Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like

OÜ Mööblipioneer (0)

1 Hindamata
Punktid

Esitatud küsimused

 • Miks võiks just OÜ Mööblipioneer selle äriidee ellu viia ?
 • Miks me tahame välisturule minna ?
 • Miks me tahame välisturule minna ?
 
Säutsu twitteris
Eesti Hotelli- ja Turismi Kõrgkool
Hotelliteenindus
H12
OÜ MÖÖBLIPIONEER
Ettevõtlusaluste äriplaan
Tallinn 2013

KOKKUVÕTE


Plaanime müüa täispuitmööblit. Meie eesmärk on pakkuda mööblikauplustele, eraisikutele ja kaubamajadele eritellimustööna eksklusiivseid nišitooteid, näiteks baaride sisustused, esikumööbel, nikerdatud paneelidega kapid, palkvoodid, unikaalsed meigi-, söögi- ja kirjutuslauad, büroomööbel, köögisisustus, pöörd- ja veiniriiulid, pukid, kummutid jne. Et aina enam soovivad kliendid sisustada oma kodu ühtses stiilis, siis väikeseeriatoodetena valmistame eritellimusel 2-5 sarnase stiiliga samast materjalist toodet.
Mööblipioneeri konkurentsieelis seisneb meie kliendilähedusel ja paindlikkusel, samuti tarneaegade pikkuses ja täpsuses. Vaatamata sellele, ei ole olemasoleval turul konkurentsi tõttu lihtne oma pea teistest kõrgemale upitada. Seepärast panustame põhjalikku turustamisesse, uute turgude otsimisse ja aktiivsesse müügitöösse, tehes koostööd meie tegevust toetava Eesti Mööblitootjate Liiduga. Samuti peame oluliseks olla kursis nii Eesti kui ka maailma mööblitrendidega, seepärast osaleme aktiivselt mööbli ja puiduga seotud konverentsidel, messidel ning näitustel.
Meie valmistame just Sinu soovide järgi kauni ja kvaliteetse mööbli. Lase oma fantaasial lennata.
Sihtturuks oleme valinud algselt Eesti, kuid kui saavutame edu, plaanime ka laieneda naaberriikide turgudele. Konkurentsieeliseks peame kvaliteeti, paindlikkust ning kiirust. Meie tooted on ainulaadsed ning valmistatud just kliendi soovidest lähtudes.
Suurimateks riskideks on hea oskustööjõu puudus ning tarbijate teadmatus antud toote kohta.
Olles analüüsinud Eesti turgu, leiame, et meie tootel on potensiaalseid kliente antud turul. Enesekindlust lisab seegi, et antud toode on saavutanud hea müügiedu teistes arenenud turgudes.
SISUKORDKOKKUVÕTE 2
1.OÜ MÖÖBLIPIONEER 5
2. MAJANDUSKESKKOND 10
3.Tegevusala tähtsamad regulatsioonid 10
4.Arengutendentsid 12
5.RESSURSSIDE MAJANDAMINE 13
6. ORGANISATSIOON 15
7. Tootmisprotsess 17
8.turundusPlaan 20
9.Riskikäsitlus 28
10. Asutamisdokumendid 32
 • OÜ MÖÖBLIPIONEER


 • Ettevõtte üldandmed


  Nimi: OÜ Mööblipioneer
  Ettevõtte juriidiline vorm: osaühing
  Ettevõtte tegevuspiirkond: Eesti
  Registreerimise nr, aeg ja koht: 111017509876, 01.06.2013 Harju Maakohtu register
  Aadress: Peterburi maantee 5, Tallinn
  Juhatuse liikmed: Aleksander Jakubelovitš, Kennet Käpp, Gloria Hallaste
  Põhikapital: 15 000 eurot
  Omanikud, nende osa kapitalist : Aleksander Jakubelovitš 5000 eurot, Kennet Käpp 5000 eurot, Gloria Hallaste 5000 eurot
  Kontakt: +372 56 56 9774
  Faks: +372 67 555
  Elektronposti aadress: info@mooblipioneer.ee
 • Ülevaade


  Meie valmistame just Sinu soovide järgi kauni ja kvaliteetse mööbli. Lase oma fantaasial lennata.
  Miks võiks just OÜ Mööblipioneer selle äriidee ellu viia? Eelkõige seetõttu, et meil on olemas oma ala väga head spetsialistid , kellel on pikaajaline töökogemus ning täielik orienteerumine kliendile. Loomulikult anname ka omapoolseid nõuandeid, mis baseeruvad kogemustel ning püüame alati leida lahenduse, mis on kliendi jaoks parim.
  Kliendid:
  • Mööblikauplused
  • Eraisikud
  • Tööstuslik tarbija
  • Välismaine tarbija
  Tooted/teenused:
  • Eritellimustööd
  • Väikeseeria tooted
  • Treitud detailid
  • Puitdetailid
  • Mööblihooldus
  • Projekteerimine /kujundamine
  Ettevõtte eelised:
  • Paindlikud tootmisvõimalused
  • Lühikesed tarnetähtajad
  • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
  • Partnerlussuhted
  • Omaala spetsialistid
  • Pühendumus suhtekorraldusele ettevõtte siseselt ja väliselt
  • Tugivõrgustik
  • Kvaliteetne toode/teenus/teenindamine
  • Lahendused vastavalt soovidele
  Tegutsemisviis:
  • Kliendiga aktiivne suhtlemine
  • Tarnetähtaegadest kinnipidamine
  • Kulupõhine hinnapoliitika
  • Ressursi ja raha panustamine ettevõtte arengusse
  • Arengutendentside jälgimine ja vastav kohandumine

  OÜ Mööblipioneer on asutatud 01.11.2013, Peterburi maantee 5, Tallinn. Ettevõtluse vormiks on valitud osaühing, osakapitaliga 5000 eurot. Osaühingu osanikud on Aleksander Jakubelovitš, Kennet Käpp ja Gloria Hallaste. Kõik kolm moodustavad ettevõtte juhatuse nõukogu, mis tegeleb ettevõtte üldise juhtimise, müügialase tegevusega ning tootmisprotsessiga.Nendesse toimingutesse kuuluvad finantside käsitlemine (kulud, tulud, palgatasud), projekteerimine, kujundamine, osalemine tootmisprotsessis, suhtekorraldus kliendi ja firma vahel, materjalide hange , reklaam (toodete tutvustamine erinevatele klientidele) ning müük.
  Asukoha valimisel sai määravaks asjaolu, et tööruumid on algselt mõeldud puidutööde teostamiseks: vajalik elektrivõimsuse olemasolu ehk tööstusvool, ruumi suurus võimaldab töötajal vabalt teostada tööülesandeid, seadmetest on paiga peal formaatsaag, puur - ja treipink ning töölauad. Praegusel momendil on plaanitud 5000 euro väärtuses käsitööriistade, viimistlusseadmete, isikukaitsevahendite ja väljatõmbeventilatsiooni soetamine. Masinapargi uuendamine ning täiustamine on kavandatud ettevõtte tulude arvelt ning tugivõrgustiku toetusega lähitulevikus.
  Firma spetsialiseerub täispuitmööbli müügil eraklientidele ja eripoodidesse, kus müüakse 100% täispuitmööblit üle Eesti.
  Meie eesmärk on pakkuda mööblikauplustele, eraisikutele ja kaubamajadele eritellimustööna eksklusiivseid nišitooteid,näiteks baaride sisustused, esikumööbel, nikerdatud paneelidega kapid, palkvoodid, unikaalsed meigi-, söögi- ja kirjutuslauad, büroomööbel, köögisisustus, pöörd- ja veiniriiulid, pukid, kummutid jne. Et aina enam soovivad kliendid sisustada oma kodu ühtses stiilis, siis väikeseeriatoodetena valmistame eritellimusel 2-5 sarnase stiiliga samast materjalist toodet.
  Pakume tooteid konkurentsivõimelise turuhinnaga, kuid mõistlike tähtaegadega (mitte 2 ja enam kuud vaid 2-6 nädalat). Samuti pakume ka järelteenindust juhul, kui kliendil juhtub tellitud mööbliga õnnetus või mööbliartikkel vajab iga-aastast hooldamist, näiteks puruneb klaas või peab puitu õlitama.
  Ettevõtte laienedes tulevikus soovime alustada ka omatoodangu või kliendi tellimusel valmistatud väikeseeria toodete eksporti, esmajoones Soome, kuna meie põhjanaabrite kulutused mööblile on märgatavalt suuremad.
  OÜ Mööblipioneeri konkurentsieelis seisneb meie kliendilähedusel ja paindlikkusel, samuti tarneaegade pikkuses ja täpsuses. Vaatamata sellele, ei ole olemasoleval turul konkurentsi tõttu lihtne oma pea teistest kõrgemale upitada. Seepärast panustame põhjalikku turustamisesse, uute turgude otsimisse ja aktiivsesse müügitöösse, tehes koostööd meie tegevust toetava Eesti Mööblitootjate Liiduga. Samuti peame oluliseks olla kursis nii Eesti kui ka maailma mööblitrendidega, seepärast osaleme aktiivselt mööbli ja puiduga seotud konverentsidel, messidel ning näitustel.
  Tootmiseks kasutame juba sissetallatud kanaleid (partnerlussuhted mööblitööstusele seadmeid müüvate ettevõtetega, tooraine tarnijatega ja Eesti Töötukassaga). Kuna meie meeskonnas on inimesed, kes on mööblitootmise ja varustuskanalitega juba aastaid tihedalt seotud, siis kasutame nii materjalide hankimisel kui ka tehnoloogilistes küsimustes juba enda kogemusi ja asjatundlikkust.Käesoleval hetkel on firmas kokku 3 töötajat. Järgmisel aastal planeerime suurendada oma meeskonda veel 3 töötaja võrra.
  Kust mida tellida , otsustame vastavalt tellimusele. Kuna pakume eritellimuse töid, siis võib tekkida vajadusi, mille puhul on oluline just kiirus või kvaliteet, aga mitte hind.
 • Missioon, visioon ja eesmärgid


  Meie ettevõtte trump on kliendikesksus, firmasisene operatiivsus ning ladusus, innovaatilisus ja kvaliteet. Põhieesmärkideks on arendada oma tegevust ja tegutseda kasumlikkuse printsiibil, olla konkurentsivõimeline, pakkuda parimat teenindust klientidele ning aidata sisustada interjööri arvestades klientide erisoove. Luua juurde kolme aasta jooksul vähemalt 5 töökohta ning saavutada klientidega kauaaegsed ja usalduslikud suhted.
  Meie missioon on pidevalt suurendada ettevõtte väärtust. Õppides tundma oma klientide vajadusi, saame neile pakkuda kõige sobivamaid mööblilahendusi. Meie töötajate kõrge pühendumus tagab parimad töötulemused.Seeläbi säästame klientide aega ja parandame nende arusaamist kvaliteetsest mööblist.
  Viie aasta pärast näeme end eduka ja tunnustatud mööblitootjana Eesti siseturul kui ka välismaal.
  Põhiideoloogia
  Elav tulevikunägemus
 • Põhiväärtused
  Edendada täispuitmööbli tootmist, kasvatada nõudlust väikeseeria toodangu järele, kiirus, ainulaadsus, kliendi soovide rahuldamine, täpsus, ausus, usaldusväärne.
 • Julge eesmärk
  Saada tuntuimaks täispuitmööbli firmaks Eestis, mis muudab eestlaste arusaama korralikust täispuitmööblist.
 • Põhieesmärk
  Täita kliendi soovid, saavutada rahulolu. Koolitada praktikante ja võtta nad hiljem tööle, arendada töötajaid. Suurendada ettevõtte väärtust. Säästa kliendi aega. Olla konkurentsivõimeline
 • Elav tulevikupilt
  OÜ Mööblipioneeri
  tooted levivad üle Baltikumi.
  Firma on tuntud täispuitmööbli valmistaja.
  Toodab kvaliteetseid ja ainulaadseid väikeseeria tooteid.
  50 aasta pärast on firma sama tuntud kui mis tahes teine.
 • Arengukava


  Kuna hoolime ja väärtustame olemasolevat tööjõudu, panustame ressursse tööruumide ja seadmete täiustamisele ning arendamisele selleks, et töökeskkond ja olmetingimused oleksidergonoomiliselt õiged, mugavad ning kooskõlas seadusandlike normidega.
  Kavas on rajada tootmisruumide kõrvale ka kontor , mis parandab ettevõttesisese kommunikatsiooni kiirust ning suurendab jooksvate probleemide lahendamise efektiivsust . Kokkuvõtteks muudab see otsus ettevõtte tegevuse operatiivsust ning reageerimiskiirust erinevates projektides.
  Masinapargi ja käsitööriistade täiustumisega seame eesmärgiks kiirendada ja tagada ladus tootmisprotsess. Selle tagajärjel suudame kinni pidada tähtaegadest ning võtta vastu uusi tellimusi. Samuti kaasneb sellega lisatööjõu vajadus. Teisel tegevusaastal soovime laieneda kahe töölise võrra ( viimistleja , abijõud), kes tegeleksid lihtsamate töödega, näiteks lihvimine , hööveldamine, puidu õlitamine, lakkimine ja pintselvärvimine. Kui suudame tuvastada potentsiaalseid spetsialiste, teeme pakkumise, sõlmime lepingud ning viime läbi põhjalikud koolitused. Sellega kindlustaksime end meie alale spetsialiseeritud, kvaliteetse tööjõuga.
  Jälgides arengutendentsi, moodi ning
 • 80% sisust ei kuvatud. Kogu dokumendi sisu näed kui laed faili alla
  Vasakule Paremale
  OÜ Mööblipioneer #1 OÜ Mööblipioneer #2 OÜ Mööblipioneer #3 OÜ Mööblipioneer #4 OÜ Mööblipioneer #5 OÜ Mööblipioneer #6 OÜ Mööblipioneer #7 OÜ Mööblipioneer #8 OÜ Mööblipioneer #9 OÜ Mööblipioneer #10 OÜ Mööblipioneer #11 OÜ Mööblipioneer #12 OÜ Mööblipioneer #13 OÜ Mööblipioneer #14 OÜ Mööblipioneer #15 OÜ Mööblipioneer #16 OÜ Mööblipioneer #17 OÜ Mööblipioneer #18 OÜ Mööblipioneer #19 OÜ Mööblipioneer #20 OÜ Mööblipioneer #21 OÜ Mööblipioneer #22 OÜ Mööblipioneer #23 OÜ Mööblipioneer #24 OÜ Mööblipioneer #25 OÜ Mööblipioneer #26 OÜ Mööblipioneer #27 OÜ Mööblipioneer #28 OÜ Mööblipioneer #29 OÜ Mööblipioneer #30 OÜ Mööblipioneer #31 OÜ Mööblipioneer #32 OÜ Mööblipioneer #33
  Punktid 50 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 50 punkti.
  Leheküljed ~ 33 lehte Lehekülgede arv dokumendis
  Aeg2014-04-07 Kuupäev, millal dokument üles laeti
  Allalaadimisi 155 laadimist Kokku alla laetud
  Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
  Autor Gloriell6 Õppematerjali autor

  Lisainfo

  Äriplaan Oü mööblipioneer. Toodame kvaliteetset mööblit.
  äriplaan , misioon , visoon , turundusplaan

  Mõisted


  Meedia

  Kommentaarid (0)

  Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri


  Sarnased materjalid

  1072
  pdf
  Logistika õpik
  193
  docx
  Turismiettevõtluse lõpueksami märksõnade konspekt
  60
  doc
  Ettevõtluse alused
  161
  pdf
  Juhtimise alused
  288
  doc
  Töövihik-Laondus ja veokorraldus
  269
  docx
  Õiguse alused eksami kordamisküsimused
  69
  doc
  TURUNDUS
  105
  doc
  Lõpueksam-2008 õppekava alusel Majanduse alused

  Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
  Kasutajanimi / Email
  Parool

  Unustasid parooli?

  UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
  Pole kasutajat?

  Tee tasuta konto

  Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun