Sõnu seletav sõnaraamat

Eestvedamine on osa juhtimisest ja põhineb liidri ja järgija vahelisel mõjusuhtel, mille eesmärgiks on tõeliste muudatuste tegemine ühiste eesmärkide saavutamise nimel;  Kontrollimine on standardite kehtestamine, tulemuste hindamine vastavalt kehtestatud standarditele ning organisatsiooni eesmärkidele mittevastavate tegevuste korrigeerimine.
Eestvedamine on juhtimise juhtmõte ja tuum (nad ei ole võrdsed, eestvedamine on osa juhtimisest).  Eestvedamist korvavad tegurid: * võimed, ettevalmistus, kogemused; * sisemiselt rahuldav ülesanne; * vahetu tagasiside tulemustest; * heade tulemustega kokkuhoidev töörühm; * nõuandja(-te) olemasolu ja staabi toetus; * asjatundlik suundumus.
Eestvedamine – kuidas liidrid missiooni ja visiooni arendavad ning nende saavutamisele kaasa aitavad, kuidas nad pikaajaliseks eduks vajalikke väärtusi arendavad ning neid vastavate tegevuste ja käitumiste kaudu ellu viivad, kuidas nad isiklikult ettevõtte juhtimissüsteemi väljaarenamise ja töölerakendamise tagamisel osalevad.

Eestvedamine on inimeste käitumise mõjutamine nii, et tagatakse organisatsiooni eesmärkide saavutamine. Eestvedamine sisaldab teiste inimestega suhtlemist, nende abistamist tehtavast tööst ettekujutuse saamisel, suunamist ja ergutamist, et nad teeksid vajalikke jõupingutusi.
Eestvedamine on liidri ja järgija vaheline mõjusuhe, mille eesmärgiks on ühine tõhus tegevus tööle pühendumise õhkkonnas ning põhineb mõjutamisel eelkõige läbi veenmisprotsessi suhtlemise kaudu (Türk 2001). Eestvedamise olemus põhineb seega mõjutamisel.
Eestvedamine on taoline tegevus, kus teatud rühmale inimestele on mingi kindel ülesanne antud ning üks või mitu nendest haaravad iniatsitiivi ning hakkavad rühma eesmärgi poole juhatama. Nt määravad kõikidele kindlad ülesanded ning motiveerib teisi.

Eestvedamine on tegevuste ja käitumiste kogum, kus üks inimene mõjutab teisi mingi eesmärgi saavutamisele vabatahtlikult kaasa töötama ⋅ Eestvedamine on võime veenda ja ajendada teisi taotlema eesmärke innustuse ja vaimustusega.
Eestvedamine - töötajate mõjutamine ja motiveerimine organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks maksimaalsel tasemel, ühise kultuuri ja väärtuste loomine, eesmärkide mõtestamine tervele organisatsioonile
Eestvedamine on liidri ja järgijate vaheline mõjussuhe, mille eesmärgiks on ühine tõhus tegevus tööle pühendumise õhkkonnas ning põhineb mõjutamisel eelkõige läbi veenmisprotsessi suhtlemise

Eestvedamine on liidri ja järgijate vaheline suhe, mille eesmärgiks on ühine tõhus tegevus tööle pühendumise õhkkonnas ning ta baseerub mõjutamisel läbi veenmisprotsessi suhtlemise kaudu.
Eestvedamine on alati seotud kindla inimesega, kes suudab teiste mõttekäike ja käitumist mõjutada, neid kaasa tõmmata ja ennast järgima panna, et algatatu ühiste pingutustega lõpuni viia.
Eestvedamine on juhtimisalane tegevus, mis põhineb juhi võimetel, oskustel ja autoriteedil mõjutada ja motiveerida töötajate tegevust vastavalt organisatsiooni vajadustele ja eesmärkidele.

Eestvedamine on juhtimises inimeste motiveerimine organisatsiooni eesmärkide täitmiseks. Eestvedamine on protsess, mis sisaldab mõjutamist, mis toimub grupis ning omab ühiseid eesmärke.
Eestvedamine - Kujutab endast töötajate motiveerimist koostöös pingutama organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks. Organiseerimine - Planeerimise käigus fikseeritakse eesmärgid.
Eestvedamine on alati seotud kindla inimesega, kes suudab teiste mõttekäike ja käitumist mõjutada, neid kaasa tõmmata ja ennast järgima panna, et seatud eesmärgid saavutada.

Eestvedamine on ainult üks juhtimise osa. Juhile on esmatähtsad tehnilised oskused ja teadmised, liidrile on esmatähtis suhtlemisoskus ning teise mõjutamisoskus.
Eestvedamine - tegevuste kogum, mis kindlate ühiste eesmärkide taotlemisel paneb inimesed eestvedajat järgima ja kutsub esile nende tõhusa kaasalöömise.
Eestvedamine on käitumiste või tegevuste kogum, et mõjutada ja suunata teiste käitumist mingi eesmärgi saavutamise nimel vabatahtlikult kaasa töötama.

Eestvedamine on teatud isiksuseomaduse kombinatsioon, mis võivad suures osas olla kaasa sündinud, kuid mida on võimalik ka eluajal juurde õppida.
Eestvedamine on kahesuunaline protsess ja järgijad mõjutavad liidreid samuti; kasutades selleks erinevaid käitumisviise ehk järgimisstiile.
Eestvedamine – protsess, mille käigus juht mõjutab töötajaid töötama ühiste eesmärkide nimel. Sellega kaasneb soov juhile järgneda.

Eestvedamine on tegevuste ja käitumise kogum, kus üks inimene mõjutab teisi mingi eesmärgi saavutamisele vabatahtlikult kaasa töötama.
Eestvedamine on üks juhi tegevuse osa, kuid juhtimine ja eestvedamine on erinevad tegevused. Eestvedamine eeldab vabatahtlikku järgimist.
Eestvedamine on tähtis, sest see kujutab endast töötajate motiveerimist koostöös pingutama organisatsiooni eesmärkide saavutamiseks.

Eestvedamine on liidri ja järgijate vaheline mõjusuhe, mille eesmärgiks on ühine tõhus tegevus tööle pühendumise õhkkonnas.
Eestvedamine on otsustuste tegemise eest vastutuse võtmine juhi poolt enda peale mingi projekti läbiviimiseks, liidriks astumine.
Eestvedamine on juhtimisalane tegevus, mis tagab eestvedaja ehk liidri vabatahtliku järgimise töötajate (järgijate) poolt.

Eestvedamine on dünaamiline juhtimistegevus, mis tagab eestvedaja (liidri) vabatahtliku järgimise töötajate poolt.
Eestvedamine - püüe ja võime mõjutada järgnejate tegevust eesmärkide saavutamiseks suhtlemise vahendusel.
Eestvedamine on inimeste käitumise mõjutamine nii,et tagatakse organisatsiooni eesmärkide saavutamine.

Eestvedamine on oskus mõjutada oma töötajaid sellisel moel, mis tagaks organisatsioonis töö edukuse.
Eestvedamine on inimsuhete vorm kus ÜKS inimene (Liider) mõjutab ja suunab teiste inimeste käitumist.
Eestvedamine on protsess, mille käigus juht mõjutab töötajaid töötama ühiste eesmärkide nimel.

Eestvedamine on dünaamiline juhtimisalane jõud, mis motiveerib ja mõjutab inimeste tegevust.
Eestvedamine on võime veenda ja ajendada teisi taotlema eesmärke innustuse ja vaimustusega.
Eestvedamine on protsess, kus üksikisik mõjutab gruppi isikuid saavutama ühist eesmärki.

Eestvedamine - dünaamiline juhtimistegevus, mis motiveerib ja mõjutab järgijate tegevust.
Eestvedamine tähendab inimeste mõjutamist läbi veenmisprotsessi suhtlemise kaudu.
Eestvedamine – motivatsioon kommunikatsioon, meeskonnatöö (teiste mõjutamine)

Eestvedamine tähendab inimeste mõjutamist suhtlemisel toimuva veenmise kaudu.
Eestvedamine on õpitav, kogemuste ja tehnikate abil tõhustatav.
Eestvedamine on osa juhtimisest, see on juhtimise mõte ja tuum.

Eestvedamine on liidri ja järgijate vaheline mõjusuhe, mille
Eestvedamine on üles ehitatud usaldusel ja motiveerimisel.

Eestvedamine on midagi enamat kui korralduste jagamine.
Eestvedamine on mõiste, mis seostub grupiga.

Eestvedamine - inimeste motiveerimine

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto


30 päevane VIP +50% ROHKEM

Telli VIP ja ole 30+14 päeva mureta

5.85€

3.9€

Oled juba kasutaja? Logi sisse

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

Pole kasutajat?

Tee tasuta konto