Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sõnu seletav sõnaraamat
UUS NFT/Krüpto mäng on tulemas. Pane ennast kirja, et saada head kraami enne kui mäng välja tuleb. Teeni krüptot! TEE TASUTA KONTO Sulge
Facebook Like
Add link
Teooria kohaselt on töötaja motivatsiooni ning töö tulemuslikkuse, kvalifikatsiooni suurendamine seisukohalt tähtsad 3 psühholoogilist tegurit: - a) töö tähenduslikkuse kogemine on tööga rahulolu suurendamine seisukohalt tähtsad 3 psühholoogilist tegurit: - a) töö tähenduslikkuse kogemine – töötajad peavad tundma, et töö omab nende jaoks isiklikult mingit tähendust ja on lähtuvalt nende väärtussüsteemist vaeva väärt.
Teooria kohaselt on inimese elutsüklis kaheksa astet, millest kuus jääb kooliikka, k.a.kõrgkool. Eriksoni arenguteooria 5.aste, mida kirjeldatakse kui identiteedi kujunemise ja hajumise konflikti, kajastab noorukiea alguses tekkivat identiteedikriisi, millega algab üleminek täiskasvanute maailma.
Teooria kohaselt on eestvedaja ülesanne teha alluvale selgeks , mil moel ta teenib välja soovitud tasu ( määrab kindlad teed ,kuidas eesmärki saavutada). Kui alluv mõistab, et soovitud tasu on võimalik saavutada teatud teguviisi rakendades, peaks tekkima motivatsioon see tasu välja teenida.

Teooria kohaselt on agressiivsust põhimõtteliselt võimalik "õp- pida". Agressiivset või vägivaldset käitumist on võimalik oman- dada ka teisiti: lapsed võivad nimetatud käitumismalli üle FRUSTRATSIOONI-AGRESSIOONITEOORIA võtta nn. eeskujudelt.
Teooria kohaselt on võimalik koostada kõige efektiivsem (vähima riskiga) portfell oodatava tootluse saavutamiseks; baseerub teatud piiravatel eeldustel.
Teooria kohaselt on tähtis töötajate usk sellesse, et nad suudavad jõupingutusi suurendada ja see annab parema tulemuse ning see toob soovitud tasu.

Teooria kohaselt on loomuõigus sõltumatu seadusandlikust fiat’ist, eksisteerides isegi juhul kui me eeldame, et Jumalat pole olemas.
Teooria kohaselt on võimalik koostada kõige efektiivsem (vähima riskiga) portfell oodatava tootluse saavutamiseks.
Teooria kohaselt on enamik inimese käitumisest määratud psüühikasiseste jõudude poolt.

Teooria kohaselt on tarbija rahulolu maksimaalne, kui piirkasulikkus kapitalimahutustena.
Teooria kohaselt on esikohal teo tegija, mitte tegu ise või teo tagajärg.
Teooria kohaselt on moraalse mõtlemise aluseks arusaamine õiglusest.

Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli? | Tee tasuta konto


Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun