Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Mõistete sõnaraamat
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Regressioonitestimine - eesmärgiks on otsida vigu pärast koodi olulist muutmist. Tavaline regressioonitestimise meetod on läbi viia varem kasutatud teste, et kontrollida, kas eelnevalt kindlaks tehtud rikked on taas esile kerkinud. Regressioonitestimise ulatus sõltub arendustegevuse etapist ja lisatud funktsionaalsuse kaalukusest. Testimine võib olla täielik, kui muudatused on riskantsed või neid tehakse arenduse hilistes järkudes, või osaline, kui muudatused tehakse vara või ei ole eriti riskantsed.
Regressioonimudel on korrektne (kõik protsessi mõjutavad sõltumatud muutujad on lülitatud regressioonivõrrandisse ning sõltuva muutuja ja sõltumatute muutujate vahel on lineaarne sõltuvus). 2. Sõltumatud muutujad on üksteisest statistiliselt sõltumatud, 3. Sõltumatud muutujad omavad küllaldast varieeruvust, 4. Sõltumatud muutujad on mittejuhuslikud suurused (ilma vigadeta), 5. Kasutatavad arvandmed on representatiivsed.
Regressioonitestimine - tagada, et viimased muudatused midagi ei lõhkunud ja et tarkvaratoode tervikuna töötab endiselt õigesti , • Testimise lõpetamine - Kui katse vastab lõpetamise kriteeriumitele, siis tegevused nagu väljundi püüdmine, õppetunnid, tulemused, logid ja projektiga seotud dokumendid arhiveeritakse ja neid kasutatakse viitena tulevastes projektides.
Regressioonijäägid on normaalsed juhuslikud suurused, 7. Regressioonijääkide dispersioon ei sõltu sõltumatute muutujate väärtusest ning seda regressioonijääkide omadust nim. homoskedastiivsuseks, 8. Regressioonijäägid on omavahel statistiliselt sõltumatud, st. puudub regressioonijääkide autokorrelatsioon.
Regressioon – tagasipöördumine (nt vanemate lahkumineku korral võib laps hakata taas pöialt imema) Freud väidab, et Lääne ühiskondades pärsivad seksuaaltungi vastikus- ja häbitunne (seks on tabu). Seksuaaltungil põhinevad enamik inimese tegudest.
Regressioonanalüüsi korral on otsustusmuutujad sõltumatud, igaüks kirjeldab sõltuva muutuja hajuvusest üht kindlat osa. Otsustusmuutuja kordaja näitab otsustusmuutuja mõju juhusliku suuruse Y keskväärtusele, kui teised muutujad jäävad samaks.
Regressioonianalüüs –   kui   kahe   näitaja   vahel   on   mingil   nivool   statistiliselt   oluline   seos  (Pearson;   Spearman),   siis   peab   seda   analüüsima   regressioonianalüüsiga.
Regressioonsirge te - geliku tõusu leidmiseks tuleb kasutada märgitesti (21). Ka tõusu määramatus leitakse märgites- tist (22). Tõusu määramatuse arvutamiseks 95 % usaldusnivool tuleb määramatust korrutada
Regressioonivõrrandi kordajad on efektiivsed seetõttu, et peamised komponendid rahuldavad kõiki klassikalise regressioonanalüüsi eeldusi (komponendid on ortogonaalsed, peamiste komponentide varieeruvus on suurim).
Regressioon - analüüsi kasutamine võimaldab konstrueerida mudeleid, mis on aluseks majandusteoreetiliste hüpoteeside kontrollimisele ja majandusprotsesside võimaliku arengu prognoosimisele.
Regressioonivõrrandi parameetrite - ;-;-;-;-;-;-;-;-;. .väärtuste ehk täpsemalt väljendades nende parameetrite hinnangute b1, b2, -;bn kindlaksmääramineon ökonomeetrilise analüüsi üheks peaülesandeks.
Regressioon e. tagasiminek.Võib aset leida olukorras,kui inimene ei tea parajasti kuidas toimuda.Siis võib ta appi võtta lapsepõlves omandatud käitumisviise.
Regressioon on enim kasutatud andmete analüüsi tehnika, mis on olemas, et tuvastada tegureid, mis on seotud opitmaalse sportliku sooritusega.
Regressioonivõrrand on H1: statistiliselt oluline , sest p=1,03573E-07 (p < α = 0,05), seega õige on, et H1: keham eskmiselt kaaluda 170 cm pikkune
Regressioonikordaja on alati vahemikus 0 kuni +1 (kindlalt vale, võib olla mis iganes (nii neg kui üle ühe), näitab x ühikulist mõju y-le)
Regressioonanalüüsi tulemused on esitatud tabelis 6. Enese kontrolliks kirjutasin välja ka regressioonivõrrandi, mis pidid olema sama, mis graafikul.
Regressioonivõrrand - ;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-; Mudeli parameetrite hindamiseks kasutatakse üldtuntud vähimruutude meetodit.
Regressioonimudel tähendab statistilises mõttes väljundi keskväärtuse sõltuvust sisendist x mingi seosena.
Regressioon ehk tagasiminek See võib aset leida olukorras, kui inimene ei tea parajasti, kuidas toimida.
Regressioonanalüüsi kasut - kui palju muutub teine tunnus siis,kui esimene temaga seoses olles muutub 1 võrra.
Regressioon - tagasilangus. Inimesed käituvad nii nagu nad oleksid varasemal arengutasemel.
Regressioon - pingeolukorras kasutada varasemate arengustaadiumide harjumusi ja käitumist.
Regressioon - arengus tagasilangemine N: laps hakkab uuesti titeks, et saada tähelepanu.
Regressioon - Andmete filtreerimine Pärast andmete filtreerimist tuli vaatluste arv 35
Regressioon on kui lapsikute ja algeliste reaktsioonide juurde tagasipöördumine.
Regressioonivõrrandi funktsiooniks on piimatoodang lehma kohta ja argumendiks töökulu piima tootmisel.
Regressioonanalüüs on üks majandusstatistikas kasutatavatest põhimeetoditest.
Regressiooniseos on pööratav ja seost kirjeldab ainult üks funktsioon
Regressioon – tagasipöördumine lapseliku käitumise juurde.
Regressiooniseos on leitav ainult aegridade andmetel (vahet pole)
Regressioon – geoloogiline protsess, mille nimega kips.
Regressioonimudel on korrektne, lineaarne parameetrite suhtes.
Regressioonivõrrandiks on lineaarne mitme muutuja funktsioon.
Vote UP
-1
Vote DOWN
Regressioonikordaja k on positiivne b. Regressioonikordaja k on negatiivne c. Regressioonikordaja k võib olla positiivne või negatiivne
Vote UP
-2
Vote DOWN
Regressioonianalüüsi põhietapid – 1)liigitada vaatluse all olevad tunnused põhjuslikeks ja tagajärgseteks.



Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõiste



Kirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli?

või

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO AKTIVEERIMISEL +10 PUNKTI !


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun