3.Kuidas võib inimese päritolu mõjutada tema käitumist ? Venelased on minu meelest näiteks agressiivsemad kui eestlased , ja osades maades ei tähistata jõulegi ja traditsioonid on erinevad. 4.Mille põhjal otsustada, kas inmene on halb või hea ? Iseloomu järgi ja käitumise. 5.Kumb on tähtsam, kas olla kambaliige või hoida oma isikupära ? Enamikele meeldib kambaliige olla kui hoida oma isikupära . 6. Armumine ja suudlused, on see naeruväärne ? Väiksena ma mõtlesin jah et se on naeruväärne , kuid nüüd kui olen vanem enam ma nii ei arva..
Teine reklaam videost: http://www.youtube.com/watch?v=hJDWp1ZfwJw · Esimene on hea kuna Red-Bull võttis riski ja tegi midagi enne olematud, ning filmis seda, see on meelde jääv inimestele ja alati kui inimene poodi läheb ja red-bulli näeb siis tuleb tal arvatavasti kohe reklaam meelde, kuna see on nii omapärane. · Teine reklaam on halb kuna nad on teinud krediidi võtmisest laulu . Selle taust ja snad ei lähe sellega üldse kokku ning see on naeruväärne , inimesed vaatavad seda reklaami nagu nalja numbrit. Eestimaine Hea reklaam http://www.youtube.com/watch?v=b-rOMV6Yb08 Väga huvitavalt tehtud, kui noorem räägib ei saa isegi mina aru mida ta suust välja ajab. Naine seletab lahti ja tänu sellele paneb reklaam kuulama ning sa vaatadki lõpuni. Halb: http://www.youtube.com/watch?v=d5AndxUA1ZU See ei läinud kuidagi üldse teemaga kokku , ei olnud huvitav ja meeldejääv. Selline reklaam mind seda õli ei kutsu ostma
kratos ehk valitsema. Meil justkui oleks kõik korras - tugev valitsus, stabiilne parlament, tore president. Ent olgem ausad ja vaadakem selle Potjomkini fassaadi telgitaguseid. Omavahel kemplevad ja teineteist mustavad erakonnad. Raha pilli järgi tantsiv marionetist peaminister. Kena naeratusega president, kelle võim piirdub välisesinemiste, käepigistuste, kõnede ja naeratusega. Teiselt poolt: lastetoetus, mis pea kümmekond aastat on püsinud muutumatuna. Naeruväärne miinimumpalk ja pensionid. Haridus- ja meditsiinitöötajate konkurentsivõimetud palgad. Armas rahvas, kas pole miski mäda siin Eestimaal? Probleem on mitmetahuline ja sügav, kuid selle üks peamisi tahke on valesti jaotatud rahad. Riigieelarves on raha enam kui küllalt; küsimus on selles, kuidas see on jaotatud. Kas on õiglane, et Riigikogu liige teenib kuus üle 50 000 krooni, samal ajal kui üle kolme aastane laps saab riigi poolt 300 krooni toetust kuus? See on vaid üks küsimus
Nimelt sellepärast et lihtsameelsed surelikud lähevad paanikasse, sulgevad silmad tõe ees, karjuvad miilitsat, lootes, et see midagi teha suudab... Ja lõpetavad hullumajas, sinna lukustatuna endasuguste poolt. Kui kujutada ette maailma, kus on näiteks võimatu maast õhku hüppamine, asjade tõstmine või muud sarnast, hirmutaks meie reaalsus neid samavõrd. Ilmselt arvataks, et tegemist on mingi nõiduse või muu ohtlikuga. Samas, meie jaoks on selline asi naeruväärne. Nii võib vastandada ka Bulgakovi moskvalased ja Peemoti, Fagoti ja Azazello. Pigem tegi neile nalja see, milline oli rahva reageering, kui nad seda pahatahtlikkusest tegid. Sest tegelikult kõik, kes nende pärast kannatasid, olid just mõtlematud, egoistlikud ja lollilt kindlad oma maailmavaates. Seega ei saa Wolandist põhjustatud tegusid nimetada kurjadeks või halbadeks - tegelikult oleks neist inimestele kasugi võinud tõusta, kui nad ise nii varjutatud mõistusega poleks olnud
valitud võim ja otsest ohtu naaberriikidest pole, ent koht, kus mina elada tahaksin, omab veidi teistsugust nägu. Hindan väga usaldusväärsust ning turvalisust, kuid praegu ei tunne ma oma riigis end kuigi turvaliselt ja ei usalda ka valitsust. Muidugi ei olene kõik probleemid võimuorganite tööst ja tegemistest, ent nemad on ainsad, kellele on volitatud võimalus muuta riigis toimuvat. Kogu kisa ja kära valimiste eel on naeruväärne. Tundub, et neist vaikseimad ning vähem lubavad erakonnad on ehk kõige usaldatavamad, sest ei sea endile kättesaamatuid eesmärke. Kohati olen minagi väga äärmuslik, teen palju lubadusi, millest enamus jääb täitmata, ent ma näen seda viga ja püüan seda parandada. Kas ka Riigikogu oma iseloomu paremuse poole muuta? Eelmine talv oli mul suurepärane võimalus projekti raames elada nädal aega Rootsis, kus kogu keskkond on siin olevast palju arenenum ning rahvaga arvestavam
rohkem tähelepanu saada, ning sõprade seas ,,lahedad" olla. Minu arust see asjadega teiste ees uhkeldamine ei too head kui sellega üle piiri minna. Natukene ehk tohib ikka uhkustada, kuid tuleb tunda piiri, et kust maalt see häirivaks muutub. Vaevalt keegi viitsib koguaeg kuulata kellegi uhkeldamist. Minu arust põhilised uhkeldamise põhjused ongi tähelepanu puudus ja vajadus tunda end teistest paremana ja lahedamana. Tegelikult on see lihtsalt naeruväärne. Tuleb osata mõõdukalt seda teha, ilma, et see häirivaks muutuks.
valitseb kaos. Ta üritab selgeks teha kõigile, et vaenlased plaanivad suurt rünnakut. Kodused on aga täiesti kindlad, et nad saadavad paar kinki ja saadikud sakslaste juurde ning kõik saab korda. Hiljem selgus, et saadikud tapeti ja sündmustik läks hoogsalt ja veriselt edasi. Film oli natuke absurdne ja labane. Samas kiirgas sealt ka tõtt. Kõigi osapoolte huvid, tavad ja iseloomud olid toodud välja võimendatult ja paisutatult. Kogu film oli naljakas ja tihti naeruväärne. Paljudes arvustustes on tehtud filmi ,,Malev" maha, kuna film kujutas eestlasi juhmide ja matsidena. Eestlased olid suhteliselt omas maailmas. Neil oli oma loogika, millest oli Urul ja ka filmi vaatajal raske aru saada. Tekkis segaduse tunne, mis sel ajal ka valitses, kuna ei olnud kindlat korda. Organiseerituse puudumist näitas ka film hästi välja kohaga, kus vanemad kokku said. Midagi asjalikku ei saadud räägitud ja iga kord, kui jut läks asjalikuks mindi tülli.
Suurem fossiilkütuste või elektrienergia kriis viiks kõik rivist välja, ning kes teab võib isegi vallandada ülemaailmse sõja. Tegelikult probleeme ja murekohti mille üle mõelda ja diskuteerida on palju. Peamine, et nendega tegeletakse ja koputatakse teiste südametunnistusele, ehk see viib meid paremale suunale. Mille üle on hea meel, et hetkel nende peale mõeldakse ja proovitakse lahendusi leida, mis näiteks 50-100 aastat tagasi tundus naeruväärne ning loodus oli resurss mida tuli maksimaalselt kasutada.
klassi ja majanduslikku olukorda.Tänava peal ei näe sa ju rahvakeeli prügikolli raha kerjamas endal seljas 15 000 kroonine Armani üliond ja jalas sama firma veelgi kallimad kingad.Seda näeb ka koolides, püütakse ennast vöimalikult palju ümbritseda kõikvõimalike firmamärkide ja muu sellisega, et paista välja parem ja uhkem. Kas see mõjub? Sellele ma kindlat vastust anda ei saa. Võib öelda, et kuidas kunagi, vahel mõjub ja vahel kohe ültse mitte ja nähakse rohkem välja naeruväärne kui lahe. Kokkuvõtteks võiks öelda, et inimene peaks riietuma maitsekalt ja vastavalt aastaajale, kuid põhiline on, et ta tunneks end ise hästi. Nii, et vastuseks küsimusele, kas riie rikub meest: ,,Ei, riie ei riku meest, kuid lihtsalt võib näidata teda kas paremas või halvemas valguses.´´
Ta üritab selgeks teha kõigile, et vaenlased plaanivad suurt rünnakut. Kodused on aga täiesti kindlad, et nad saadavad paar kinki ja saadikud sakslaste juurde ning kõik saab korda. Hiljem selgus, et saadikud tapeti ja sündmustik läks hoogsalt ja veriselt edasi. Film oli natuke absurdne ja labane. Samas kiirgas sealt ka tõtt. Kõigi osapoolte huvid, tavad ja iseloomud olid toodud välja võimendatult ja paisutatult. Kogu film oli naljakas ja tihti naeruväärne. Paljudes arvustustes on tehtud filmi ,,Malev" maha, kuna film kujutas eestlasi juhmide ja matsidena. Eestlased olid suhteliselt omas maailmas. Neil oli oma loogika, millest oli Urul ja ka filmi vaatajal raske aru saada. Tekkis segaduse tunne, mis sel ajal ka valitses, kuna ei olnud kindlat korda. Organiseerituse puudumist näitas ka film hästi välja kohaga, kus vanemad kokku said. Midagi asjalikku ei saadud räägitud
kuid enamasti on selle põhjuseks vanemate hariduse puudumine ja rahaliste vahendite nappus. Samuti ei jõua lapsed tihti kooli, sest nad on liiga haiged või näljased. Seevastu on maru naljakas mõelda, et Eestis on õpilaste hulgas tavapärane kuulda nurinat, et kooliskäimine on üks tüütu kohustus. Teiseks, arvan, et inimestele tuleks luua rohkem töökohti ning maksta õiglast ja mõistlikku palka. Praegune olukord on seal lihtsalt naeruväärne, sest töövõimelised inimesed teevad sõna otseses mõttes orjatööd. Nad ei saa elada, süüa ja isegi riietada oma põhivajadustele vastavalt seetõttu, et neil puuduvad piisavad rahalised vahendid. Maailmapanga kohaselt on vaene see inimene, kes peab hakkama saama kõigest 1 euroga päevas. Hetkel elab äärmises vaesuses umbes 1,3 miljardit inimest. Kolmandaks, rahvastiku kasv põhjustab vaesust nii peredes kui
itsitamine. Ometi tõstab see tuju ja teeb meele rõõmsaks. Ka sõprade seltsis on vahest hea end lihtsalt lõdvaks lasta ja lagistada lausa südamest. Samas peab tunnistama, et teiste üle pahatahtlik naermine on saanud samuti populaarseks ning just neist, kes teiste õnnestuste üle irvitavad, peetakse lugu. Eriti kummalised on need tüübid, kes mökitavad ilma mingigi põhjuseta olulise probleemi üle, ise arusaamata asja tõsidusest. Tihti on ka nii, et kui kellelgi juhtub mingi naeruväärne aps tulema, siis tahes või tahtmata hakatakse tema või õnnetuse üle kõkutama. See pole küll viisakas, kuid väga raske on kihistust, mis pole ju tegelikult halva mõttega, tagasi hoida. Seejärel peaks kasvõi viisakusest vabandama minema. Minuga on samuti juhtunud humoorikaid äpardusi, ent ma isegi hakkan sageli itsitama oma totruse üle. Seega pole kõik irvitamised pahatahtlikud, nagu need ilmselt esmapilgul paistavad. Naerudest üks hoopis erinev asi on kahjurõõm
Paneb mõtlema, et kuidas mõned neist saavad ohtilkud olla, kui neil on oma veebisait ja nad pajatavad üllalt oma missioonidest ja kavatsustest , aga tihtipeale on need kõige ligipääsmatumad. Avaldused on rõhutanud vandenõusteooria väiteid nagu oleks ühing Rooma Klubi süüdi maailma ühes suurimas genotsiidis, nimelt AIDSI levitamises. See olevat välja arendatud Rooma Klubi poolt eesmärgiga saada lahti ,,ühiskonna tahtmatutest elementidest" nagu juudid, mustanahalised jne. On naeruväärne mõelda, kuidas inimene töötab välja viiruse, mille vastu ta kaitsetu on, lihtsalt selleks, et ,,eemaldada" inimesi, kes on lihtsalt teist rassi või nahavärvi, kui nemad. Kõik näitab, kuidas aegade algusest saati on rassism üheks tõsiseks probleemiks olnud, millest räägitakse raamatus eriti põhjalikult. Kasvõi KKK (Ku Klux Klan) , kes põletasid, peksid, tapsid mustanahalisi, kommuniste, katoliiklasi ja juute lihtsalt sellepärast, et Klani arust polnud neil inimestel meie
NAERUVÄÄRSED EPUTISED Komöödia ühes vaatuses TEGELASED: LA GRANGE, põlatud kosilane. DU CROISY, põlatud kosilane GORGIBUS, auväärt pürjel. MADELON, Gorgibusi tütar, naeruväärne eputis. CATHOS, Gorgibusi vennatütar, naeruväärne eputis. MAROTTE, naeruvääärsete eputiste toatüdruk. MAROTTE, naeruväärsete eputiste toapoiss. MARKII DE MASCARILLE, La Grange´i teener. VIKONT DE JODELET, Du Croisy teener. KAKS MEEST KANDETOOLIGA, NAABRID, VIIULDAJAD. Tegevus toimub Pariisis, Gorgibusi majas. ESIMENE STSEEN La Grange ja Du Croisy on just külastanud provintsiplikasid ning saanud naeruväärse kohtlemise osaliseks. Du Croisy võtab asja üpriski rahulikult, mitte nagu La Grange, kes tahab plikadele õppetunni anda
Tänu majanduskriisile hakkas kõikuma ka naftahind. 2008. aasta alguses hakkasid naftahinnad meeletu kiirusega tõusma, inimesed olid mures. Kuskilt pidi hakkama kokku hoidma, et saaks bensiini osta. See tekitas kõneainet kogu maailmas. Peale seda kui naftahind oli absurdselt kõrge, hakkasid hinnad äkki langema, see tuli kõigile üllatusena. 19. detsembril teatas OPEC'i president, et nafta hind on leidnud oma põhja ja põhjust edasiseks langemiseks pole. Inimeste jaoks on see naeruväärne, kuidas naftahind kõigub. Naftahinna kõikumisega seoses muutuvad Venemaa sisepoliitilised muutused. Naftahinna langemine ei muuda Venemaad leplikumaks, sest hinnalangus suurendab välisvaenlase leidmise vajadust. Üheks tähtsaks sündmuseks aastal 2008 peetakse Barack Obama valimist USA presidendiks. Obama on esimene mustanahaline president USA-s. Obamat ootavad ees väga suured väljakutsed, sest USA olukord on väga kriitiline. Terve maailm on pannud oma lootused Obama peale
olla, kuid selle rikuvad teistsuguse kasvatusega noored. Ega ei ütleks, et ise oleksin ka väga ranges peres sirgunud, ei ole, aga ma pole vähemalt (KIRJUTA KODULINNA NIMI) kaak, kes napakaid asju päevast päeva korda saadab. Käitumise inspiratsiooniks võivad olla ka joodikutest vanemad. Põhiline muidugi on viitsimatus, noortel pole tahet midagi teha, asjad jäetakse pidevalt homse varna, kuni keegi teine need tema eest ära teeb, naeruväärne. Pole midagi imestada, praegusel ajastus on kõik võimalik, ei usu, et probleem veel hullemaks minna saaks, aga kes teab. Oluline on, et sellele nõiaringile polegi arvatavasti lõppu. Märkimisväärt on tegelikult ka koduvägivald, millest tuleneb? Kasvatamatusest või ilmselgest tähelepanu vajadusest. Mulje jääb, et me elame kasvatamatute egoistide keskel. Noored on õelad, muud midagi. Kokkuvõtteks võiks mainida, et minu arvamus häbematute noorte
oluline peegel. See peaks olema niisama loogiline nagu näiteks aasta- või kellaaegade vaheldumine. Ma ei saa aru, miks peab alati halvasti minema, et meile meelde tuleks, kui vedanud meil tegelikult on. Kui kaotame oma lähedas, hakkame rääkima kui tähtis ta oli ning kui palju me temast hoolisime. Nii kaua, kui inimene on elus me solvume üksteise peale, nõmetseme, tigetseme ja tülitseme, kuida harva ütleme ja näitame välja, et hoolime tegelikult inimesest. See on ju naeruväärne, kui mõtlema hakata. Kui keegi kellegile ütleb, et hoolib, siis vaadatakse ütlejat nagu imelikku ning mõeldakse: ,,Mis tal nüüd hakkas?". See on haige. Idiootne. Ajuvaba. Keegi meist ei ela igavesti, varem või hiljem lahkub keegi. Me ei tea milla kellegagi midagi juhtub ja õnnele ei tasu loota: ,,Ehk minu lähedastega midagi ei juhtu.". Päevast-päeva kuuleb uudistest õnnetustest, kus inimesed hukuvad kellegi hoolimatuse läbi. Hoolimatus on kasvõi
jälle algusest, õppima kasutama tuld ning leiutama jalgratast. Kõigi kolme teadmiste liigi summaga on võimalik leida elule ja elu jaoks õiged rakendused. Nende abiga teeme me elu lihtsamaks ja lõbupakkuvamaks. Valmistatakse rõivaid, et meil oleks soojem ja mugavam, arendatakse autosid, et elu oleks mobiilsem, avaram ning lihtsam, aretatakse erinvevaid toidusorte, et meie söögilaud oleks maitsvam ning tervislikum jne. Teadmised kui eesmärk on naeruväärne. Mida nendega teha, kui me ei kasuta neid endi hüvanguks? Mõistmine ei tähenda veel õnne. Me viime teadmised, kogemused ning arukuse koos endaga hauda kui me neid ei rakenda. Olgu siis selleks teiste õpetamine, elu lihtsamaks muutmine või õigluse poole püüdlemine. ,,Tarkus ei peegeldu selles, mida sa tead, vaid selles, millele ja kuidas sa elad, " on sõnanud Teedy Tüür. Teadmised on vahend just eesmärkide saavutamiseks. Kasutame neid iga päev ning iga hetk
Halvimaks küljeks võis pidada liigset terrorit. Terror tähendas, et hukati kõik poliitilised vastased jakobiinide poolt, võeti ka vastu otsus rahvuskonvendis, et kes ei ole oma ustavust tunnistatud revolutsioonile, see tunnistatakse kahtlaseks , hukati üle 40 000 inimese. Robespierre on Kõrgema Olendi kultuse looja, mis tähendas, et veidrat segu ratsionaalsest maailmatunnetusest, kristlusest ja antiikaegsetest sümpoosionidest, mis enamikule inimestest tundus suhteliselt naeruväärne, kuid Robespierre võttis seda tõsiselt, lastes end koguni kultuse ülempreestriks kinnitada. Paralleelselt sellega eksisteeris ka "Mõistuse kultus", kummardati Mõistuse, Tarkuse ja teiste analoogsete nähtuste ja omaduste personifikatsioone. Kõige parem näide kultusest on Püha Jumalaema kiriku kuulutamine Mõistuse Templiks. Üks revolutsiooni kõige negatiivseim asi oli uue kümnendsüsteemi kasutusele võtt ajaarvestuses, mis tähendas, et igas päevas on 10 tundi, tunnis 100 minutit,
rahvatraditsioonid). Muutus üleüldine jaapanlaste maailmavaade ja mõttelaad. Kokkuvõtteks julgen öelda, et Teise Maailmasõjajärgsed muudatused Jaapanis olid eelkõige positiivsed, kuna just need panid aluse riigi imetlusväärsele arengule, mistõttu on Jaapan ka tänapäeval nii tootmise mahult kui ka tehnoloogiliselt tasemelt maailmas juhtival kohal. Mingil määral võib selle kõige eest tänada ameeriklasi, mis on küll mõnes mõttes naeruväärne, kuna 1945. aastal okupeerisid nad Jaapani, ent just ameeriklaste suunitlus pani tõeliselt suure aluse Jaapani arengule, kõik muu (nagu traditsioonid jms) olid vaid selle soodustaja.
vaatamist,on äärmiselt häiriv kui pead kogu aeg siplema siiapoole ja teiselepoole,et saada filmist osa. Oluline on ka riietus,milles sa teatrisse lähed.Paljud inimesed lähevad teatrisse autodega.Nemad võiksid riietuda nii,et ei peaks riietehoius oma ja teiste aega raiskama.Samuti on oluline,et inimene tunneks ennast selles keskkonnas hästi ja on riietunud maitsekalt.Praegu on mood mitmekülgne ja lubab erinevalt eksperimenteerida.Tuleb osata ennast sättida nii,et ei oleks naeruväärne ja piinlik. Kinno ja teatrisse ei peaks minema ka purjus või pilves inimene.Ma arvan et piletikontrolörid märkavad seda ja eemaldavad ta etenduselt või kinoseansilt.Sest see võib olla ääretult häiriv,kui sellises olekus inimene end vabaks laseb. Kokkuvõtteks võib öelda,et kui lapsega on käidud teatris või kinos ning on talle seletatud kuidas ta peab seal käituma,siis ei teki ka täiskasvanueas sellega probleeme.Ja kui sinu
(surmani). Ministrite Nõukogu esimees 1964-1980 oli Aleksei Kossõgin. Esialgu püüdis ka Breznev ellu viia uuendusi, ent peale 1968. aastat, eriti aga 1970. aastatel valitses stagnatsioon (ehk seisak) nii majanduses kui vaimuelus. Sellel ajal omandas nomenklatuur (=teatud ametikohad partei- ja võimuaparaadis, kitsas isikute ring) tohutu võimu. Lokkasid kuritarvitused, korruptsioon. Viimastel eluaastatel oli Breznev haige, nõder, tönts naeruväärne! 1982 Breznev suri. 1982-1984 oli NLKP peasekretär Juri Andropov (suri 1984) 1984-1985 oli NLKP peasekretär Konstantin Tsernenko (suri 1985) Ministrite Nõukogu esimees 1980-1985 oli Nikolai Tihhonov NSV Liidus kehtis gerontokraatia ehk vanurite võim! Muu maailma silmis oli NSV Liit oma iga-aastaste riigipeade matustega juba natuke naeruväärne, seda mõistsid riigijuhid isegi. Seepärast valiti 1985 parteijuhiks juba märksa noorem ja elujõulisem mees Mihhail Gorbatsov.
Triumfikaar 1. Mis elab, see liigutab end, ja mis liigutab, võib olla täis jõudu, graatsiline või naeruväärne, aga tal puudub see võõras majesteetlikkus, mida evib see, kes end iial enam ei liiguta, vaid ainult põrmuks võib saada. Üknes lõpetatus evib- ja ainult surnuna on inimene lõplik, ning sedagi vaid lühikeseks ajaks. 2. Alles siis, kui sul midagi enam ei ole, mille nimel elada, oled vaba. 3. Laviini ei saa peatada, kui see veereb; kes seda püüab, jääb ise alla. 4. Kellel pikk tee jalge all, selle kandam olgu kerge. Samuti kui põgenemisel ... 5
Eesti ühines Euroopa Liiduga 1. Mail 2004, 2011 aasata 1. Jaanuaril läksime üle ka Euroopa Liidu ühisrahale- eurole. Euroopa Liit on toonud kaasa palju positiivset kuid ilmnema on hakanud ka suured probleemid. Euroopa Liidu ühed põhiväärtused on vabadus, võrdsus ning solidaarsus- iseenesest üllad eesmärgid, kuid kohati minnakse nendega liiga kaugele. Väheneb religiooni osakaal, üritatakse kaotada rahvuslikke erinevust ning sallimatust, mis kohati tundub naeruväärne ning lõhub peretraditsioone. Eesti seisab silmitsi kõigi nende probleemidega. Näiteks geipaarid, mis on tänapäeva Euroopas saanud igati normaalseks nähtuseks. Mõningates Euroopa Liidu liikmesriikides seal hulgas Hispaanias, Hollandis, Suurbritannias ja Rootsis on juba lubatud ka geiabielud. Eestis veel samasooliste abielud lubatud ei ole, kuid toimuvad geiparaadid ning arvan et kaugel ei ole ka geiabielude seadustamine. See on kindlasti punkt, kus minnakse liiga kaugele.
ookean hoopis Eesti maaililisi metsasid igatsema. Ühelt poolt vaadatuna oli Toomas Nipernaadi armastusromaan , kus väärtustati ja kohati isegi ülistati armastust. See, et igas romaani novellis on peategelasel uus "armastus", näitab romaanis lihtsalt seda kuidas ka päriselus kõik toimubki. Ma usun, et selles raamatus on kõigile midagi, sest olukorrad ,mis raamatu huvitavaks muudavad on väga elulised. Peategelane rändab ringi, omamata konkreetset sihtkohta, on oma välimuselt naeruväärne ning olematute lugude väljamõtlejana üsnagi lapsemeelne. Teiselt poolt naiselikumast aspekstist vaadatuna ei olnud Nipernaadi kindlasti mitte hea tegelane , suutes petta nii palju naisi ja andes neile lootust armastusele ,mida nad kunagi tunda ei saa võttes mõneltki naiselt lootuse ,,viimasle võimalusele" armastuseks. Filmist: Kaljo Kiisa vana hea ,,Nipernaadi" film Tõnu Kargiga peaosas. ,,Nipernaadi"on üks osa eesti filmiklassikast, mida paljud meist uuesti tagasi pöörduvad.
pole just kuigi rüütellik. Mina arvan, et rüütelikkus on aina enam kadumas. Keskajal pidi rüütel oskama hobusega ratsutada ja käsitseda mõõka. Tänapäeval, aga on mõõkade asemel kasutusel tulirelvad ja hobuste asemel mootorsõidukid. Rüütel pidi oskama väga hästi ratsutada kuid tänapäeval tegelevad vähesed mehed ratsutamisega, pigem tegelevad ratsutamisga naised. Kaasaja noored mehed on rüütellikud omal moel, ehkki neid valitseb oht olla kaaslaste hulgas naeruväärne või kardavad neiu reaktsiooni.Kui näiteks noormees kiirustab neiule autoust avama ning see teda seejuures kohmetult vaatama jääb või halvimal juhul midagi totrat vastu pobiseb, siis ilmselgelt ei jää noormehel muud üle kui vabandada stiilis, et vana harjumus. Ei ole kasu rüütellikust käitumist, kui meie, naisterahvad, ei oska ise viisakalt ja vaoshoitult käituda. Poiste rüütellikkus kujuneb eelkõige enda
MUUTUMA TARBIJA PÜSIMÄLU JA SEEGA KA TEADVUSE ÜHEKS OSAKS "NENDE PÜSIASUKAKS". Hästi sissetöötatud firmamärk kutsub esile suure hulga meenutusi, mõtteid, soove, suhtumist. Reklaamüritused. Sponsorlus. Igal firmal peab olema läbimõeldud ja pidevalt elluviidav tegevusprogramm üldsusega suhtlemisel. EI TOHI REKLAAMIS KUJUTATUD PEATEGELAST NAERUVÄÄRISTADA. Inimene samastab end peategelasega. Keegi meist ei taha olla naeruväärne. VÄLTIDA REKLAAMI KULUMIST, SEDA TSÜKLILISELT ESITADES VÕI TEOSTUSE OSAS VARIEERIDES. Nõuab lisakulutusi ja spetsialisti abi, et püsida konkurentsis. ÄRA EKSI KIRJUTATUD JA KIRJUTAMATA VIISAKUSREEGLITE VASTU. Ära anna lubadusi , mida ei saa täita. Keelatud eksitavad võrdlused. Ei tohi esitada ainult osa tõest. Visuaalsed efektid keelatud. KOKKUVÕTTEKS... Reklaamil pole praktilist väärtust kui eksisteerivate
Minu armusuhted olid alati väljaspool seltskonda. Te olete ehk kuulnud Anna õest Kittyst. Tema oli see neiu, kellega sain Moskvas esimest korda tunda läheneva sõpruse võlu, mille kohta võin nüüd öelda, et ta oli minu jaoks lihtsalt mööduv meeldimine nagu noortel ikka. Kitty oli minusse armunud tänu sellele, et pöörasin talle liiga palki tähelepanu. Neiu vanemad soovisid, et me abielluks, kuid minu jaoks oli abiellumine naeruväärne. Nii mõnigi võib öelda, et olin pisut süüdimatu, kui käitusin Kittyga nii. Annat nägin ma esimest korda raudteejaamas ja juba siis oli temas midagi tähelepanuväärset. Pärast balli muutus minu jaoks kõik. Ma armusin temasse ja ta muutus minu eesmärgiks, mis muutus algul mu jaoks kättesaamatuks. Anna mees ja Kitty muutusid minu jaoks ei kellekski, nad polnud olulised. Ma järgnesin Annale Peterburi, sest ma tõesti soovisin teda saada. Ma sättisin end sinna, kus
Vronski jättis Anna pärast maha Kitty ja järgnes Annale Peterburgi. Ka Peterburis püüdis Vronski olla Annale võimalikult lähedal ja viibida temaga võimalikult palju ühes seltskonnas. Anna ja Vronski lähedased suhted paistsid silma ka seltskonnas, kuid see ei häirinud Vronskit. „Vronski teadis väga hästi, et Betty ja teiste peenesse seltskonda kuuluvate inimeste silmis polnud tal vaja naeruväärseks muutumist karta. Ta teadis väga hästi, et nende inimeste silmis võis olla naeruväärne ainult tütarlapsesse ja üldse vabasse naisesse õnnetult armunu.“ (lk 148) Mida kättesaamatum Anna Vronskile tundus, seda rohkem Vronski veendus oma armastuses Anna vastu. Ka Anna polnud Vronski suhtes ükskõikne. Ainuke, kes oleks saanud Vronskit Madis Reisi Madis Reisi Annaga kohtamast takistada, oli Aleksei Aleksandrovitš, kuid kuigi ta aimas Anna kõrvalepõikest, ei võtnud ta selles suhtes midagi ette. Vronski oli armukese rolliga rahul seni, kuni Anna teatas, et ta on rase
Üldse püramiididest on välja uuritud peaaegu kõik mida sealt uurida saab. Arvan, et kui midagi veel ei teata siis on see mingi salajane hauakamber mida pole avastatud, aga see oleks väga väike võimalus. Näiteks: Tutanhamoni hauakaber mis leiti suhteliselt hiljuti. Mulle meeldis see, et muumiatega pandi alati nende varandust ja muid asju hauda kaasa, sest arvati et hautagune elu läheb edasi. See oli päris tore mõtlemine, kuigi tänapäeval tunduks see naeruväärne. Ajaloolased ei olegi kõiki väärisesemeid kätte saanud mis pandi vaaraodega kaasa, sest igalajal on ju vargad olemas ja nad on teinud oma töö. Kasutatud kirjandus: www.miksike.ee; eneke nr.7; ajaloo õpik 10. klassile; vihik
Sellisel juhul ei leita rõõmu head tegemisest ning arvatavasti ei saaks vastu seda, mida oodati ja sellisel viisil, nagu sooviti. Kui vaadata kõiki kümmet käsku, siis võiks need jagada erinevatesse rühmadesse. Ühed on need, mis tänapäeval ei lähe inimestele korda ning ei ole enam tähtsad, sest usk ei ole enam populaarne, nagu ta oli vanal ajal. Üheks selliseks käsuks võiks olla: ,,Sa ei tohi Jumala nime ilma asjata suhu võtta". Tänapäeval oleks lausa naeruväärne midagi sellist inimestelt paluda. Teised reeglid on need, mis tänapäevalgi on kasutusel: eetika nime all. Need reeglid on tähtsad ja eristavad intelligentse ning haritud inimese mõnest teisest, kes poleks nagu kuulnudki viisakusreeglitest. Vaevalt meeldiks kellelegi liigelda ilma liikluseeskirjadeta. Meie tänavatel liigub ringi neid, kellele liikluseeskirjad paistavad üksnes tülikaks segajaks olema. Tõenäoliselt ei tahaks me nendega sõiduteel kohtuda
Kas graafiline disain on kunst või teadus? Pean tunnistama, et esmakordselt seda küsimust kuuldes mõtlesin, et on naeruväärne, et graafiline disain võiks olla mingil moel teadus. Pisut teema üle järele mõeldes aga avastasin, et selline reaktsioon oli pigem tingitud ühiskonna üldistest arusaamadest ning kasvatusmeetoditest, kui teaduse tegelikust olemusest võrreldes või kõrvutades seda kunstiga. Usun, et pikemalt järele mõtlemata annaks enamus inimestest sellisele küsimusele sarnase reaktsiooni, kuna teaduste all peetakse tihti silmas vaid täppisteadusi nagu matemaatika, füüsika jt
inimestega ning on võõrastega suhtlemises rohkem avatud, kui maalapsed . Esimesel päeval juba mõistsin, et maalapsed on ühtlasti ka looduslapsed. Üks õpilane tuli kooli lausa hobusega. Olin eelnevalt käinud linnakoolis ning minu jaoks oli see mõeldamatu, et keegi võiks kooli tulla hobusega. See, kui palju teavad linnalapsed loodusest võrreldes maalastega on naeruväärne. Maal tuntakse kõiki taimi, puid, seeni ja loomi, sest enamus lastest elavad taludes. Emad ja isad võtavad maast madalast oma võsukesi metsa marjule kaasa ning õpetavad oma lapsi loodust tundma. Kui linnalapsed veedavad oma õhtuid sõpradega bussipeatuses istudes, siis maalapsed käivad metsas ning avastavad paiku, kus loodus õhtuti silmailu pakub.
laskuda lihtrahva probleemidesse. Kuid edukas ning tõhus riigikorraldust just seda vajabki mõtlevat ja arusaajat valitsejat. Koopavõrdpilt annab siin jällegi hea ettekujutuse. Kui kuningas heledast päikesevalgusest pimedamale alale jõuab on ta pimestatud. Ta ei suuda kohaneda nii järsku ümbrusega ning saab naeruväärseks sealsete asunike poolt. Kuid on ka arusaajaid inimesi, kes mõistavad kuninga pimestumuse tagamaid ning ei naera ta üle. Eriti naeruväärne on see, kes naerab heledama valguse käest tulnud inimese pimestuse üle. Kuidas aga inimesed haritud saavad on meie endi teha. Teise inimese sisse ei saa haridust külvata, see on inimeses endas olemas. Nagu öeldud ,,hing küll omab nägemisvõimet, aga ei ole õigele poole pööratud ja ei vaata sinna, kuhu peaks." Otsime vastust sellele, kes peaksid riiki juhtima. Riiki ei saa juhtida harimatud, sest neil puudub suund kuhu liikuda. Nad ei tea mida teha
lahenemisest, miljoneid kroone on raisatud projektide loomiseks ja programmide koostamiseks, kuid tulemusi ei ole näha, sest ikka liigub ringi inimesi, keda keegi tunda ei taha. Hommikul kooliuksest sisenedes võib tihtipeale märgata lähima kioski tuulevaikses nurgas konutavat härra asotsiaali, kes haiseb hirmsasti vägijoogi ja tubaka järele ja on äärmiselt viletsas seisus. Sellist vaatepilti nähes tundub lausa naeruväärne ja silmakirjalik Sotsiaalministeeriumi koduleheküljel ilutsev kiri ,,Võrdsed võimalused inimväärseks eluks", sest tänavaelu ei vasta kuidagi sellisele kriteeriumile. Riik on jätnud oma ebainimlikus seisus kodanikud hooletusse, nende käekäigu eest muretseb vähesel määral kirik ja abi jagavad eraettevõtted ja vabatahtlikud. Samas peaks asotsiaalide tänavalt ärasaamine ja lastele turvalise elukoha pakkumine olema riigi tähtsamate prioriteetide hulgas
piiravad nende endi eneseteostust. ,,Ce qui me rend folle, c'est que je ne sais à quoi tu penses quand tu es comme ça. Mind teeb hulluks, et ma ei tea, millele Sa mõtled, kui Sa niiviisi vaikid," laususid kord mulle, andes teada, et püüad minu vabadust kergelt piirata. Sa ei mõistnud, et ka vaikides tunnen end Sinuga kui paradiisiranna viimses ehakumas. Jah, see võib tunduda Sulle du dernier ridicule, ülimalt naeruväärne, kuid ma armastan Sind. Je t'aime." Täiskuukiirgus valgustas eredalt selle toa veripunaste linadega kaetud baldahhiinvoodit. Ta avas silmad ning nägi, et oli üksi ses kildudega kaetud põrandaga avaras toas. Lootus sureb viimasena. L'espoir meurt pour la dernière fois. Dan Glosin
Klaas ja valgus Ettekanne Loomulik päevavalgus Klaasi omadused Soovitused päevavalguse kasutamisele Kaitse päikese vastu "Päike on kõige elava olulisimaks valgusallikaks. Just nõnda tuleks päikest ka iga ehitise kujundamisel arvesse võtta." F.L.Wright "[...] on naeruväärne arvata, et elektripirn võiks asendada seda, mida suudavad Päike ja aastaajad. Just loomulik päevavalgus on see, mis annab arhitektuurilisele ruumile selle autentsuse." Louis I. Kahn Loomulik päevavalgus Valgus levib kiirguse teel. Maakera on päikesest 150 milj. km kaugusel. Maale langeb üks kahemiljardik osa päikese kiirgusest, keskmistel laiuskraadidel 0.7 kW/m2. Maapinnale jõuab nähtavast valgusest 52 %,
*naistele; orjadele; võõramaalastele(barbaritele) 6. Nimetage 3 Vanas-Kreekas tekkinud teadust(va filosoofia). Matemaatika(Phytagoras), ajalugu(Herodotes), meditsiin(Hippokrates). 7. Nimetage 3 jumalat või jumalannat Vanast-Kreekast. Millise valdkonnaga on nad seotud? Hades Zeusi II vend, allmaailma ja surnute valitseja Athena relvastatud sõjajumalanna, linnade ja tsivilisatsiooni kaitsja ning tarkusejumalanna Ares julm ja mõneti naeruväärne sõjajumal 8. Nimetage 3 silmapaistvat hellenismiajastu teadlast ja selgitage mõne lausega nende saavutusi. Eukleides võttis oma mitmekõitelises teoses ,,Elemendid" kokku kogu senise Kreeka matemaatikas saavutatu ja sõnastas ning tõestas geomeetria põhialused, mis kehtivad tänaseni. Archimedes kuulus füüsik ja leiutaja, avastas seaduse kehade veeväljasurvest
Valitsus peab üle vaatama palgapoliitika ja hakkama väärtustama meie rahvast rohkem, sest muidu pole enam varsti noori, kes peaks tulevikus panustama meie majandusse. Kuidas aga suurendada siis Eesti rikkust majanduslikust seisukohast? Esiteks peame oma noored koju tagasi tooma. Nagu ma eelnevalt mainisin, siis valitsusel on siin koha peal kõige olulisem ja suurim roll üldse.. Meie rahvas vananeb ja noored lahkuvad riigist, lapsi sünnib vähe. Eesti miinimum palk on naeruväärne ja on väiksem kui toimetulekuks on vaja. Inimestel puudub motivatsioon teha tööd, mille eest ei saa äragi elatud. Tootlikkus langeb tänu sellele. Loomulikult kajastub see lõpuks ka meie majanduses, mis siis, et hetkel on majanduskasv vaikselt tõusu pool. Eestis on küll soodne ettevõtluskliima ja loodud on programme ettevõtlikkuse toetamiseks, siis sellest kõigest pole ju kasu kui meie Eesti noored suunduvad ikkagi välismaale. Rääkimata siis positiivse iibeni jõudmisest
ja huvidele. Mina ei saaks presidendina rõhutada teiste kohustust austada meie riigi ja rahva soove rahvusvahelises väärtuspõhises julgeolekukeskkonnas, kui meie ise Eestis peaksime neist väärtustest eemalduma. Aga õnneks ei ole mingit vastuolu rahvuslike väärtuste ja liberaalsete demokraatlike väärtuste vahel. Vabandage, aga seda konflikti tõepoolest ei olemas. Seda võib küll kunstlikult konstrueerida, aga see kukub välja naeruväärne, ropendav ja lihtsalt läbi nähtav. Kasutage kui tahes reljeefseid väljendeid, ma ei usu, et siit sünniks vähem naeruväärne konflikt kui eesti kirjandusklassikast pärit küsimus, kellele täpselt võiks kuuluda koera laip (Allusioon). Ükskõik kui palju seda laipa üle aia loopida ükskõik kui valjusti vandudes, ei muutu vaidlus vähem naeruväärseks ega rohkem sisuliseks. Meil on palju päris muresid: geopoliitiliselt seismiline geograafiline asukoht
allakäiku. Ülistati valesid muusasid, valesid väärtusi. Romaan, mille ta kirjutas, pidi olema tema kirjanduslik testament, täis pikitud autobiograafilisi kujundeid, mis pidi kirjeldama maailma läbi tema silmade, ausalt ja valetamata. Seega on inimmaailm siiski kõige enam piiratud sellesse uskumisega mis on tegelikult olemas, mis mitte; mis on võimalik ja tõeline, mis mitte... Margarita mehest oli naeruväärne nõuda tõendit selle kohta, et ta orika näol Saatana ballil osales. Ainus vajalik tõestus ükskõik, mille kohta on uskumus. Ja tegelikult ei ole kellelgi õigus seda teiselt võtta. "Meister ja Margarita" näitab tõetruult ja ilustamata seda, mida teeb inimmõistus, kui talle liiga palju võimalusi anda. See teeb romaanist oma kihilisuse ja sügavusega tingimusteta 20.nda sajandi tippude hulka kuuluva. Erinevused tavaromaanist: Ebareaalne,tinglik sündmustik,mudelsituatsioonid
näinud. Usutakse, et Stonehenge on, kas tempel, mis on püstitatud kaheteistkümnele jumalale või siis hoopis tolleaegne astronoomiline nurgakivi, mille järgi määrati kalendreid ja vaadeldi taevakehi. See võis ka olla matusetalitus ja ohverduspaik, sest sealt on leitud palju luustikke ja märke ohverdamisest . Aubrey augud peaksid sel juhul olema pääsud allilma. Stonehenge tänapäeval Tänapäevaks alles jäänud Stonehenge on naeruväärne võrreldes sellega, milline see oma hiigelajal oli. Me saame ainult välja uuritud andmete põhjal ette kujutada, milline see võis kunagi olla ning olla uhked selle üle, et inimkond on millegi sarnasega hakkama saanud. Praegugi käivad seal koos sektid, kes usuvad, et kividel on erinevaid võimeid, näiteks ravivaid või tulevikku toovaid. Praegu on sellest saanud Inglismaa turismimagnet ning seda ümbritsevad Stonehenge piltidega riided ja kõik muusugused
distsipliin, mis ei laseks neil ettenähtud piirangutest üle astuda. Uudishimu ja soov kogemusi saada on suuremad kui hirm ning sellest tulenevadki probleemid ja seaduserikkumised, mille eest on vanemad sunnitud vastutust kandma. Riik on seadnud käitumisele üsna kitsad piirangud, mida lapsemõistus tihti ei tähstsusta. Prantsuse kirjanik Stendhal on öelnud: "Kui ollakse kõrgest soost ja omatakse palju varandust, siis pole erakordsus naeruväärne." Kuigi Stendhal on tuntud kui 19. sajandi psühholoogiliste teoste suurkuju, kehtib nimetatud seisukoht ka tänapäeva ühiskonnaelus. Teise maailmasõja eelsel perioodil kerkis esile rassiprobleem, seda eelkõige NatsiSaksamaal, kuid ka mujal Lääneriikides. Need vastuolud ei ole tänapäevalgi täielikult taandunud, vaatamata ülemaailmsele globaliseerumisele, mis muuhulgas väljendub ka erinevate rahvuste ja rasside sulandumises.
võibki pühak muutuda mephistopheleslikuks olendiks, kuid elus on vähe olnud taolisi olukordi, kus mõni preester kaotab aru. Ta hoiab oma alateadvuse tasandil teatud liiki mentaalseid barjääre, millest üleastumine toob õnnetusi, esialgu ümbritsevaile, hiljem iseendale. Samas on sageli võimatu võita pahelisust puhtaima ja siiraima heatahtlikkusega, kuigi kunagi ei tohi sellest variandist loobuda. Kui isik on korraldanud laastavaid moraalseid ja füüsilisi terroriaktsioone, on naeruväärne vastata talle säravi silmi, et kõik on korras, veendes end, et vahest on tal lihtsalt ebasoodne olukord. Põhjus, miks sügava kurjuse vastu pole ravimiks südamlikkus, seisneb selles, et pahed on ses karakteris kõvasti juurdunud ning ainsama pääseteena on sama (või julmema) relva rakendamine. Tuleb loota, et kurjus kuulub Platoni ideedeõpetuse järgi näiva tegelikkuse, tekkivate ja muutuvate ning kaduvate esemete maailma, sest pühtsüdamlikult öelduna on inimene oma loomuselt hea.
``Jaa, sinna kirjutan ma üles kõik oma valemid ja teatud salastatud joonised. ´´ Seepeale ütles ta shshshsh! `` Räägime parem kiirpõlemisest, ´´ ütles Oke ja osutas minu põlenud päevikule. `` See võttis 10 sekundit, ´´ jätkas ta ja kirjutas aja oma põlenud päevikusse. Tegelastest Ma kirjeldan nagu kirjeldas Bert: Torleif Andersson igav flöödimängija. Täiesti mittevajalik isik. Ta on koolis nii tubli ja oskab üldse kõike. Naeruväärne. Louise Beyer üsna ilus ja tore. Ei oska öelda, kas ma talle meeldin. Hanna Blumenberg hobuseplika. Vastik!!! Rut Bolin Torleifi tüdruk. Peaaegu sama igav. Ükskord ma suudlesin teda. Kuid tal on hambad pusereti ja see ei õnnestunud meil kuigi hästi. Josef Damar Pärit Liibanonist. Täitsa tore, kuid liiga vaikne. Ma arvan, et temast saab kunagi diplomaat või midagi taolist. Ma ei tea, miks ma nii arvan. Nicke Danielsson- maailma pikim inimene
Jumalad: ZEUS taeva-, tormi- ja piksejumal ning jumalate valitseja, lemmikloom härg HERA Zeusi abikaasa ja õde ning taeva kuninganna, kreeklased austasid abielu kaitsjana, lemmikloom lehm POSEIDON Zeusi vend, merejumal, lemmikloom hobune HADES Zeusi teine vend, allmaailma ja surnute valitseja DEMETER Zeusi õde, musta mulla, viljakuse ja kuldse põlluvilja jumalanna ning põllutööde kaitsja ARES julm ja naeruväärne sõjajumal, Hera ja Zeusi poeg ATHENA relvastatud sõjajumalanna, linnade ja tsivilisatsiooni kaitsja, tarkusejumalanna APOLLON luule, muusika ja terve mõistuse eestseisja ARTEMIS jahijumalanna, elava looduse metsloomade kaitsja HERMES - Teekäijate kaitsja. Tiivuliste sandaalide ja kübaraga. APHRODITE ilu, armastuse, seksuaalsuse ja viljakuse jumalanna DIONYSOS veini ja viinamarjakasvatuse jumal, ainus, kelle ema oli inimene
samal moel nagu Vanas-Kreekas. Ajastute ja sajanditega muutuvad ja Maa ja selle elanikud. Teemad, mis kunagi olid tabud, leiavad nüüd laialdaselt avalikku kõlapinda ja vastupidi. Sama kehtib ka õnne kohta. On teada, et Vanas-Roomas, kus söömine oli omaette rituaal ning väga tugev staatuse näitaja, sooritasid nii mõnedki mehed enesetapu, sest nende magu ei suutnud mahutada nii palju toitu kui soovitud. Tänapäeval oleks selline suitsiidi põhjus lausa naeruväärne. Nüüdisajal tuntakse muret kui ka head meelt hoopis teistsuguste asjade üle. Unistatakse uuest autost või tehnikavidinast, mida sadu ja tuhandeid aastaid üldse ei tuntudki. Inimene muutub ajas ning koos temaga saavad teistsuguseks ka väärtused, mille üle rõõmustada. Õnne ja õnnetunnet seostatakse asjade, hetkede ja emotsioonidega, mis tekitavad hea olemise. Nendele mõtlemine toob naeratuse näole ja pühib kas või hetkekski ära kõik mured. Kuna
hoolitakse. Siinsel laiuskraadil elavad rahvad ei näita oma emotsioone sageli välja ega räägi oma tunnetest ja tõekspidamistest teistele. L. Tolstoi raamatus ,,Anna Karenina" hüppas naine rongi ette teadmises, et temast keegi tõeliselt ei hooli. Tegelikkuses see nii ei olnud, kuid meeste suutmatus tõelisi tundeid välja näidata tõukas Anna enesetappu sooritama. Ta oli jäetud maailma üksi, haavatuna. See on naeruväärne, et keegi peab oma elu loovutama, sest tundeid ei suudeta väljendada. Sageli imestatakse, kui räägitakse teise inimesega hoolivas toonis. Tegelikkuses selline käitumine inimestele meeldib, kuid seda ei taheta tihti aktsepteerida, sest taoline teguviis on harjumatu ja meil harva esinev. Tihti lähtutakse sellest, millise raja naaber valib. Sellest tingituna on ka viltu vaatamine seotud üldsusega. Mass reguleerib tavasid ja kõlblusnorme,
pakkuda. Ma palun Sind Werther, viska peast mõtted enesetapust ja Lottest. Siin elus on palju muudki, mida avastada ja nautida ja just praegu oled Sa kõige õitsvamas eas. Miks kulutada Seda aega tunnetele, millel pole tulevikku? Ma tean, et see on raske, kuid ma siiski siiralt loodan, et Sa saad oma probleemidest üle ja teie armukolmnurk ei lagune kellegi surmaga. Sinu sentimentaalseid kirju on minu ajas kohati lausa naeruväärne lugeda, kuid eks endaga seotud probleemid tunduvad alati need kõige suuremad. Lugematu arv inimesi siin maailmas on tundnud armastust, paljudel neist on see olnud ühepoolne ja tulevikuta, kuid hakkama on saadud ka ilma ühegi inimelu ohverdamiseta. Sinu sõber tulevikust,
Kuid kas see võib tõesti nii olla, et nii kaugele on mindud, et lihtsalt umbes ligikaudu 3000 inimest ära tappa ja see terrori rünnakuna korraldada. Tundub päris ulmeline, et nii palju vaeva nähti, et tappa u. 3000 elanikku, kuid liigapalju on vastuolus sellega, et sinna tõesti suured reisilennukid sisse lendasid, kuna ühtegi tükki lennukitest ei leitud, välja arvatud need mis arvatavasti sinna sokutati hiljem ja see on lihtsalt naeruväärne, et lennukist mis tuhastus täielikult, leiti terrorosti kaelarätt ja dokumendid. Minu arvates on see ikka täiesti võimatu kuidas hoone saab kukkuda kokku ning tolmuks ja tuhaks muutuda, minu arvates oleks vägagi huvitav teada saada, et kuidas võisid autod nende hoonete läheduses selliseid kahjustusi saada ning, et mis värk oli selle paberiga mida kõik kohad täis olid, ning mis ei põlenud. See film pani mõtlema, et kui lihtsalt ikka usutakse meediat mis räägib, et u