MINU
HUVITAV NÄDALALÕPP.
Ühel
pühapäeva
hommikul kuulsin läbi une telefonihelinat. Tükk aega
tšekkisin, kus mu
mobla olla võiks, aga just siis,
kui selle üles leidsin, kõne lõppes. Normalbiit, kell oli
alles üheksa ja Andero juba tülitas. Tuli välja, et tüüp
tahtis minuga linna tšillima minna. Ajasin kiirelt omale
kargud alla ning läksin mammilt
ja papilt luba
küsima, ka pappi
oli vaja. Algul nad panid täiega näkku
ja käskisid hoopis õppima hakata, sest matas
ja inkas on
esmaspäeval kontrolltöö. Lõpuks, suure mangumise peale, ütles
isa: ,,Fain, eks sa
siis mine!”. Olin täiesti õnnejunnis,
kui sõps mu lõpuks
oma uhiuue Audi pilliga
peale võttis ja meie tripp
alguse sai. Käisime Virukas
šhoppamas, Mäkis
friikaid ning
chipse söömas,
aga midagi oli nagu puudu. Vaatamata sellele, et meil ei olnud
ujukaid, ainult trusmarid,
otsustasime minna
randa . Ilm oli väga hot ja tõmbas meil
stange momentselt märjaks. Mõtlesin juba kuhugi jahedamasse pleissi
sõita, aga siis märkasime kaugemal kahte jõhkrat
püssi. Lähemale
jõudes tuli välja, et nad on hoopis emod
ja
hakkasime irvitama.
Selline üllatus tõmbas meil mõlemal mastid maha
ja vajasime midagi tõeliselt cooli,
et end jälle käima tõmmata.
Põrutasime
lähimasse jõukasse
oma lihamägesid
treenima , aga ka see oli vale otsus. Koheselt tulid mingid kapid
plõksima, et
jõusaal pole tatikatele
ja käskisid meil
uttu tõmmata.
Algul hakkasime vastu ja küsisime: ,,Kamoon, mis teil viga
on!?”,aga sellepeale
ähvardasid vennad
meile nuuti anda.
Pakkisime kodinad
uuesti kokku ja
tegime varvast.
Mis edasi? Juhe oli täiega koos
ja ühtegi ideed ei tulnud, seega kimasime
koju. Õnneks oli
emps süüa teinud ning sain oma kõhu korralikult täis tankida.
Pärast seda tundsin hullu unekat
ja läksin magama. Hommikune äratukell tekitas suure maseka,
sest inka ja mata
kontrolltöödeks ei olnudki aega õppida. Ainus mõte oli see, et
õps sakib
ikka täiega. Säh sulle tšillimist!
Kõik kommentaarid