Sõnu seletav sõnaraamat
Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like
Audiitor on kohustaud auditeerimise perioodiks sõlmima kutsekindlustuse lepingu, kindlustusandjal on audiitori suhtes tagasinõude õigus kui kindlustushüvitis on välja makstud ja hiljem selgub, et kahju tekitati audiitori poolt õigusvastase käitumise tagajärjel tahtlikult. Teenuse osutamisel tuleb sõlmida kliendiga kirjalik kliendileping.
Audiitor - õpetajat teadmiste kontrollimisel abistav õpilane kaskaegses koolis Automatiseeritud ladu - ladu, kus kauba käsitsemise operatsioonid teostatakse automaatselt, ilma inimese poolse sekkumiseta Avalik ladu on enamasti teenusepakkuja ladu, kes pakub laoteenuseid rohkem kui ühele
Audiitor on kohustatud end pidevalt täiendama, et kindlustada kõrge professionaalsus  Konfidentsiaalsus – kutsetegevusega teatavaks saadud info on rangelt konfidentsiaalne, audiitor võib avaldada sellist infot ainult infoallika nõusolekul välja arvatud seadusega lubatud juhul.

Audiitor on kohustatud järgima kutse-eetika põhimõtteid, mis on praktiline eetika ehk üksikutele tegevusvaldkondadele kehtivad moraalinormid ja teooriad, seega peetakse silmas mingi kutse alal tegutsevate inimeste eetikat.
Audiitorettevõtja on vandeaudiitorite ühing või füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsev vandeaudiitor. Vandeaudiitorite ühing - on äriühing (audiitorühing), mille üheks tegevusalaks on vandeautiitori kutseteenuse osutamine.
Audiitori ametivanne on kirjalik. Audiitorikutse on eluaegne kuid : Audiitori kutse säilitamiseks peab audiitor esitama tegevusaruande juhatusele vähemalt kord kolme aasta jooksul audiitorkogu juhatuse määratud ajal.

Audiitor on kutsetegevuses sõltumatu ja erapooletu juhindudes üksnes seadustest ning audiitorkogu ja tema organite otsustest, auditeerimise eeskirjast ning audiitortegevuse rahvusvahelise tegevuse heast
Audiitor on kohustatud end pidevalt täiendama, et tagada audiitorteenuste osutamisel kõrge professionaalsus Konfidentsiaalsus Auditeerimisel saadud informatsioon peab olema rangelt konfidentsiaalne.
Audiitor on kohustatud teatama kutsekomisjonile võimalikest asjaoludest mis võivad põhjustada tema kutsetegevuse peatamisega. Juhatus võib kutsetegevuse peatada ka distsiplinaarkaristusega.

Audiitor kogu on avalik õiguslik juriidiline isik ning tegevusest juhindub kehtivatest seadustest audiitor kogu põhikirjast, audiitori kogu organite otsustest ning audiitor tegevuse heast tavast.
Audiitor on kutsetegevuses sõltumatu ja erapooletu ning juhindub üksnes seadusest, auditeerimiseeskirjast, kutse– eetika nõuetest ning audiitorkogu organite otsustest ja soovitustest
Audiitori distsiplinaarvastutus on ettenähtud audiitortegevuse seaduse eeskirja või muude audiitoritegevust reguleerivate normatiiv aktide rikkumise või nõuetele mitte vastava käitumise eest.

Audiitor on määratlenud riskivaldkonnad, siis saab ta anda hinnangu sisekontrollis süsteemi tõhususe kohta kuivõrd see suudab avastada või vältida vigu.
Audiitor on oma kutsetegevuses sõltumatu ja erapooletu juhindudes kutse-eetika nõuetest, audiitorkogu organide dok-dest ning seadusest.
Audiitor - üldjuhul ei ole üldjuhul ei ole kohustuslik juhtudel, kui: kohustuslik kohustuslik, kui eelneva Kontroll kohustuslik.

Audiitor on kõrge erialase kvalifikatsiooniga sõltumatu revident, kes annab ettevõtte seisundile erapooletu eksperthinnangu.
Audiitor tegevus on reguleeritud audiitor tegemise seaduse reguleerimis eeskirjadega rahvusvaheliste standarditega hea audiitor tavaga
Audiitor - pihiisa. Org jaguneb kolmeks: tuum ehk mereorganisatsioon, saientoloogia kirik, 3. kursused, kirjandus, variorg.

Audiitor on sõltumatu revident, kelle ülesandeks on anda hinnang firma raamatupidamisarvestuse ja aruandluse õigsusele.
Audiitor on kohustatud hoidma kutsesaladust: ta peab hoidma saladuses infot mida ta on teada saanud kutsetegevuse käigus.
Audiitor on kohustatud end pidevalt täiendama, osalema ettenähtud koolitustel ja tegelema enesetäiendamisega.

Audiitor on pettuste avastamise protsessis ’’üksi’’ ilma kliendi poolse erilise toetuseta.
Audiitorettevõtja – vandeaudiitor osutab vandeaudiitori kutseteenust autiitorettevõtja kaudu.
Audiitor kontroll on kohustuslik. Audiitorite arvu määrab ja audiitori nimetab üldkoosolek.

Audiitor on kohustatud auditeerimise perioodiks sõlmima kutsekindlustus lepingu.
Audiitor ülesanne on läbi kõikide riskide maandamise vähendada võimalikku koguriski.
Audiitor on audiitori kutse saanud isik, kes on kantud audiitorite nimekirja.

Audiitor on füüsiline isik, arvestusekspert ning audiitorkogu liige.
Audiitori ettevõtja on vandeaudiitorite ühing või FIEna tegutsev vandeaudiitor.
Audiitor - materialide põhjal otsustaja Auditeerimise põhimõtted.

Audiitori järeldusotsus on tema poolne hinnangi ettevõtte finantsaruannete kohta.
Audiitor - omanike kutsutud revidentTulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun