Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Majutus - ja töötab töötas majutus- ja inimeste saja inimese, mis teeb 2,3% toitlustusettevõtetes toitlustusettevõtetes hulk [7] statistika ameti andmetel ~1000 inimest, mis 19400 inimest, mis moodustab 3 %. [9] moodustab 3, 4 %. [8] Külastaja Sise- ja välisturistide Nii 2008., 2009. kui ka Enamik külastajaid on d jagunemise osas oli 2010.a. olid Eesti siseturistid, peamiselt siseturistide osakaal tulemused Euroopa Mälardalen piirkonnast.
Majutus - ja sõidukulud 61. Soovitused sotsiaalministrile: Riigikontroll soovitab endiselt hüvitada majutuskulud isikule ja tema saatjale vaid juhul, kui selleks on vajadus ette nähtud rehabilitatsiooniplaanis. Reguleerida sõidukulude hüvitamine täpsemalt, määrates ära, mitu päeva enne ja pärast rehabilitatsiooniteenuse osutamist sõidukulud hüvitatakse ning millisel tingimustel hüvitatakse saatja sõidukulud.
Majutus - ja kuurorditeenuseid pakkuvate ettevõtete kasvu peamiseks reserviks on turism. Välisturism on Ida-Virumaal seni nõrgalt arenenud (Majandus 2012). Turismimajandus on tihedalt seotud paljude majandusharudega nagu: transport, majutus, toitlustus, meedia, meelelahutusteenused, jne. Oluline on arvestada ka loodusressurssidega. Rahvastatus Narva- Jõesuu linnas on ebaühtlane – 60% elanikest elab kesklinnas.

Majutus - ,reisi- ja toitlustuskulud • Reklaamikulud • Audiovisuaalsete esitlustega seotud kulud • Kujundus- printimiskulud,fotokoopiate hind • Sündmuste: konverentside,näituste,esitluste jms. Seonduvad kulud • Filmide ja videote valmistamiskulud,fotode hind • Meediauuringud • Postikulud,telefoni- ja faksikulud • Pressimaterjalide koostamise,jaotamise hind • Uurimiskulud
Majutusteenuse pakkumiseks on vajalik hoone asub Abja-Paluojas, Veskimäe külas, Peetri taluüksuses. Hoone on hiljuti renorveeritud ning selle käigus on järgitud turismiseaduse §19 lõige 4 alusel kehtestatud määruses „Nõuded majutusettevõtetele“ (https://www.riigiteataja.ee/akt/131052012002) olevaid nõudeid hoone konstruktsioonis, veetorustiku ja ventilatsiooni paigaldamisel.
Majutusettevõtte on maksimaalselt koormatud ( Eesti tingimustes suvi- algab jaanipäevast ja lõpped augusti) Võimalikud paljud tipphooajad (nt Otepää) Tipphooaega saab määratleda erinevalt: kuust, aastaajast, nädalapäevast Tipphooajal tekib ülepinge ja ei ole võimalik rahuldada külastaja ootusvajadusi nagu vaja

Majutusasutus –  sellena võiks koduta inimeste resotsialiseerimise  kontekstis ennekõike käsitleda nö. sotsiaalruume  ja psüühilise  erivajadusega inimeste hooldekandesüsteemi väljaarenemisel  kasutatud toetatud elamise teenuse mudelit. (Paavel 2003: 29)
Majutus 1000 - ettevõte ise, suurema 1300 EEKi in koostas OÜ prognoositava 2006 FAM reis kohta (2 ööd) - Agentuur müügikäibega sakslastele kokku 23000 näidisreisi sihtriikidest tulevatele bussirent 3 päevakava, mis potentsiaalsetele päeva x 3500 = oli aluseks FAM klientidele.
Majutus - ja toitlustusettevõtetes, reisikonsultantide ja reisikorraldajatena, referentide ja giididena turismifirmades, müügijuhtide ja –assistentidena, projektijuhtidena, turundus- ja tegevjuhtidena nii majutus-toitlustus- kui turismivaldkonna ettevõtetes.

Majutus on väga mugavates hotellides, ning hinnas on ka palju sööke erinevates, nii traditsioonilistes kui ka kaasaegsetes söögikohtades ja restoranides, mis omakorda annab võimaluse vaadata sügavamale traditsioonilisse Jaapani gastronoomia maailma.
Majutuse hinnakalkulatsioon on 12 000 krooni. 3. Lõunasöök 5200 krooni.
Majutustoode – on kliendi elamus, kogemus ja mulje, mis kujuneb paljude komponentide koosmõjul, nagu : majutuskoha asukoht, keskkond, interjöör, eksterjöör, teenuse valik ja tase, teenindajate professionaalsed oskused ja välimus ning hotelli imago.

Majutusasutus – sellena võiks koduta inimeste resotsialiseerimise kontekstis ennekõike käsitleda nö. sotsiaalruume ja psüühilise erivajadusega inimeste hooldekandesüsteemi väljaarenemisel kasutatud toetatud elamise teenuse mudelit.
Majutus - , õppe-, ravi- ja hooldeasutustes ning spordi- ja büroohoonetes kasutatavate pulberkustutite lubatud tulekustutusaine mass on (6kg) iga 200 m2 kohta, kuid vähemalt 2 tulekustutit.
Majutuskohti on 12, avatud 01.05-30.09. Vahtra turismitalu, Laane tee 9, Käsmu, tel 325 2917, vahtraturismitalu@hot.ee, www.hot.ee/vahtraturismitalu. Info: majutuskohti on 8, avatud 01.05-31.10.

Majutuskulud - dokumendi alusel • riigisisesel 200.- kr – 1 200.- kr ööpäev • välislähetus 800.- kr -2 000.- kr ööpäev Kui TA maksab rohkem – läheb erisoodustuse tulumaksu alla.
Majutuskohti on aastaringselt 2, 01.05 - 30.09 on 4. Mäehansu talu, Varangu küla, tel: 511 3255, msalumae@gmail.com, http://maehansu.weebly.com. Info: majutuskohti on 8, avatud aastaringselt.
Majutusasutused on rohkem loodussõbralikumad, väiksemad ja paiknevad laiemalt, mitte ei koondu ühele väikesele territooriumile; • turundusnipp turismifirmadele.

Majutusettevõtte aias on grillimiskohad, lõkkeplatsid, laste mänguväljak, kiik ja telkimiskohad. Külastajatel on võimalik kasutatada õues asuvat suitsusauna.
Majutusteenus on   regulaarse   või   ajutise   ööbimisvõimaluse   ning   selega   kaasneva  kauba või teenuse pakkumine ja müük.
Majutuskohti on juurde tulnud ja lisandunud on ka erinvaid spaa- ja heaoluteenused, mis on heaks alternatiiviks puhkusreisile tulemiseks.

Majutus - ja toitlusteenuste rohkelt lisateenuseid, mis oleksid väärtuslikud nii hotelli külastajatele kui kohalikele elanikele.
Majutuskohas on üheinimesetuba (kokku), sobib ka ühetuba (nagu spordis kahepaat, ühekelk), ent ei sobi kirjutada „1-inimesetuba”.
Majutusasutustena on spaahotellid Eesti pereturisti jaoks liiga suured, puudub perso- naalne tähelepanu ja süsteem toimib konveierina.

Majutuseks on telgid, kämüingumajad, üks suurem palkmaja ja beebidega külalistele mugavustega külalistemaja talu hoovis.
Majutus on alates 20 eurot inimene ja hommikusöök on 4 eurot inimene . On võimalik ettetellida lõuna-ja õhtusöök .
Majutustoode on kompleksne sulam erinevatest teguritest, mis üksteise koosmõjul peaksid meelitama külastajaid seda tarbima.

Majutusasutuse kõrval on järv ning külmal talvel on lastel võimalik järvel uisutada, kuhu on valmistatud spetsiaalne uisuväli.
Majutusettevõte on majandusüksus, mille kaudu ettevõtja pakub tasu eest majutusteenust ja sellega kaasnevaid teenuseid.
Majutusettevõtte – majandusüksus, mille kaudu ettevõtja oma majandus- või kutsetegevuse raames osutab majutusteenust.

Majutusettevõttes viibimine – info ja juhendid toa kohta, mis kuidas avaneb, töötab, maksab, põrandaküte, ventilatsioon, küte.
Majutust 45 - le inimesele ja suvel 70-le. Talvisel ajal saab kasutada puhkeküla ümbruses olevaid suusaradasid.
Majutuskulude alammääradeks on vastavalt 200 kr ööpäevas riigisisesel lähetusel ja 800 kr ööpäevas välislähetusel.

Majutusteenus – ööbimisvõimaluse ning sellega kaasneva kauba või teenuse müügiks pakkumine ja müük.
Majutusettevõte on ümbritsetud käsitsi laotud kiviaiaga, mille väravat ümbritsevad kaks suurt kivisammast.
Majutusala on teineteisest rangelt eraldatud), teenindusasutused, arstipunkt, puhke- ja lõbustuskohad.

Majutusteenus on minimalistlikum ja odavama hinnaga, kuid klient peab arvestama maja kindla kodukorraga.
Majutus - ja toitlustusettevõtete käive moodustab ligikaudu 3% saare majanduse kogukäibest.
Majutuse eest on võimalik tasuda kolmel erineval viisil: sularahas, maksekaardiga, ülekandega.

Majutustoode on turismitoote oluline komponent (loomulikult kui reis sisaldab ka ööbimist).
Majutustoode - kliendi elamus, kogemus, mulje, mis kujuneb paljude komponentide koosmõjul.
Majutusettevõtte põhitegevuseks on majutusteenuse ja paljudes majutuskohtades ka toitlustusteenuse pakkumine.

Majutus – hindade struktuur, paketid, tuppa majutatute arv, allahindlus poliitika.
Majutus - , konverentsi- ja toitlustusteenuse pakkumist, turustamist ning müüki.
Majutus on teenus, mida pakutakse inimestele erinevatel eesmärkidel.

Majutus - ja toitlustusettevõtte toode on kombineeritud toode.
Majutus - ja toitlustustegevuseks on kasutatud talu aitasid.
Majutus - ja toitlustusosakond Tartu Kutsehariduskeskus 2012

Majutusüksus on korter, mis üüritakse välja täies ulatuses.
Majutus – hotellid, motellid, kämpingud Infrastruktuur
Majutusteenuse kvaliteedile on iseloomulik, et kujuneb välja ootuspäraselt.

Majutuskohaga ehk juba esimesest kokkupuutepunktist hotelliga.
Majutus - ja toitlustusosakond Majutusteenindus eriala
Majutus - , toitlustus- või muud turismiettevõtted

Majutus - , VOODIKOHTADE NING MAJUTATUTE ÖÖBIMISED
Majutusettevõtte loomine on kulukas ja seega käitvituskulud suured.
Majutushoone on kahekordne palkmaja, millel on rookatus.

Majutustingimused – toa suurus, varustus toidud ja joogid.
Majutuseks on 4 nelakohalist küttega täispalkmaja.
Majutuse hind on 50 eurot,mille sees on hommikusöök.

Majutust on võimalik saada erinavate hindadega.
Majutushoone on valgusküllane kahekordne palkmaja.
Majutusruumide puhtus on külastajate jaoks olulisel kohal.

Majutus - ja iluteenindus õppesuund MT-21
Majutus - toitlustusosakond Koka eriala
Majutuskulude - ja-vormi-tsd-lisa-4-osas.html

Majutuskohti on 42, avatud aastaringselt.

Vote UP
-1
Vote DOWN
Majutusjuht – vastuvõtujuht ja töötajad, hooldusjuht ja töötajad, ...Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun