Sõnu seletav sõnaraamat
Tahad USA Amazonist või mõnes muust online poest osta, kuid nad ei saada Eestisse? Osta läbi Shipito! Tee tasuta konto Sulge
Facebook Like
Küsitlus
Add link
Majutus - ja töötab töötas majutus- ja inimeste saja inimese, mis teeb 2,3% toitlustusettevõtetes toitlustusettevõtetes hulk [7] statistika ameti andmetel ~1000 inimest, mis 19400 inimest, mis moodustab 3 %. [9] moodustab 3, 4 %. [8] Külastaja Sise- ja välisturistide Nii 2008., 2009. kui ka Enamik külastajaid on d jagunemise osas oli 2010.a. olid Eesti siseturistid, peamiselt siseturistide osakaal tulemused Euroopa Mälardalen piirkonnast.
Majutus - ja sõidukulud 61. Soovitused sotsiaalministrile: Riigikontroll soovitab endiselt hüvitada majutuskulud isikule ja tema saatjale vaid juhul, kui selleks on vajadus ette nähtud rehabilitatsiooniplaanis. Reguleerida sõidukulude hüvitamine täpsemalt, määrates ära, mitu päeva enne ja pärast rehabilitatsiooniteenuse osutamist sõidukulud hüvitatakse ning millisel tingimustel hüvitatakse saatja sõidukulud.
Majutus - ja kuurorditeenuseid pakkuvate ettevõtete kasvu peamiseks reserviks on turism. Välisturism on Ida-Virumaal seni nõrgalt arenenud (Majandus 2012). Turismimajandus on tihedalt seotud paljude majandusharudega nagu: transport, majutus, toitlustus, meedia, meelelahutusteenused, jne. Oluline on arvestada ka loodusressurssidega. Rahvastatus Narva- Jõesuu linnas on ebaühtlane – 60% elanikest elab kesklinnas.

Majutus - ,reisi- ja toitlustuskulud • Reklaamikulud • Audiovisuaalsete esitlustega seotud kulud • Kujundus- printimiskulud,fotokoopiate hind • Sündmuste: konverentside,näituste,esitluste jms. Seonduvad kulud • Filmide ja videote valmistamiskulud,fotode hind • Meediauuringud • Postikulud,telefoni- ja faksikulud • Pressimaterjalide koostamise,jaotamise hind • Uurimiskulud
Majutusasutus –  sellena võiks koduta inimeste resotsialiseerimise  kontekstis ennekõike käsitleda nö. sotsiaalruume  ja psüühilise  erivajadusega inimeste hooldekandesüsteemi väljaarenemisel  kasutatud toetatud elamise teenuse mudelit. (Paavel 2003: 29)
Majutus 1000 - ettevõte ise, suurema 1300 EEKi in koostas OÜ prognoositava 2006 FAM reis kohta (2 ööd) - Agentuur müügikäibega sakslastele kokku 23000 näidisreisi sihtriikidest tulevatele bussirent 3 päevakava, mis potentsiaalsetele päeva x 3500 = oli aluseks FAM klientidele.

Majutus - ja toitlustusettevõtetes, reisikonsultantide ja reisikorraldajatena, referentide ja giididena turismifirmades, müügijuhtide ja –assistentidena, projektijuhtidena, turundus- ja tegevjuhtidena nii majutus-toitlustus- kui turismivaldkonna ettevõtetes.
Majutus on väga mugavates hotellides, ning hinnas on ka palju sööke erinevates, nii traditsioonilistes kui ka kaasaegsetes söögikohtades ja restoranides, mis omakorda annab võimaluse vaadata sügavamale traditsioonilisse Jaapani gastronoomia maailma.
Majutusasutus – sellena võiks koduta inimeste resotsialiseerimise kontekstis ennekõike käsitleda nö. sotsiaalruume ja psüühilise erivajadusega inimeste hooldekandesüsteemi väljaarenemisel kasutatud toetatud elamise teenuse mudelit.

Majutus - , õppe-, ravi- ja hooldeasutustes ning spordi- ja büroohoonetes kasutatavate pulberkustutite lubatud tulekustutusaine mass on (6kg) iga 200 m2 kohta, kuid vähemalt 2 tulekustutit.
Majutusasutused on rohkem loodussõbralikumad, väiksemad ja paiknevad laiemalt, mitte ei koondu ühele väikesele territooriumile; • turundusnipp turismifirmadele.
Majutus - ja toitlusteenuste rohkelt lisateenuseid, mis oleksid väärtuslikud nii hotelli külastajatele kui kohalikele elanikele.

Majutusasutustena on spaahotellid Eesti pereturisti jaoks liiga suured, puudub perso- naalne tähelepanu ja süsteem toimib konveierina.
Majutus on alates 20 eurot inimene ja hommikusöök on 4 eurot inimene . On võimalik ettetellida lõuna-ja õhtusöök .
Majutusasutuse kõrval on järv ning külmal talvel on lastel võimalik järvel uisutada, kuhu on valmistatud spetsiaalne uisuväli.

Majutusala on teineteisest rangelt eraldatud), teenindusasutused, arstipunkt, puhke- ja lõbustuskohad.
Majutus - ja toitlustusettevõtete käive moodustab ligikaudu 3% saare majanduse kogukäibest.
Majutuse eest on võimalik tasuda kolmel erineval viisil: sularahas, maksekaardiga, ülekandega.

Majutus – hindade struktuur, paketid, tuppa majutatute arv, allahindlus poliitika.
Majutus - , konverentsi- ja toitlustusteenuse pakkumist, turustamist ning müüki.
Majutus on teenus, mida pakutakse inimestele erinevatel eesmärkidel.

Majutus - ja toitlustusettevõtte toode on kombineeritud toode.
Majutus - ja toitlustustegevuseks on kasutatud talu aitasid.
Majutus - ja toitlustusosakond Tartu Kutsehariduskeskus 2012

Majutus – hotellid, motellid, kämpingud Infrastruktuur
Majutus - ja toitlustusosakond Majutusteenindus eriala
Majutus - , toitlustus- või muud turismiettevõtted

Majutus - , VOODIKOHTADE NING MAJUTATUTE ÖÖBIMISED
Majutus - ja iluteenindus õppesuund MT-21
Majutus - toitlustusosakond Koka eriala
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun