Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse

Emily the Strange (1)

5 VÄGA HEA
Punktid

Esitatud küsimused

  • Mis ta nimi on ?

Emily the Strange : kaotatud päevad
Rob Reger ja Jessica Gruner
Elas kord üks tüdruk , ta nimi oli Emily. Ta ei teadnud endast midagi, enda nime või kus ta on .Tal oli üks märkmik, sealt oli välja rebituid lehti ning tal oli ka regulka.Emily oli sattunud ühte väikesesse linna nimega Blackrock.Tüdruk hakkas linnas ringi liikuma ja leidis ühe kohviku nimega El Dungeon , sealt sai ta süüa . Hiljem hakkas Emily ettekandjaga rääkima ja sai teada et too pole eriti jutukas ja ta nimi on Raven . Raven küsis siis Emilylt mis ta nimi on ? Emily ei teadnud enda nime ja mitte endast imelikku muljet jätta ütles siis , et ta nimi on Earwig.
Kui Emily oli läinud ära siis leidis ta majade vahelt omale varjualuse kus ta sai ööbida.Varjualuse juurest leidis ka ta 4 kassi , kelle nimesid ta ei teadnud, sest neil kassidel polnud kaelarihmu.Kõik kassid olid oma moodi erinevad kõik nad olid mustad , aga ühel triibuline saba, teisel polnud silma ,kolmandal kõrv sidemega kinni keeratud ja neljandal tähe kujuline silm. Kassid hakkasid Emilyga kaasas käima.
Ühel päeval kui Emily oli koristamise El Dungeonis lõpetanud leidis ta leti alt piiluaugu kust oli näha kõiki inimesi kes El Dugeonis istusid. Raven hakkas rääkima Ümlautiga kes korraldas rändavaid posimisetendusi.
Emily läks järgmisel päeval seda etendust vaatama ning tutvus seal ühe üheksa aastase poisi Jakeyga, kes oli mõtete lugeja olnud juba väiksest peale.
Öösel ei tulnud Emilyl und ja ta läks linna peale hulkuma.Ta ronis üle kõrge aia kus jäi talle juusesse kinni kaelarihm millele oli kirjutatud Miles , kuid talle astus ette politseinik kes tegi talle jällegi trahvi seekord öise hulkumise eest.Kui Emily koos kassidega varjualusesse jõudsid tuli Emilyle meelde kaelarihm ja ta näitas seda kassidele , see peale tuli ilma silmata kass üle Emily ja ootas kuni Emily selle talle kaela pani.
Järgmisel päeval läks Emily miniparki istuma ja leidis seal veel ühe kaelarihma millele oli kirjutatud NeeChee, kui ta siis kasside juurde läks astu triibulise sabagaga kass talle sülle ja ootas kuni Emily talle rihma kaela paneb.
Kui Emily öösel koos kassidega linnas oli , siis läksid nad ka arestiparklasse kus nad olid näinud üht imelikku autot kuhu ta sisse muukis.Seal vaatas ta ringi ja korraga tuli talle pähe vaadata istmete alla kust ta leidis kaelarihma millele oli kirjutatud Sabbath. Katkise kõrvaga kass tuli Emily juurde ning Emily pani kassile rihma kaela.
11. päeval rääkis Emilyga Lokk kes oli temast veidi vanem, ning ta ütles , et Emily nimi on Molly ja ,et Lokk et ta tunneb teda.
Hiljem hakkasid Molly vanemad tänu eratedektiivile Blackrocki järele sõitma.
Emily sõitis tagasi Blackrocki ning ta kaotas uuesti mälu.Sellel korral oli tal märkmik ja sealt sai ta vaadata kes on kes .
Paari päeva pärast sai Emily ühest salauksest mida tavaliselt Raven valvas sisse. Kui nad kassidega sees olid leidsid nad eest 4 suurt kassikuju mis olid täpselt nende 4 kassi moodi ning need olid valmistatud mingist mustast ainest.
25. päeval leidis Emily minibussit ühe kirja Emmalt tema vantädilt, et ta pärandab Emilyle oma päranduse see olevat väga haruldane .
27. päeval juhtus Emily Mollyga rääkima ,sest ta oli saanud ühe paberi kus oli kirjas , et avada 27 päeval mida ta ka tegi ja sinna oli krjutatud ema , aga kui Emily helistas hakkas ta hoopis rääkima Mollyga , ning Molly otsustas Blackrocki sõita.Kui Molly linna jõudis läksid nad arestiparklasse kus oli see imelik auto ja leidsid sealt amneesia masina kus oli ekraanil „Amneesia lõpuni veel 3 päeva“.
Raven otsustas vastu astuda Attikolile ja Ümlautile ning kutsus nad riskipokkerit mängima Raven valis oma paariliseseks Emily ja nad mängisid musta kivimi peale mis pidi väga haruldane olema.Ümlaut koos Attikoliga kaotasid ja nad pidid linnast igaveseks lahkuma.
Lõpuks tuli Emilyle mälu tagasi ja ta läks koju ja sai teada ,et ta nimi on Emily.
Emily the Strange #1 Emily the Strange #2
Punktid 50 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 50 punkti.
Leheküljed ~ 2 lehte Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2011-12-11 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 9 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 1 arvamus Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor marii555 Õppematerjali autor
sisukokkuvõte

Sarnased õppematerjalid

Nimetu
12
docx

Nimetu

" Sellest päevast alates karjeid oli kuulda igal ööl. Täpselt kell kolm ja välja magada polnud võimalik. Kuid järgmisel nädalal muutus kõik. Oli pühapäeva hommik mil ilmus kohalik ajaleht. Marian istus köögi laua taha ,et vaadata ilaennustust järgmiseks nädalaks, kuid tema silmad jäid pidama pealkirjal: "Naine nägi enda toas meest kes muutus hundiks" edasi seisis kirjas: Reede õhtul leiti metsast naine kelle nimi on Emily Goodman. Ta rääkis salapärasest mehest, kes olevat ilmunud tema tuppa ning veenvat teda temaga kaasa minema. Naine olevat keeldunud ning seepeale mees olevat muutunud hundiks , kellel olid umbes 10 sentimeetrised kihvad ja erk punased silmad..." Marian ei hakanud seda lõpuni lugema ning kutsus Ethanit enda juurde ning näitas talle ajalehe artiklit. Poiss luges läbi kogu juttu, ta oli hämmelduses sellest kuidas Emily hundi kirjeldus

Kategoriseerimata
Rändavate Pükste Õeskond
47
rtf

Rändavate Pükste Õeskond

Carmen , et Krista võttab ta käes kinni, ta raputas käe eemale. Krista vabandas ja ütles , et neil on kombeks söögipalve ajal käest kinni hoida. Hiljem üritasid Lydia ja Krista Carmeniga vestlust luua , kuid Carmen vastas napisõnaliselt nagu ei oleks ta huvitatud. Ta vihkas neid. Järsku tundis ta jubetat peapööritust ja küsis kas ta võib minna ja oma emale helistada. Minut hiljem nuttis ta telefoni otsas emale asja selgitades. Bee tahtis Ericut, ta ei saanud enam mõtteid mujale. Emily mainis Beele , et Eric juhib jooksu. Jooks oli kuus miili, isegi Bee teadis, et see on liiga palju. Aga ta pidi poisi pärast minema. Üle jäänud rühm oli juba alustanud ja Beel läks neile järgi jõudmiseks natuke aega. Ta alustas kohe vestlust Eriuga. Pärast pika aja möödudes hakkas ta juba väsima, aga ta suutis oma hingamise endiselt korras hoida. Kui poiss lisas sammu lisas Bee ka. Ta tahtis Ericu kohta võimalikult palju teada saada. Jooksu rannal

Kirjandus
Mihhail Bulgakov-Meister ja Margarita-kokkuvõte peatükkide kaupa
14
odt

Mihhail Bulgakov "Meister ja Margarita" kokkuvõte peatükkide kaupa

Mihhail Bulgakov ,,Meister ja Margarita" Esimene osa Esimene peatükk: Ärge eales laskuge kõnelustesse tundmatuga Oli lämbe kevadõhtu. Mihhail Berilioz ja Ivan Nikolajevits Ponõrev (luulejtaja, varjunimega Bezdomnõi) istusid Bronnaja tänava pingil ja jõid aprikoosijooki. Äkki nägi Berlioz enda ees poolläbipaistvat pika mehe kuju. Ta sulges silmad lootuses, et nii nähtu kaob. Kui ta silmad avas oligi viirastus kadunud. Ta hakkas kaaslasega Jumala olemasolu üle arutlema. Mõne aja möödudes ilmus tänavale ühe musta ja ühe rohelise silmaga mees. Peagi sekkus ta vestlusesse. Mõlemad mehed arvasid, et ta on välismaalane ning püüdsid kindlaks teha millisest riigist mees pärit on ning kuidas ta nii hästi vene keelt oskab. Tuli välja, et mees on sakslane ning polüglott. Võõras ennustas Berliozile kuidas ta sureb.Teda pidavat tapma vene naine (kommunistlik noor), kes tal pea otsast lõikab. Samuti ennustas ta, et MASSOLIT-i koosolek (Moskva k

Kirjandus
Lugemispäevik
134
docx

Lugemispäevik

Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar Alushariduse ja täiendõppe osakond Kätlin Kattai Lugemispäevik Lastekirjandus Juhendaja: Maire Tallinn 2013 Sisukord: Eesti rahvalaulud lastele.........................................................................................................................4 K.E. Sööt................................................................................................................................................4 August Jakobson.....................................................................................................................................5 Leelo Tungal..........................................................................................................................................6 Jüri Parijõgi............................................................................................................

Alusharidus
Tõde ja õigus II osa - märkmed
40
docx

Tõde ja õigus II osa - märkmed

Tõde ja õigus II osa – märkmed I - Indrek oli teel linna kooli, tundis end üksikuna, kõik ümber oli võõras ja igatses turvalist ja tuttavat Vargamäed - tema ainukeseks nö kodutunde tekitajaks oli tema asjadega kast pingi all, tekitas Indrekus kodusema ja kindlama tunde, kui seda jalaga katsus - pärale jõudes ja vagunist väljudes oli palju trügimist, peatus jaamahoone seina ääres ja pidas aru kuhu edasi minna - Indreku juurde tuli vana habemega mees, kes pakkus talle koha leidmisel abi, viis ta ära odava raha eest kohta, mida noormees kirjeldas - teadis rääkida, et kool kuhu Indrek teel on, on sitt (Mauruse kool), mees hoiatas noormeest Mauruse eest, kes raha taga ajab, soovitas raha mitte kaasas kanda - linnanaise esimene naeratus – läks uksest sisse, neiu tuli vastu, naeratas, naeratus jäi Indrekule pikaks ajaks meelde - rentis endale võõrastemajas toa, mees, kes puhvetis oli ja toa rendile andis, teadis rääkida, et Maurus

Kirjandus
Friedebert Tuglas-Väike Illimar
8
docx

Friedebert Tuglas „Väike Illimar”

Friedebert Tuglas ,,Väike Illimar" Illimar ärkas hommikul vara, kui päikesekiired talle silma paistma hakkasid. Illimar ei tõusnud veel üles vaid vaatas toas ringi. Ta vaatas truupi, millele algul küljelt paistev päikesevalgus joonistas kühmukesed ja lohukesed. Päike aga muudkui tõusis ja tõusis ning ühel hetkel olid päikesekiired valgustamas truupi otse. Nüüd nägi Illimar truubi erinevaid värvivarjundeid: sinist, roosakat ja tumedamat. Truupi oli lubjatud mitmeid kordi ning osaliselt oli lubi maha koorunud. Samas oli aga seda kohta uuesti lubjatud ning lupjamisrante oli veelgi rohkem näha. Illimar sai lasta oma kujutlusvõimel lennata, sellepärast kaunistasidki truupi vahel kodukünkad ja orud ning vahel hoopiski mets oma puude ja põõsastega. Illimar pööras külge ning nägi, et tema vanemad olid juba üles tõusnud. Illimari isa oli teinud enamuse toa sisustusest. Seda tegi ta siis, kui nad veel alatare juures elasid. Illimar mäletas sellest ajast vaid vaigus

Kirjandus
Põrgupõhja uus vanapagan analüüs
21
docx

Põrgupõhja uus vanapagan analüüs

KIRJANDUSTEOSE ANALÜÜS TEOSE AUTOR: Anton Hansen Tammsaare TEOSE PEALKIRI: Põrgupõhja uus Vanapagan. TEOSE ZANR: Satiiriline allegooria ILMUMISAASTA: Tartu 1939 1. Autorist kokkuvõte (pere, haridus, ametid, eraelu, tervislik seisund jt. võimalikud loomingule mõju avaldanud tegurid) Anton Hansen Tammsaare sündis 1878 tavalisse taluperekonda. Kasvades ülesse 12 lapselises perekonnas ei ole Tammsaare võõras talurhava raskustele ja väljakutsetele. Tammsaare näitas juba noorena välja huvi kirjanduse vastu õppides Väike-Maarja kihelkonna koolis. Kuid majanduslikud raskused ja haigestumine lükkasid ta algkooli lõppetamise 18 elu aastasse. Keskhariduse sai ta Hugo Treffnerist kust jätkas toga Tallinnas ajalehetoimetuses kuni astuts Tartu ülikooli õigusteadust õppima kus oma õpinguid rahastas ta viiulituntide andmisega. Samas tundis ta ka huvi filosoofia ja psühholoogialoengute vastu. 1911 põdes Tammsaare tuberkuloosi ja puhkas Kaukaasias ning venna talus Koitjärve

Kirjandus
Antiikmütoloogia lugude kokkuvõte-piletid
41
doc

Antiikmütoloogia lugude kokkuvõte (piletid)

PILET NR 1 TITAANID Titaanid olid lõpmatult kaugetel aegadel maailma isandad, sageli kutsutakse neid ka vanemateks jumalateks. Võimsad, neid oli palju. Tähtsaim oli Kronos (Saturnus), kes valitses titaanide üle, kuni ta poeg Zeus ta võimult kihutas. Kronos põgenes Rooma, sellele järgnes kuldne ajastu. Teised tähtsad titaanid: Okeanos ­ jõgi, mis vanade kreeklaste arvates pidi voolama ümber maa; tema naine Tethys; Hyperion ­ päikese, kuu, koidu ja eha isa; Mnemosyne ­ mälu; Themis ­ õiglus; Iapetos oma poegadega ­ Atlas, Prometheus. KAKSTEIST SUURT OLÜMPLAST Olid kõige tähtsamad titaanide järgnenud jumalate hulgas. Neid kutsuti olümplasteks sellepärast, et Olümpos oli nende kodu. Zeus (Jupiter) Zeus ja tema vennad heitsid liisku, et teada saada , milline osa maailmast kellelegi pidi kuuluma. Meri ­ Poseidon, allmaailm ­ Hades, ülemvalitseja ­ Zeus, kes oli kõigist võimsaim. Teda kujutatakse armumas ühesse naisesse teise järel. Zeus oli õilis ega abis

Kirjandus




Kommentaarid (1)

karolinn profiilipilt
karolinn: Enam vähem sain abi ,oleks võinud natukene täpsem kokkuvõtte olla .
22:05 15-10-2012



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun