Mõned
inimeste kirjutatud kogemused Kyäni toodetegaKõigepealt kui ma kuulsin Kyäni looduspuhastest toodetest, hakkasin
neid põhjalikult
uurima . Toodete kasulikkus/ vajalikkus inimesele
oli muljetavaldav – kogu oma pere, samuti oma vanemad, vanavanemad,
venna pere – kohe panin kõik tarbima.
Tulemused olid hämmastavad! Kuigi ma
teadsin , et need tooted on
eluliselt vajalikud – ma siiski ei uskunud, et efekt nii kiire ja
tuntav on.
Minu südamehaige vanaema (alguses ainult
Sunrise ja BodyFX, juuni
kuust lisandus Sunset) teatas mingi kuu aja pärast juba, et saab
tunduvalt kiiremini ja pikema maa käia. Kui tal alguse poole
hakkaski veel süda paar korda haiget tegema kui omale toimetades
liiga tegi, siis kohe Noni
ekstrakti (BodyFX) võttes
kadusid valud .
Vanatädi teatas peale kuu aega Sunrise tarbimist, et tal ei ole
silmis enam „liiva“ – tal oli kogu aeg selline tunne, et silmad
liivapuru täis. Ta oli
viimased paarkümmend aastat selle käes
kannatanud. Alguse poole, kui see häda tuli, oli arst talle mingeid
tilku määranud mis isegi võtsid „liiva tunde“ ära aga peale
paari aastast tarbimist need enam ei aidanud.
Ema tarbib mul neid tooteid kõrge kolesterooli ja kilpnäärme
alatalitluse pärast.
Abikaasa
oli mul „kohvimaan“ – kui kohvi ei saanud, oli kohe peavalu
platsis. Aga siis tal tekkisid maoga probleemid ning esimene asi, mis
toidust kohe maha võtta tuli oli kohvi. Me ei kujutanud seda hästi
ette – olime kindlad, et alla kuu aja peavaludest ja „zombi“
olemisest ta ei pääse. Kuid just siis jõudsid kohale Sunrise ja
BodyFX. Ta hakkas neid kohe tarbima ja
kujutage ette – kahe päeva
pärast enam peavalu polnud ja ei tulnud ka enam. Uskumatu!! Ja mao
sai ka korda.
Mina ja mu lapsed midagi drastilist ei
tundnud aga ma TEAN kui
vajalikud need meie organismile on ning ma TEAN kui võimatu on poest
saada terve päeva koguse kemikaalidevabasid aineid.
Elo
34 ( Füsioterapeut, refleksoloog )Body FX-iga saab aidata ka koduloomi nende erinevate hädade puhul.
Meie
koeral oli kõrva seespool umbes 1 cm läbimõõduga ümmargune
tumedat värvi
moodustis naha peal, mis
tasapisi kasvas. Paar kuud
tagasi kratsis ta selle katki ja veriseks. Kuna see asus väga
ebamugava koha peal, mida ei saanud kinni siduda ega ka plaastrit
panna, siis määris ta kõik kohad veriseks. Tilgutasin sinna peale
Body FX ja seda üsna tihedalt,
veri jäi kinni. Jätkasin paar
nädalat peale tilgutamist ning punn taandus nööpnõelapea
suuruseks, praegu on nahaga ühte värvi ja vaevumärgatav,
praktiliselt täiesti kadunud.
Ja teine kogemus koeraga - peale
pesemist , umbselt soojas ja niiskes,
tekkisid tal naha peale kärnad („hot
spot “), mis levisid kaelal
ja peas. Ükskord varem ravisime nii, et sai
karvad selle koha pealt
maha aetud ja
mingite salvidega möksitud. Seekord tilgutasin Body FX
karvade vahelt otse nahale, kratsisime kärnad pealt ja tilgutasime
jälle. Suhteliselt kiiresti kadusid kõik kärnad ja nahk
paranes .
Koer oli selle protseduuri juures väga rahul. Samuti tilgutan talle
vahel ka mõned
tilgad suhu või
panen joogivette. Talle see meeldib.
Kai...Minu
esimene kogemus oli Kyäni toodetega 2009.aasta lõpupoole, kui
tarbides Body FX umbes kaks nädalat, taandus nahaallergia laik selja
pealt.
Tarbides
nüüd
vahelduva eduga kõiki kolme Kyäni toodet,
tunnen , et
ainevahetus on
paranenud , energiatase on tõusnud, haigused ei
kimbuta ning mis
peaasi – silmanägemine on paranenud. Lükkasin
oma plaani lugemisprillide ostmisest määramatuks ajaks edasi.
Body
FX kui esmaabivahend (valuvaigistina, villide, põletuste,
haavade ,
putukahammustuste peale panekuks) on mul alati kaasas.
Kai…Minu kogemus…
See
juhtus paar kuud tagasi, kui ma oma elu üle tõsiselt järele
mõtlema hakkasin. Tööd ei olnud, tervis oli äärmiselt vilets.
Olin õnnetu! Ka sõpru mul ei olnud. Oleksin tahtnud kellelegi oma
elust rääkida. Ühel ilusal
hommikul helises telefon ja siis muutus
kõik! Järgmisel hetkel istusin
kohvikus ja kuulasin ühte väga
huvitavat, aga samas väga kahtlast
juttu imepärasest tootest ja
veel imepärasemast tööst. See, mis ma kuulsin, ei tekitanud
minus alguses mingeid emotsioone. Juba järgmine päev juhtus see mida ma
olin
ammu soovinud, aga juba ammu ka
lootuse selles
suhtes kaotanud - mul ei valutanud pea.
Kohe tuli meelde ühe imepärase toote
degusteerimine ja vestlus
seal kohvikus. Kas tõesti mõjus!? Ei, see ei ole võimalik, ma ju
kannatasin
migreeni all juba 30 aastat! Võtsin siis kohe juba ise
oma soovitajaga ühendust ja palusin veel seda imelist toodet
proovida. Otsus tuli kiiresti- ma hakkan seda toodet tarbima! Pea ei
valutanud juba enam kui nädal aega, kõik tundus kuidagi teistmoodi
ja olin nagu natuke ka elevil. Kuidas siis selle asjaga liituda saab?
Energiat mul nüüd jagus, tahtsin tegutseda ja võimalikult
kiiresti! Selleks ajaks, kui tulin oma esimesele esitlusele, oli
minuga juhtunud ka üks teine ime - mul ei valutanud selg! Ma ei
teadnud veel päris täpselt millest see tuleb või miks see juhtus.
Esitlusel aga avastasin Kyäni toodete imepärase jõu. Kuulasin
teiste õnnelike inimeste
lugusid ja otsus oli juba kindlamast
kindlam .
Nüüd
juba mitu kuud hiljem võin päris
ausalt kirjutada – Kyäni muutis
mu elu! Ma
olekski nagu uuesti sündinud! Ma olen terve, mul on palju
uusi sõpru ja ma olen õnnelik! Soovitan seda
sullegi Raivo
45.a.Tere!
Saadan oma kogemuse, ootasin just viimase kogemuse lõppu –
nohu .
Kui hakkasin tooteid kasutama, tunnen uut energiat ja meeleolu
tõusu. Ainevahetus on kiirenenud, ma
magan paremini, ärkan hommikul
värskena. Õhtune näksimise isu on kadunud ja samamoodi isu
šokolaadi järele. Tunnen end terve päeva reipa ja rõõmsana. Minu
abikaasal on kadunud
peavalud , mis enne olid tal kaks-kolm korda
nädalas. Mul on tavaliselt väga tihti nohu. Kestab reeglina
poolteist kuni kaks nädalat, nina on punane ja paistes kogu aja.
Nüüd tekkis jälle nohu. Tarbisin tooteid hoolega edasi. Esimese
päeva jooksul tundsin, kuidas järjest mööduvad nohu erinevad
staadiumid, mis enne võtsid kokku aega vähemalt nädala. Teise
päeva lõpuks oli nohu peaaegu kadunud ja kolmandal päeval
kadus täielikult. Ma pole kunagi enne nii kiiresti nohust vabanenud ja
seekord puudus täielikult nina punetus. Olen väga rahul! Lastele
annan ka kõiki tooteid ning samuti näen, et kui haigus tekibki,
siis möödub ta väga kiiresti. Minu lastele meeldib neid tooteid
võtta. Tütrel on ära jäänud põiepõletikud, mis enne
käisid väga tihti. Pojal sain abi enureesi puhul ning väga
hästi on paranenud õppeedukus. Minu ema on vabanenud teda vaevavast
kroonilisest köhast. Soovitan tooteid kindlasti kõikidele oma
tuttavatele!
Erika 33.a.Tere!
Minu
kogemus järgmine: vabanesin 3 päevaga põskkoopapõletikust Body FX
peale määrimise teel, tütrel paranes
haav kiiremini ning abikaasal
paranes jala limapaunapõletik
Terv.
Kerli
Siin
minu kogemus:
Mul
on 6-aastane armas poeg. Kuni esimese eluaastani oli tema
immuunsüsteem tugev ja tervis korras. Peale esimest
eluaasta "kohustuslikku"
kompleks -kaitsepookimist 3 haiguse vastu
sai ta endale ühe
astma vormi - viiruslikku astma, mis arstide sõnul
võis tõenäoliselt kooliealiseks saamisel taanduda. Peale seda
vaktsineerimist hoiatati, et reaktsioonina võib esineda vähest
palavikku. Teisel päeval oli
palavik kõrge ja algasid hingeldushood
- tema seisund haiglasse saamisel oli eluohtlik. Erakorralisi
haiglaskäike oli 6, lisaks koduseid põetusi. Kui poiss sai nohu,
siis oli juba teada, et see lõpeb ägeda hingeldamishooga, mis võis
kesta kuni 36h.
Ravim , mis aitaks määrati alles 2 aastat hiljem,
kui leidus doktor, kes oskas õigesti diagnoosida. Seda ravimipulbrit
(Singulair) pidi võtma iga päev ja tema mõju oli preventatiivne.
Pulbri võtmise ajal haigushooge polnud, ärajätmisel kordusid taas.
Lasteaias oli poiss praktiliselt igal kuul haige, külmetus kergesti
jne. 2009 aasta märtsis, kui kuulsin Kyäni toodetest otsustasin
neid pojale anda. Ta sai nii Sunrise'i kui ka Body FX-i. Tema
immuunsüsteem
tugevnes ja peale seda pole ta haige olnud (v.a. väga
kergelt läbi põetud tuulerõuged, kui lasteaias oli haiguspuhang).
Igapäevase astmaravimi jätsin ära 10 päeva hiljem - märtsi
keskpaiku, kus inimese immuunsüsteem on nõrgim ja vitamiinivajadus
suurim. Nende kevadiste suurvete ajal tõin sageli koju
poisi läbimärjad riided, mis märgusid lasteaia lompides. Sõna
otseses mõttes väänasin tema riietest vett välja. Kui muidu oleks see
tähendanud kindlat külmetamist ja haigena kojujäämist, siis
seekord oli teisiti - minu poeg oli üks vähestest, kes igapäevaselt
lasteaias käis. Tema immuunsüsteem on tugev ja minu mure tema
tervise pärast taandus. Tean, et poeg saab
looduslikke vahendeid
enda tervise korrashoidmiseks, ei vaja enam keemilisi pulbreid ja
tema
elukvaliteet on oluliselt paranenud.
Kyäni
Sunrise'i annan pojale 1/2
pakki , Body FX-i pool pipetitäit päevas
kas ühekorraga või pool õhtul.
Kohtun
iga päev rõõmsate inimestega, kelle suurepärased tulemused Kyäni
toodetega mind vaimustavad. Soovitan südamest ära proovida puhtad
loodustooted, mille kooslus on
hoidnud mitmed põlisrahvad tervetena.
Uskuge, paljud ei tea veel, mis on hea tervis, sest nad on juba
harjunud ja leppinud oma haigustega ja elukvaliteedi langusega. Kyäni
tooted parandavad märgatavalt kõigi tervist. Proovi järele -
tulemus on suurepärane. :-)
Mario
Käisin mandlioperatsioonil ja peale operatsiooni
oleksin pidanud kahte sorti valuvaigisteid tarbima kuna
kurk ja
kõrvad pidid hakkama
valutama . Tundes valu kurgus või kõrvades –
määrisin peale noni ekstrakti ja võtsin ka sisse ja minutitega
hakkas valu taanduma. Tänu noni ekstraktile ei kasutanud ma
valuvaigisteid mida oleks arsti soovitusel pidanud tegema.
Vanaemal on mul
Alzhaimer ja peale Kyäni toodete kasutamist helistas
ta hooldaja mu emale ja küsis, et mis te
vanaemaga teinud olete…
tal ei ole veel elu sees vererõhk nii
normis olnud.
Kristjan 20 a.Aasta aega olin vaevelnud psoriaatilise
artriidi käes, mis oli päris
tugev jäsemete
liigestes . Hüppeliigesed vajasid hommikul tund aega
soojendamist, et saaks üldse käia. Õlaliiges liikus väga
vaevaliselt, isegi autosõit oli vaevaline. Leidsin Body FX 9 kuud
peale probleemi tekkimist. Liigestele peale määrides hakkasid need
mõne minutiga uuesti tööle (ilma erilise
valuta ). Võtan ka Body
FX 3 korda päevas sisse, mis on nüüd 3
kuuga leevendanud
liigeste valu miinimumini. Jälgides oma keha paranemist, olen veendunud, et
mõne kuu möödudes vabanen täielikult liigeste probleemist.
Psoriaas on mul nahal olnud üle 20-ne aasta. Nahk on samuti
paranenud. Määrin Body FX ka probleemsetele kohtadele. Lisaks
võtan Sunseti iga õhtu 6 kapslit (normaaljuhul on 3), mis on
parandanud kõvasti mu kogu naha struktuuri.
Psoriaas küüntel. Panin Body FX ka küünte alla ja paranes küünte
struktuur ning küünte alt hakkavad kaduma
lahtised valged laigud.
Tarbin ka Sunrise. Tänaseks olen saanud ainult tõusvalt paranevaid
kogemusi oma organismis, mis on viinud mind veendumusele, et need
tooted aitavad
vabaneda psoriaasist, mis on tegelikult ju kogu
organismi haigus.
Tiia 40 aJuhtus õnnetus – koer mänguhoos hüppas hammastega kätte sügava
haava, mis oleks vajanud arvatavasti õmblemist. Hakkasin kohe noni
peale määrima ja ööseks
tegin noni ekstraktiga kompressi. Võtsin
sisse 5-6 korda päevas. Käsi paranes 5 päevaga.
Paar kuud tagasi sain äkki väga ägeda angiini… tervenesin 1,5
päevaga.
Sulev
49 a2009. aasta detsembris kukkus mu 95.aastane vanaema ja murdis
puusaluu . Arvati, et jääb voodihaigeks ja isegi kardeti natuke
operatsiooni teha, et kas ikka tuleb sellest välja – nii vana
juba. Veebruari alguseks oli luu korralikult kinni kasvanud. Tänaseni
on tervis hea ja liigub ringi.
Ise
jooksin sel kevadel kapiukse nurga vastu ja sain sügava
peahaava . Hakkasin kohe noni peale panema. Väga kiiresti paranes ja
armigi pole eriti enam näha.
Epp
43 aEnne olid mu silmad väga valgustundlikud. Isegi pilvedetagune päike
pani silmad vett jooksma ja sundis silmi kissitama aga nüüd kui
hakkasin Kyäni tooteid kasutam,a on see kadunud.
Naljaks lugu minu jaoks oli see, et hommikukohvi tööl ei enam
maitse. On kibe ja ebameeldiv. Selle asemel võtan hoopis Sunrise.
Puhkepäeva
hommikuti ei tule isegi meelde, et oleks vaja kohvi keeta
ja nüüd ma ei teegi omale enam kohvi.
Ja veel üks huvitav kogemus minu jaoks oli see, et mul tekkisid
alati väga kergelt sinikad aga nüüd enam ei teki. Nii kui end ära
löön, kohe määrin Body FX peale.
Karin 56 aTarbisin 2 kuud Kyäni tooteid ja selle
ajaga normaliseerus vererõhk
ja arsti hämmastuseks kadusid ka südamerütmi häired. Määrides
Body FX taastus küünarliigeste töö.
Minu sõbral oli pidev kõhukinnisus, tarbides Sunrise, kadus
probleem kahe päevaga.
Jüri 46 aOlen
Kyäni tooteid tarbinud kevadest alates. Esimese kogemusena tundsin,
et sain lahti
stressist . Mul on „tore“ ülemus, kes mind suutis
pidevalt hulluks ajada oma lennukate ideedega. Nüüdseks on asi
pöördunud vastupidiseks ja koos oleme suutnud teha päris häid
otsuseid ja leidnud uusi lahendusi.
Viimase aja kogemusena võin öelda, et olen lahti saanud kuumade
ilmadega kaasnevast südame pekslemisest ja kehvast enesetundest.
Seda juhtus kui
pidin viibima palavas ruumis kus õhk eriti ei liigu
(näiteks saunas ja suvel konditsioneerimata ruumides).
Helika 33 aMinu kogemused Kyäniga:Hommikul tööle jõudes avastasin, et
huule peal oli kipitav punane
lõhe. Määrisin päeva jooksul peale nii „med-huulepulka“ kui
ka „8-
hour “ kreemi – midagi ei aidanud. Õhtul koju jõudes
panin
haavale peale Body FX-i. Efekt oli kohene. Järgmiseks päevaks
oli haavake täielikult paranenud. Ega enne ei tekkinud nii suurt
usku tootesse. Kogemus räägib enda eest! Muidu võib-olla ei
usukski.
Teine
teema on aga energia ja „selge pea“, mille saan Sunrise
kasutades. Päev läbi igapäeva töö iseloomu tõttu arvuti taga
istudes on uimane pea ja udused silmad vältimatud. Võttes aga
hommikul sisse päevaks vajaliku vitamiini ja mineraalide portsu, ei
ole
eelpool nimetatud sümptomite ohtu
karta . Elagu energia ja
elurõõm.
Merle 32 aTooteid tarbides aktiveerusid kõik kroonilised haigused, et siis
kiirkorras taanduda. Seda kõike umbes paari nädala jooksul (nohu,
allergia,
angiin ). Hetkel olen tarbinud kõiki kolme toodet kolm
kuud.
Praeguseks on paranenud silmanägemine, naha- ja juuste tervis,
olen jäädavalt kaotanud 3 kg kehakaalust ja energiat on palju.
Ingre 45 aPOJA LUGU
Minu poeg muutus teismelise eas väga
enesesse tõmbunuks, kinniseks
ning ta oli pidevalt väsinud ja
flegmaatiline . Mul oli väga raske
temaga suhelda, kuna igasugune vestlus oli raske, sest tema sõnavara
minuga koosnes reeglina nn. kolmest väljendist: jah, ei, võib-olla.
Lisaks
koolile tegeles ta ka aktiivselt jalgpalliga (
treeningud toimusid 2X päevas). Paraku ei teadnud mina tema edudest või
ebaedudest midagi, kuna võistlustele ei soovitud mind. Samuti olin
täielikus teadmatuses tema õppeedukuses.
Sain aru sellest, et pojal oli tugev energia puudus, mis pärssis
kogu tema tegevust.
Kui hakkasin ise kyani tooteid tarbima ,siis pakkusin neid ka oma
pojale. Mõne aja pärast tuli ta minu juurde silm särades ning
küsis tooteid juurde. Kui mul need
parajasti otsas olid, siis ta
tuletas mulle mitu korda päevas meelde, et neid sunrise-i jooke
läheb ikka talle kohe ja hädasti vaja.
Varsti hakkasin märkama ,kuidas minu poeg säras juba igal hommikul,
oli rõõmsameelne, pulbitses energiast, peale
trenni oli kiire
taastumine tänu body FX-le ning meie suhtlemisse tekkisid
diskussioonid juba. Mind on hakatud võistlustele kutsuma, me teeme
päris palju asju koos ning ta niidab hea meelega muru, koristab ja
toimetab muudes kodutöödes. Ta on
hooliv , abivalmis ja
tähelepanelik.
Ma olen tänulik kyani
toodetele , kuna nüüd on mitu inimest jälle
õnnelikumad ja elurõõmsamad.
Tiia
40 aKyäni
tooteid tarbides avastasin äkki, et ma ei vaja
enam
lugemisprille. Uskumatu!!
Vello ...a.Murdsin
õlaluust tüki lahti - arstid arvasid, et kui see üldse kunagi
kinni kasvab, siis miinimum 3-6 kuuga, kuna olen 82 aastane
naisterahvas . Tarbisin juba enne neli kuudKyäni kõiki tooteid,
millega olen oma südame ja vererõhu korda saanud, kuid nüüd
hakkasin Noni ekstrakti ka õla peale määrima. Kolme ja poole
nädala pärast uuesti pilti tegema minnes arstid imestasid, et luu
on ilusti kokku kasvanud.
Aino 82a.Olen
diabeetik (
suhkruhaige ). Kui hakkasin kasutamaKyäni tooteid langes
suhkru tase 18-lt 6-le, peopesadeja tallaaluste
haavandid paranesid,
vererõhk läks normi,mis oli enne ülemõistuse kõrge ning
menstruatsioon ei ole enam valulik.
Eve
44
Kaalusin
140 kg. Naise pealekäimisel hakkasin tarbimaKyäni tooteid - kaal
esimese nädalaga kaotasin 6 kg. Kolmanda nädala lõpuks oli 11kg
maas . Palju kergem
on olla.
Arvi…Mul
oli astma ja ma pidin igal hommikul ja õhtul tarbima kõige kangemat
hingamisteid avavat aerosooli. Niipea kui Kyäni tooted kätte sain
jätsin aerosooli võtmise ja siiamaani pole enam
kordagi vaja
läinud, juba poolteist aastat. Ka minu vererõhk on nüüd täiesti
normis, mis on kogu elu kõrge olnud. Kyäni tooted tagavad kõikide
looduslike vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide olemasolu
meie kehale ning tänu sellele pole meie peret haigused enam
kimbutanud. Soovitan kõigile kasvõi korra proovida ja te tunnete
erinevust.
Margus 42a.Soovitan kõigile sportlastele…
Olen
Eesti ja Belgia Meister naiste atleetvõimlemises ja Eesti meister
jõutõstmises. Kuna enne võistlusi pean olema dieedil, siis
reeglina olen ma sel perioodil päris väsinud ja läbi ning ei jaksa
eriti kõva trenni teha. Hakates tarbima Kyäni tooteid, olen ma väga
üllatunud - ma ei ole kunagi enne dieedi ajal suutnud nii palju ja
efektiivselt treenida. Samuti on
pulss alla läinud ja jõudlus
kasvanud.
Gerbel,
35a. Jerome DavisJerome
Davis - Ameerika Olümpia koondislane 100m ja 400m jooksus tarbib
Kyäni tooteid….
Kõik kommentaarid