund teatud hetkel sõltub ainuüksi sisendi vähemalt T (hilistumisaeg) võrra varasematest hetkväärtustest.
Väljund - režiimis kasutada aga siis saab katkestust tekitada vaid kontroller ise). Välise katkestuse seadistusregistrites tuleb ära märkida kas lubada katkestuste tekitamine ja mille peale seda teha.
Väljund - ja sisendsuuruse muutuse suhet nim. võimendusteguriks K u=Uv/Us Sageduspiirkonda, mille ulatuses võimendi võimendus ei lange allapoole ettenähtud väärtust, nim võimendatavaks sageduseks.

Väljund on ühendatud esimese astme sisendiga Kui pingestada taoline lülitus siis tekivad mõlemas transistoris kolektori voolud ja kolektoritega ühendatatud kondensaatorid C1 C2 laetakse pingega.
Väljund - tunnusjoonteks on kollektorivoolu IK (väljundvoolu) sõltuvus kollektori ja baasi vahelisest pingest UKB emitterivoolu IE erinevate väärtuste juures.
Väljund on positiivses küllastuses siis muutub mitteinventeeriva sisendi pinge tugi pingest veidi positiivsemaks, ning rakendumis pinge on tugipingest suurem.

Väljund on orienteeritud süsteemi muutuja, mida mõõdetakse või jälgitakse või mida kasuta-takse teiste süsteemide juhtimiseks (nende sisen-dina).
Väljund - tulemused strateegia elluviimisel (tooted, teenused, majandustulemused (aruandlus)); väliskeskkonna mõjuTAMINE
Väljund tähendab poliitiliste otsuste vastuvõtmist ühiskonna poolt ja on paratamatult seotud uute nõudmiste tekkega.

Väljund - ja sisendsuuruste operaatorkujutiste suhtega teisendatud süsteemivõrrandeis nulliste algtingimustel.
Väljund on koguprodukt (TP), mis kujutab endast firmas teatud perioodi jooksul valmistatud hüviste koguhulka.
Väljund on sisendist sõltuv, sisendmuutuja aga ei sõltu üldse süsteemist.

Väljund – väljahingatav veeaur, piim (lehm), uriin, väljaheide, higi.
Väljund - andmeid (parameetreid). Protseduuri deklaratsioon on üldkujul
Väljund - tüüpi esimesel juhul kogutakse ja hinnatakse teat.

Väljund on otseselt seotud sisendiga ja sõltub selle hulgast.
Väljund - naturaalne (tk, inimene); väärtuseline (rahaline)
Väljund - seadusalgatus,riigieelarve eelnõu koostamine

Väljund on mootori kiiruse seadesuuruseks.
Väljund – eesmärk, kuhu peame jõudma.

Väljund on muundamise lõpptulemus.
Väljund - ja sisendsignaali graafik
Väljund on toodete/teenuste segu.

Väljund on arvuline lõpptulemus.
Väljund - tootmine vs teenindus.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto