Sõnu seletav sõnaraamat

Erinevuseks on see, et anketeerimisel on vastajateks väga mitmesugused inimesed, aga selle meetodi puhul on hinnangu andjateks ainult spetsialistid, nende kogu, komisjon , st oma ala parimad asjatundjad (näiteks eksamikomisjoni töö hinnangu andmisel). Hinnangu andjate hulk ei ole siinjuures oluline.
Erinevuseks on see, et Kuressaare Ametikoolil ei ole seda, et nende koolil on ka kaasaegsed kutseoskused. Mina arvan, et koolil siiski on, õpetatakse ju kõike seda, mis on sellel erialal tähtis. Eks iga ametikool tahab, et nende õpilased oleksid head töötajad tulevikus.
Erinevuseks on ainult see, et ühtlasel sirgjoonelisel liikumisel on hetkkiirus igas trajektoori punktis ja kõikidel ajahetkedel ühesugune. Mitteühtlase liikumise korral on see aga erinevates trajektoori punktides ja erinevatel ajahetkedel erinev.

Erinevuseks on juure initsiaalrakkude omadus toota meristemaatilisi rakke ka väljapoole. Need algkoe rakud moodustavad kalüptrogeeni, mille talitlemisel kujuneb õrnu initsiaalrakke vigastuste eest kaitsev juurekübar ehk kalüptra.
Erinevuseks on aga see, et Hamburg & Parnerid pakkuvad välja eraldi teenuseks kriisikommukatsiooni, kus on peale 24h valmisolek kriisikommunikatsiooniks ka kriisitreening koos simulatsiooniga ja kriisikäsiraamatud.
Erinevuseks on see, et kontaktivabal vahelduvvoolu generaatoril pöörlevad rootori poolused, mis magnetiseeruvad spetsiaalse (-sete) elektromagnet (-tite) abil, s.t. ergutusmähis (-sed) on paigal.

Erinevuseks on soojenduselemendi asukoht: Canonil paikneb see tindi väljalaskeava taga, mis väidetavasti lubab düüse paigutada üksteisele lähemale, kuid pole nii kiires, kui HP lahendus.
Erinevuseks on see, et dispersioonanalüüsis on sisend x mitte pidev/kvantitatiivne/mõõdetav, vaid nn rühmitav/kvalitatiivne/diskreetne suurus, mida tavaliselt nimetatakse faktoriks.
Erinevuseks on see et sisendis kasutatakse mitme emitterilist transistori (joonis a). olgu kõikides sisendites loogiline 1, sel juhul on VT1 emittersiirded vastupingega suletud.

Erinevuseks on veel väga suur umbrohtude seemnepank, kust võivad seemed puhkeseisundist tärgata ka hulk aega hiljem ja nende mõju vähendab alles liitunud puuvõrastik.
Erinevuseks on vaid see, et söödajuurviljade juurikad ulatuvad sügavale mulda , mistõttu on vajalik sügavam (10-12 cm) külvieelne mullaharimine kui teraviljadel.
Erinevuseks on see, et kiirgus ei teki seal spontaanselt vaid stimuleeritult sisemise võimenduse kaasabil ja tulemuseks on monokromaatne ja koherentne kurgus.

Erinevuseks on vaid see, et emitterist baasi liikuvateks laengukandjateks on elektronide asemel augud ja pingeallikate polaarsused peavad olema vastupidised.
Erinevuseks on järkjärguline jahutustsükkel. Kuna kuumtugevdatud klaasi purunemispilt on sarnane lõõmutatud klaasile, ei loeta seda turvaklaaside hulka.
Erinevuseks on see, et intellekti puudused mõjutavad identiteedi arengut, sest intellekt võimaldab inimesel iseennast mõista ja oma kogemustest õppida.

Erinevuseks on see, et liikumatud südamikud on elektrotehnilisest terasplekist. Liikumatu pooli vool tekitab magnetvälja, milles pöördub liikuv pool.
Erinevuseks on see, et kogu funktsionaalne osa on eemaldatud, so igasugused meetodid sündmustele reageerimiseks jne. Kujundusi saame teha kahte moodi:
C
Erinevuseks on see, et Stockhausen kirjutab paljudes stiilides ja tehnikates ning teda ei saa käsitleda ainult serialismi heliloojana.

Erinevuseks on see, et Pärnumaa kooli väärtuseks on ka see, et uued kaasaegsed õpetamis- õppimisvõtted, õppekavade arendus.
Erinevuseks on infotöötluse kiirus info säilitamise maht, infosüsteemid võimaldavad talletada piiramatus koguses
Erinevuseks on ka see, et siis oli teaterietendused alati vabaõhuüritused, tänapäeval on teater pigem ruumides.

Erinevuseks on vaid lüpsikannu puudumine, sest piim juhitakse nisadest voolikute kaudu otse piimatorustikku.
Erinevuseks on veel see, et ER-i liikudes peab valk lahtikeerduma, tuuma minekuks aga ei
Erinevuseks on veel see, et naistele pole ajateenistus kohustuslik, meestele aga on.

Erinevuseks on siin koormusnurga θ1 määramise meetod juhtimissüsteemis.
Erinevuseks on siinkohal see, et keskkoolis käimine ei ole kohustuslik.
Erinevuseks on vaid see, et villile ei järgne kooriku teket.

Erinevuseks on see, et pidevalt väheneb spiraali samm.
Erinevuseks on meeste puhul triiksärgi markeerimine.
Erinevuseks on kauba eest vastu antav ekvivalent.

Erinevuseks on järkjärguline jahutustsükkel.
Erinevuseks on veelgi suurema pingega vool.Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto