Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
Ukraina abi Ukraina kaitse vajab abi. Tee annetus täna! Aita Ukrainat Sulge
Add link
Tarkvara - hõlmab endas kõiki mittefüüsilisi arvuti tööks vajalikke või rakenduslikke komponente, eelkõige arvutiprogramme ning nende andmeid - andmefaile, seadeid, dokumentatsiooni, jne. 78. TCP/IP- TCP ja IP protokollid on Interneti protokollikomplektis kaks kõige tähtsamat ja ühtlasi kõige vanemat protokolli, mida katsetati põhjalikult juba 1980-ndatel aastatel maailma esimeses pakettkommutatsiooniga võrgus ARPANet.
Tarkvara - skanneriga peavad kaasas olema draiverid (võimaldavad arvutil ja skanneril "suhelda" ning kasutada uuemate skannerite puhul standardit nimega TWAIN (räägitakse, et TWAIN on lühend lausest - Technology Without An Interesting Name)), värvi kalibreerimis programmid (sellega saab skanneeritud piltidel värve paika sättida), OCR tarkvara (võimaldab teksti skanneerimist).
Tarkvara - tarkvara hõlmab endas kõiki mittefüüsilisi arvuti tööks vajalike komponente, eelkõige arvutiprogramme ning nende andmeid - andmefaile, seadeid, dokumentatsiooni jne. Tarkvara vajab oma toimimiseks riistvara, millele tarkvara talletatakse ning millel ta saab oma funktsioone täita: andes käsklusi riistvarale või täites mõne teise tarkvara komponendi käsklusi.

Tarkvara - hõlmab endas kõiki mittefüüsilisi arvuti tööks vajalike komponente, eelkõige arvutiprogramme ning nende andmeid – andmefaile, seadeid, dokumentatsiooni, jne. operatsioonisüsteem - ehk opsüsteem on arvuti süsteemitarkvara, mis käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning mis juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme.
Tarkvara – esimesed algoritmilised keeled ja translaatorid, paketttöötlussüsteemid, formaliseeritud keel ülesannete juhtimiseks, spetsiaalne programm – monitor Uus tehniline baas – pooljuhtseadised Selle perioodil jagnues personal: • Programmisitideks • Operaatoriteks • Teenindajateks • Arvutiseadmete väljatöötjateks Kolmas põlvkond
Tarkvara on arenenud juba sinnamaani kui sa lubad tal kõiki tasandeid kontrollida siis on võimalus, et ta leiab vea kiiresti üles, kui see on standardisse kirja pandud. Need testid ei leia muidugi kõiki vigu üles kuid see annab testijale võimaluse minna sügavamale programmi sisse, et leida rohkem vigu üles.

Tarkvara on mugav operatiivkaardi koostamiseks ning selle vajalikud kulud (aasta rent; koolitus). Kulude arvestamine on vaja autori arvates selleks, et tulevikus lõputöö uurimisel saaks objektiivselt hinnata, kas Eesti Vabariik on suuteline neid kulud hüvitama või mitte.
Tarkvara - Clay Shirky 2002. a.- tarkvara, mis võimaldab grupitööd, luues soodsa keskkonna mõtete ja Meediakajastuste analüüs- Tervikliku monitooringusüsteemi osa ja nende eesmärk on aidata kaasa ideede jagamiseks, kogumiseks ning uute teadmiste tekkim.
Tarkvara on oma funktsionaalsuse ja tehnoloogia tõttu tunnustatud kõrgelt mitmete auhindadega. Lahendused on saadaval mitme tööstussektori jaoks, sealhulgas: • Tootmine • Logistika • Jaekaubandus • Hotellindus • Teenused

Tarkvara on ehitatud Asuse emaplaatide jaoks, töötab see hästi ka teiste tootjate emaplaatidega. PC Probe näitab ka tehnilist informatsiooni näiteks DMI ja PCI kohta, mis aitab tekkidavõivaid probleeme lahendada.
Tarkvara - tarkvara, mis varustab kõik jaamad samade võimalustega, ehk teisisõnu kõik masinad on suutelised nii omi ressursse jagama kui ka teiste masinate poolt jagatud ressursse kasutama.
Tarkvara - inseneri töö sarnasused süsteemi-inseneri tööga Ohukriitiliste reaalajasüsteemide tegemisel ja kasutamisel on tarkvara inseneride vastutus viidud äärmuseni.

Tarkvara on paljude inimeste jaoks lihtsalt arvutis olev(ad) programm(id), mida kasutatakse ja hädas olevatele sõpradele vabalt pakutakse.
Tarkvara on kahte peamist tüüpi:  operatsioonisüsteem, mis loob arvutiga suhtlemise alused samal moel, nagu meil keel.
Tarkvara on loodud kasutajate vajadustest lähtuvalt ning mitmete funktsionaalsuste on toimunud kasutajate tellimusel.

Tarkvara – selleks,et arvutiga üldse midagi teha, nagu kirjutada, joonistada, õppida jne, on vaja tarkvara.
Tarkvara – Programmeerimine masinkoodi, puudusid nii operatsioonisüsteemid kui ka süsteemi tarkvara.
Tarkvara – Multiprogramsed paketttöötlussüsteemid, ajajaotussüsteemid, standard

Tarkvara on üks kõige väärtuslikemast tehnoloogiatest tänapäeva infoajastul.
Tarkvara on mõeldud Eesti tingimustes keskmistele ja suurematele ettevõtetele.
Tarkvara on programmid,mida su arvuti kasutab erinevate üleannete täitmiseks.

Tarkvara - ja andmebaaside haldus/AT08 Andmebaasisüsteemide võrdlus Referaat
Tarkvara - Üldiselt mõeldakse tarkvara all kõiki arvutis olevaid programme.
Tarkvara – korralduste jada, mis ütleb, mida see elektroonika tegema peab.

Tarkvara – ArcGIS, Mapinfo, GeoMedia, Autocad Map, MGE, IDRISI, ERDAS
Tarkvara on lihtsalt omandatav ka mittetehniliste kasutajate poolt.
Tarkvara - Hõlmab endas kõiki arutiprogramme ning nende andmeid.

Tarkvara – arvuti töötamiseks ja asjaajamisteks vajaminev osa
Tarkvara - on kõik see,mis on vajalik süsteemi töölepanekuks!
Tarkvara - Andmebaasid Digitaalteavikud jadaväljaanded üksused

Tarkvara on kättesaadaval juba üle 50nes keeles.
Tarkvara – ja kirjandusteoste piraatlus
Tarkvara on igale pool kuhu me vaatame.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun