3-klassi I poolaasta matemaatika raudvara (1)

5 - VÄGA HEA (1)
10 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 10 punkti. Loe siit kuidas punkte saada
~ 2 lehte Lehekülgede arv dokumendis
Kuupäev, millal dokument üles laeti
87 laadimist Kokku alla laetud
1 arvamus Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Õppematerjali autor

Lõik materjalist

ARVUDE NIMED LIITMISEL: ARVUDE NIMED LIITMISEL: 7 + 6 = 13 7 + 6 = 13 LIIDETAV LIIDETAV SUMMA LIIDETAV LIIDETAV SUMMA LIIDETAVAD on arvud, mida liidame. LIIDETAVAD on arvud, mida liidame. SUMMA on liitmise tulemus. SUMMA on liitmise tulemus. ARVUDE NIMED LAHUTAMISEL: ARVUDE NIMED LAHUTAMISEL: 14 - 6 = 8 14 - 6 = 8 VÄHENDATAV VÄHENDAJA VAHE VÄHENDATAV VÄHENDAJA VAHE VÄHENDATAV on arv, millest lahutame. VÄHENDATAV on arv, millest lahutame. VÄHENDAJA on arv, mida lahutame. VÄHENDAJA on arv, mida lahutame. VAHE on lahutamise tulemus. VAHE on lahutamise tulemus. VÕRDUS VÕRDUS on kirjutis, milles esineb märk = . on kirjutis, milles esineb märk = . N: 3=3, 7+5=12, a+5=9 N: 3=3, 7+5=12, a+5=9 VÕRRATUS VÕRRATUS on kirjutis, milles esinevad märgid < ja >. on kirjutis, milles esinevad märgid < ja >.

Lisainfo

Koostasin selle materjali oma klassi lastele matemaatika raudvara vihiku jaoks. Nii ei kulu palju aega kirjutamisele. Kleebime vastava lõigu vihikusse, analüüsime, vajadusel tõmbame nooled, kkirjutame värviliselt pealkirja, joonime, paneme ette tärnid. Kirjutame juurde näitülesannete lahendused. Vihiku leheküljed on nummerdatud, sisekaanel on paljundus sisukorrast, kuhu kirjutame iga teema leheküljenumbri. Iga uus teema algab vihikus uuelt leheküljelt. Vihik on kasutamiseks mitmel aastal.
algõpetuse matemaatika , liitmine , lahutamine , korrutamine , jagamine , tähe arvväärtuse leidmine , tehete järjekord , murrud , võrdus , võrratus , avaldis

Kommentaarid (1)


pirtzzz: Väga hea materjal, tänan :)
14:38 28-10-2012


Sarnased materjalid

4
doc
54
doc
12
ppt
6
doc
40
doc
8
doc
16
docx
10
doc


T e a t a   v e a s t