Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse

Kaubarühma analüüs (0)

1 Hindamata
Punktid
TALLINNA TEENINDUSKOOL
MK13 -TE2
Kaubarühma analüüs
Referaat
Juhendaja : Tiia Kirss
Tallinn 2014

Contents


1. Tarbekaup 3
1.1Voodipesu 3
1.1.1Tekk natuur 220x200cm100%Co Lammas 3
1.1.2Delux - Tekk 220 x 200 cm 3
1.1.3Krenholm - Tekikott 150 x 210 cm, satiin 5
2.Toidukaup 6
2.1Jäätis 6
2.1.1Vannilli - koorejäätis 57 g 6
2.1.2Eriti Rammus 15 % vannilli koorejäätis 9
9
2.1.3 Jättis iirise 119 g 11
3.Kasutatud kirjandus 12
  • Tarbekaup


  • Voodipesu


  • Tekk natuur 220x200cm100%Co Lammas


    Villatooted on soojad ja mugavad . Kasutatud on looduslike materjale. Tagab magaja optimaalse kehatemperatuuri nii suvel kui talvel. Juhib ära liigse niiskuse. Kergesti hooldatav (tuulutada ja kloppida). Kangas : 100% puuvill . Täidis: 100% lambavill .
    Suurused:
    100 x 118 cm
    110 x 140 cm
    140 x 200 cm
    150 x 200 cm
    180 x 200 cm
    220 x 200 cm
    Firma: Dreamland Home OÜ
    Dreamland Home OÜ on Eesti ühe tuntuima tekstiiliettevõtte Toom Tekstiil AS´i tütarettevõte , mis tegeleb magamistoatoodete jae- ja hulgikaubandusega Eesti turul. Et saada kokku üks mõnus tervik tekstiile magamistuppa, pakume laia valikut Toom Tekstiili poolt toodetud DREAMLAND kaubamärgiga teki- ja padjatooteid ning madratseid.
  • Delux - Tekk 220 x 200 cm


    Kangas: 60% MicroLyocell; 40% polüester
    Täidis: 30% Tencel ; 70% polüester Airella
    Õmblused pinnal: Lainete kujulised
    Servakant: Servakant аircondition 4-st küljest.
    Tooted Aircondition, riidest Micro Tencel ideaalselt sobivad tundlikule nahale. Õhulised kanalid viivad tekist või padjast välja niiskust ja õhku, andes sooja tunde ja soodustavad head und.
    Täiteaine koosneb 30% Tencel ja 70% polüester fiiber kiududest. Tencel – on uue põlvkonna looduslik kiud. Ta imab niiskust ning eemaldab seda voodipesust.
    Aircondition tooted on puudutamisel kuivad, värsked ja soojad.
    Kaubamärk :
    Deluxi missioon
    Inimesed kipuvad alavääristama une tähtsust valides ebasobiva madratsi, hoolimata faktist, et veedavad tervelt ühe kolmandiku oma elust voodis. Selline ajahulk kehaga mittesobival pinnal tekitab rahutut und, mis mõjutab energiataset, keskendumisvõimet, kahandab loovust ja üleüldist tervist. Kvaliteetne magamine annab kogu Sinu elule väärtuse!
    Deluxi tulevik
    Deluxil on seljataga mitu head aastat ja võime enesekindlalt väita, et ees on palju häid aastaid.
    Inimesed Deluxis töötavad selle nimel, et olla ideaalsed partnerid oma pikaajalistele klientidele ja pakkuda võimalikult häid lahendusi logistika vallas. Deluxi tehas laieneb 2700 ruutmeetrise pinnani, et pakkuda Sulle võimalikult sobivaid logistilisi lahendusi.
    Tallinnas, esinduspoes ja peakontoris, tegeletakse pidevalt uute toodete arendamise ja disainiga. Deluxi eesmärk on pidevalt arendada vastupandamatuid vooditooteid tervele maailmale.
  • Krenholm - Tekikott 150 x 210 cm, satiin




    Materjal: satään, 100 % puuvill.
    Soovitame tooted enne kasutuselevõtmist läbi pesta, tumedaid toone pesta eraldi.
    Kaubamärk:
    Kreenholmi Manufaktuur OÜ- põhineb eesti - Linum Group Baltic OU ja rootsi - Markisol АВ (www.markisol.com) kapitalil ja toodanguks on linaste, puuvillaste ja segukangaste lõplik viimistlus . Firma "Markisol ", mis toodab rulookardinaid rootsis ja poolas."Linum Group Baltic ", kes esindab vene firma "Vologda Textil" huvisid, mis toodab erinevaid kangaid .
    Kreenholmi Manufaktuur on unikaalsed võimalused toota kangaid laiusega kuni 320 cm ja kaaluga kuni 650 gr/m2. Ettevõttes on võimalik värvida kangaid kasutades 12 erinevat tooni värvi. Kangaid on võimalik töödelda antistaatilisteks, kulumiskindlateks, mustust tõrjuvateks, tulekindlateks, vett-õli tõrjuvateks ja katta ka erinevate katte kilede ja materjalidega, sealhulgas akrüül, vinüül ja « Black out». Antud hetkel on toodanguks: valgendatud kangad , siledalt värvitud-, erimustrilised-ja eritoonides varjudega kangad.
    Põhilised kangatöötlused on: kergestihooldatavad-, teflonkattega-, vägapehmed-, tugevad-ja rulookardinate kangad. Rulookardinate jaoks mõeldud kangastele trükitakse ka kulla ja hõbedatooniga mustreid .
    Samuti valmistatakse traditsioonilist kodutekstiili : voodipesu, laudlinu, kradinaid, käterätikud ja köögirätikuid.
    Kreenholmi Manufaktuur tooted müüakse kohalikul turul ja samuti Skandinaavia riikides, Prantsusmaal, Hispaanias, Saksamaal ja Venemaal.
  • Toidukaup


  • Jäätis


  • Vannilli - koorejäätis 57 g


    90ml, 57g
    “Maitseb nii nagu vanasti” on parim lause, iseloomustamaks Balbiino koorejäätiseid. Koorejäätiste valmistamisel on kasutatud ehtsat kodumaist koort. Balbiino koorejäätised maitsevad nii väikestele kui suurtele.
    100g toodet sisaldab:
    Energiat : 186kcal /778kJ
    Valke : 3,2g
    Süsivesikuid : 19,8g
    Rasvu : 10,4g
    Kaubamärk:
    Balbiino missioon ja visioon
    Missioon
    Valmistada Eesti parimat koorejäätist.
    Olla Euroopas tunnustatud jäätisetootja ja külmavaldkonna ekspert, kelle professionaalsus ja efektiivsus tagavad ettevõtte jätkusuutlikkuse ja konkurentsivõime.
    Olla vastutustundlik Eesti toiduainetööstuse ettevõte, kes eelistab kodumaist toorainet, annab tööd Eesti inimestele ja kelle jäätised on tarbijate tervisele mõeldes võimalikult naturaalsed ja lisaainete vabad.
    Visioon
    Balbiino on Eestis suurima turuosaga Eesti jäätisetootja, kelle koduturg on Eesti ja kelle kvaliteetsed, naturaalsed ja maitsvad jäätised püsivad konkurentsis Põhjamaades ja ka mujal Euroopas. Balbiino on külmavaldkonna tunnustatud ekspert ning on külmutatud kauba logistikaäris Eestis juhtival positsioonil.
    Põhiväärtused
    Naturaalsus ja puhtus : toodame naturaalsest toorainest jäätist ega lisa sinna kunstlikke värvi- ja lõhnaaineid. Meie külmutatud köögiviljades ja marjades ei ole säilitusaineid. Toidu puhtus on meile oluline.
    Kvaliteet: meie toodang, käitlemisprotsessid ja teenused on kvaliteetsed ja vastavad toiduainetööstusele seatud kõrgetele nõudmistele. Balbiinole on omistatud rahvusvaheline BRC ( British Retail Consortium) toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise sertifikaat , mis kuulub talle ainsana Baltikumis jäätisetootjaist. BRC sertifikaat hõlmab Balbiino jäätise ja toidujää tootmist ning jahutatud ja külmutatud toodete hulgikaubandust ja ladustamist. Sertifikaadi olemasolu kindlustab nii müüjale kui ka tarbijale ostetud kauba stabiilse kvaliteedi.
    Professionaalsus: oleme oma töös asjatundlikud, tulemustele orienteeritud ja partnerluses koostöövalmid, peame kinni kokkulepetest ja tähtaegadest. Oleme ajakohased ja innovaatilised ning valmis turu nõuetele vastavalt muutuma .
    Väärtustame meeskonnatööd ja üheskoos tulemuste saavutamist.
    Efektiivsus: oleme oma tööprotsessides ja tooteportfelli koostamises orienteeritud kasumlikkusele ja jätkusuutlikkusele.
    Vastutustundlikkus: oleme vastutustundlik Eesti toiduainetööstuse ettevõte, kes eelistab kodumaist toorainet, annab tööd Eesti inimestele ja meie jäätised on tarbijate tervisele mõeldes võimalikult naturaalsed ja lisaainete vabad.
    Tarbija rahulolu: pakume seda, mida tarbijad süüa sooviksid. Enne tootma hakkamist testime uusi maitseid ja pakendeid, sest teame, et toote pakend, välimus, lõhn ja maitse on kõik tarbija jaoks olulised rahulolu komponendid. Balbiino koorejäätised tunneb ära koorekannu märgist. Pöörame tähelepanu tarbimismugavusele ja kanname hoolt selle eest, et toodete info pakenditel oleks selge ja abistav . Mõistame, et tarbija rahuolu sõltub toote kättesaadavusest jaemüügis, seetõttu kanname hoolt, et meie tooted oleksid kaubanduskettides ja kauplustes hästi esindatud . Arendame külmutatud toodete portfelli, sest teame, et naturaalsus, valmistamise lihtsus ja kiirus on tarbijale abiks koduse tervisliku toidulaua katmisel.
  • Eriti Rammus 15 % vannilli koorejäätis


    Koostis: vesi, rõõsk koor, vahvel 22% ( nisujahu , suhkur, taimne õli, emulgaator – sojaletsitiin, kartulitärklis , sool, kergitusaine : E500 , lõhna- ja maitseaine ); suhkur, vadaku - ja lõssipulber , või; emulgaator E471 , stabilisaatorid: E412 , E410, E407 ; lõhna- ja maitseaine (vanilliin).
    100 g toote keskmine toitainete ja energiasisaldus:
    energiat 1133 kJ/ 271 kcal
    valke 4,5 g
    süsivesikuid 34 g
    rasvu 13 g
    Lisainfo
    Kaal 200 ml / 100 g
    Säilivusaeg 12 kuud
    Tükke kastis 21
    Kaubamärk:



    Ettevõttest
    Premia FoodsAS Premia Foods on dünaamiline ja mitmekülgne toiduettevõtete grupp, mis tegeleb jäätise tootmise ja turustamisega, kala kasvatamise, tootmise ja turustamisega ning sügavkülmutatud toodete turustamisega Baltikumis, Skandinaavias ja Loode- Venemaal. Meie grupi ettevõtete vundament rajaneb nii selle asutajate kui tänaste omanike kümnendite pikkusel pühendumisel ja tööl, sealjuures mõned meie ettevõtetest on tegutsenud juba üle viiekümne aasta.
    AS Premia Foods asutati 2008. aasta detsembris, mil seni eraldiseisvalt tegutsenud juriidilised isikud, millel olid samad omanikud ja ühine juhtimine, ühendati ühe valdusfirma alla. Meie ettevõtete aastatepikkused kogemused ning meeskond võimaldavad arendada tooteid ning tooteportfelli kõigil turgudel, millel AS Premia Foods tegutseb. Grupi loomisega kaasnenud sünergiatest on võitnud kindlasti kõik meie ettevõtted, sealjuures on need aidanud maandada
    ka majandustegevusega seotud riske. Tänaseks on AS-i Premia Foods näol tegemist ühega mõjuvõimsamatest toidutööstustest Baltikumi ja Skandinaavia regioonis, sealjuures oleme tuntud oma võime poolest laieneda uutele turgudele nii tootepõhiselt kui ka geograafiliselt.
    AS-i Premia Foods meeskond on meie ettevõtte üheks suuremaks väärtuseks. Just erinevad rahvused ning kulutuuritaustad ja kogu meeskonna pikaajaline kogemus omas valdkonnas tegutsemisest on olnud silmapaistva tootearenduse ja tuntud kaubamärkide loomise ja jätkuva populaarsuse eelduseks. Ja kuigi meie suurepärane meeskond ja meeskonnavaim on väärtused, mis ei kajastu otseselt bilansikannetes, oleme me tänu kõigi töötajate tööle ja pühendumusele saavutanud tänaseks silmapaistvad majandustulemused .
    Meie äritegevuse keskmeks on meie tarbijate poolt tunnustatud ja armastatud brändid, mis on võitnud nii laste kui täiskasvanute poolehoiu. On ju nii, et iga täiskasvanu taasavastab endas lapse, nautides lapsepõlve lemmikmaiust – jäätist. Premia Foods peab väga oluliseks vastata oma tarbijate ootustele nii läbi olemasolevate brändide tugevdamise kui ka uute toodete ja brändide turuletoomise.
    AS Premia Foods on noteeritud NASDAQ OMX Tallinna Börsi põhinimekirjas alates 5. maist 2010.

    2.1.3 Jättis iirise 119 g


    JättisIirise
    Iirisemaitseline kate, karamellkastmega ja šokolaadomaitseline vahvel.
    Kaubamärk:
    Ingman on Eestis tuntud eelkõige omanimelise jäätisetootmise tõttu. 2011. aastal müüs ta jäätisetootmise maha Unileverile ja on pärast seda investeerinud ka Eestisse.
    Tänavu on tema osalusega investeeringutele keskendunud perefirma Ingman Group teinud siia mitu investeeringut. Kevadel osteti 21% suurune osalus toorpiima tootjas Trigon Dairy Farming. Juunis ostis Ingman 45% suuruse osaluse Hagari pagaritööstuses.
  • Kasutatud kirjandus


  • http://www.delux.ee
  • http://www.dreamland.ee
  • https://www.prismamarket.ee
  • http://www.krenholm.ee
  • http://www.balbiino.ee
  • http://www.premia.ee
  • http://www.ingman.f i
  • Vasakule Paremale
    Kaubarühma analüüs #1 Kaubarühma analüüs #2 Kaubarühma analüüs #3 Kaubarühma analüüs #4 Kaubarühma analüüs #5 Kaubarühma analüüs #6 Kaubarühma analüüs #7 Kaubarühma analüüs #8 Kaubarühma analüüs #9 Kaubarühma analüüs #10 Kaubarühma analüüs #11 Kaubarühma analüüs #12 Kaubarühma analüüs #13
    Punktid 100 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 100 punkti.
    Leheküljed ~ 13 lehte Lehekülgede arv dokumendis
    Aeg2015-04-29 Kuupäev, millal dokument üles laeti
    Allalaadimisi 3 laadimist Kokku alla laetud
    Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
    Autor Diana96 Õppematerjali autor
    Kaubarühma analüüs. Analüüs põhineb kahel rühmal, jäätised ning voodipesu. Näited juures koos piltidega

    Sarnased õppematerjalid

    10 EESTI KAUBAMÄRKI
    17
    rtf

    10 EESTI KAUBAMÄRKI

    Sisukord SISSEJUHATUS.............................................................................................................................. 1 LIVIKO.................................................................................................................................... 1.1 Liviko sünd....................................................................................................................... 1.2 Liviko täna........................................................................................................................ 1.3 Tuntuimad kaubamärgid................................................................................................... 2 KALEV.................................................................................................................................... 2.1 Kalevi ajalugu..................................................................................................

    Toidukaubandus
    Eesti kaubabrändid
    20
    doc

    Eesti kaubabrändid

    Nagu Tartu Kutsehariduskeskus Teeninduse ja kaubanduse osakond Käty Kivirand EESTI KAUBAMÄRGID e. Brändid Iseseisevtöö Juhendaja: Mets Sirje Grupp: MY08 Tartu 2010 AS MAAG Piimatööstus on AS MAAG Grupi tütarettevõte ja tegeleb kvaliteetsete piimatoodete ja jäätiste tootmise ning turustamisega. ·MAAG Piimatööstus põhineb Eesti vanimal piimatööstusel. Aastal 1850 hakkas tööle Kunda mõisameierei (hilisem Linnuse tsehh- praeguseks suletud), millest on saanud tänaseks meie Rakvere tootmistsehh. AS Maag Piimatööstuse nime sai ettevõte 2003. aastal. MAAG Piimatööstus on kõige laiema tooteportfelliga piimatööstusettevõte Eestis, sealjuures ainuke piimatööstus, mis tegeleb lisaks piimatoodete, juustu ja kohukeste tootmisele ka jäätise tootmisega. MAAG Piimatööstus on ainus glasuurkohukeste tootja, mis töötleb tooraine ja too

    Tööstuskaup
    Kaubamärkide referaat
    28
    docx

    Kaubamärkide referaat

    LÄÄNE-VIRU RAKENDUSKÕRGKOOL Ettevõtluse ja majandusarvestuse õppetool IK KAUBAMÄRGID JA TOIDUAINETÖÖSTUSED EESTIS Referaat Õppejõud: Liina Maasik Mõdriku 2011 SISUKORD SISSEJUHATUS Teema "Kaubamärgid ja toiduainetööstused Eestis" on tänapäeval väga aktuaalne. Praegu on palju erinevaid organisatsioone, mis pakuvad teenuseid ning tooteid, peaaegu kõigil on olemas oma käubamärk. Kaubamärke kasutatakse äriisukute toodetud kaubade ja teenuste individualiseerimiseks, st kaubamärk eristab üht firmat, kaupa või teenust teistest, ja on olemas praegusel turul. Kaasaegse konkurentsi tingimustes kaitseb kaubamärgi registreerimine ebaseadusliku kasutamise ja kopeerimise vastu. Kaubamärk on omandiõigus ja ettevõtte mittemateriaalne vara. Kaubamärgi omanik võib lubada või takistada kaubamärgi kas

    Toidukaubandus
    Toidukaubaõpetuse õpimapp
    110
    docx

    Toidukaubaõpetuse õpimapp

    LÄÄNE-VIRU RAKENDUSKÕRGKOOL Ettevõtluse ja majandusarvestuse õppetool ÕPIMAPP Iseseisev töö Õppejõud: Liina Maasik, MA Mõdriku SISUKORD SISUKORD..........................................................................................................................2 SISSEJUHATUS..................................................................................................................4 1KAUBAMÄRK.................................................................................................................5 1.1Ajalooline taust ja areng.............................................................................................5 1.2Kaubamärgi kaitse.......................................................................................................7 2KAUBAMÄRK LEIBUR..................................................................................................8

    Toidukaubaõpetus
    Toidukaubaõpetuse õpimapp TOIDUKAUBAD
    48
    docx

    Toidukaubaõpetuse õpimapp TOIDUKAUBAD

    LÄÄNE-VIRU RAKENDUSKÕRGKOOL Ettevõtluse ja majandusarvestuse õppetool K12KÕ Karina Tjusina TOIDUKAUBAD Õpimapp Õppejõud: Liina Maasik Mõdriku 05.06.13 SISUKORD SISSEJUHATUS Tooted ja nende sisu. Kirjeldab ettevalmistamiseks ja hoidmiseks. Tootjad ja uusi funktsioone tootmises. Huvitav artikkel umbes tootmist ja tootjaid. Ülaltoodud näited kuumtöödeldud tooted erinevates riikides. Ajalugu tooted, kuidas luua ja kus kasutada. Väljenda oma arvamust mõned faktid ja järeldused. 1 TOIDUKAUBAD 1.1 Sool Esimesed teadaolevad andmed soola tootmisest on umbes 4000 eKr Egiptuses, Roomas ja Kreekas Esimesena hakkasid soola merest korjama foiniiklased Teadlased selgitasid soola toime välja alles 19-ndal sajandil Sool on maakeral väga laialt levinud ­ leidub kõikidel mandritel v.a Antarktikas Soola leidub: Merevees,soolajärvedes,

    Toiduaineõpetus
    Logistika õpik
    1072
    pdf

    Logistika õpik

    Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR Ain Tulvi LOGISTIKA Õpik kutsekoolidele Tallinn 2013 Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR Käesolev õppematerjal on valminud „Riikliku struktuurivahendite kasutamise strateegia 2007- 2013” ja sellest tuleneva rakenduskava „Inimressursi arendamine” alusel prioriteetse suuna „Elukestev õpe” meetme „Kutseõppe sisuline kaasajastamine ning kvaliteedi kindlustamine” programmi „Kutsehariduse sisuline arendamine 2008-2013” raames.

    Logistika alused
    Logistika õpik 2013-Ain Tulvi
    268
    pdf

    Logistika õpik 2013-Ain Tulvi

    Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR Ain Tulvi LOGISTIKA Õpik kutsekoolidele Tallinn 2013 Eesti Rahvusraamatukogu digitaalarhiiv DIGAR Käesolev õppematerjal on valminud „Riikliku struktuurivahendite kasutamise strateegia 2007- 2013” ja sellest tuleneva rakenduskava „Inimressursi arendamine” alusel prioriteetse suuna „Elukestev õpe” meetme „Kutseõppe sisuline kaasajastamine ning kvaliteedi kindlustamine” programmi „Kutsehariduse sisuline arendamine 2008-2013” raames.

    Baas Logistika
    Juhtimise alused
    161
    pdf

    Juhtimise alused

    4.3.6.3 Ametikohtade kavandamine 71 4.6.3.4 Juhtide ja spetsialistide jagunemine rivi- ja staabipersonaliks 73 4.6.3.5 Õiguste ja võimu jaotamine ametikohtade vahel 73 4.4 Personali juhtimine 75 4.4.1 Personali juhtimise olemus 75 4.4.2 Töö analüüs ja personali planeerimine 77 4.4.2.1 Töö analüüs 77 4.4.2.2 Juhtimist, töökorraldust ja tööjaotust reglementeerivate dokumentide sisu 78 4.4.2.3 Personali plaanimine (planeerimine) 83 4.4.3 Personali värbamine ja valik 84 4.4.3

    Juhtimine




    Meedia

    Kommentaarid (0)

    Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri



    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun