Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse

Koolitusleping (0)

1 Hindamata
Punktid

Lõik failist

KOOLITUSLEPING
Lisa töölepingule nr ……………………
………………………………….., …………………………………………
(ettevõtte nimi) …………………………………….. personalijuht (nimi) …………………………………………… isikus , kes tegutseb volituse alusel, ühelt poolt ja (edaspidi töötaja) teiselt poolt, keda nimetatakse ka poolteks, leppisid kokku alljärgnevas:
  • Käesoleva koolituslepingu (edaspidi leping) eesmärgiks on võimaldada (ettevõtte nimi) ………………………………… töötajal osa võtta täiendavast tööalasest koolitusest lepingus kokkulepitud tingimustel.
  • Koolituskursusest osavõtt on töötajale vabatahtlik. Koolitus annab töötajale võimaluse oma tööalaste teadmiste, oskuste ja vilumuste paremaks omandamiseks ja täiendamiseks. Seda kinnitab käesoleva lepingu sõlmimine.
  • (kursuse nimi) ……………………………………………………………………………………………………… kursusel osalemise kulud kannab (ettevõtte nimi) ……………………………………………………., tasudes koolitajale (koolitaja nimi) ………………………………………………. (ajavahemik) ………………………………………………. toimuva kursuse korraldamise eest ………….. eurot.
  • (ettevõtte nimi) ………………………………………. tagab töötajale võimaluse lepingu punktis 3 märgitud ajal kursusest osavõtu, vabastades töötaja selleks ajaks tööülesannetest keskmise palga säilitamisega.
  • Töötaja kohustub kursusest osa võtma selle täismahus.
  • Juhul kui töötaja omavoliliselt või põhjuseta puudub lepingus kokkulepitud kursuselt, kohustab ta hüvitama (ettevõtte nimi) …………………………………………………… kursuse täismaksumuse ……………….. eurot. Kui töötaja on puudunud haiguse tõttu või muul mõjuval põhjusel, on ta kohustatud esitama haiguslehe või muu dokumendi ning sellisel juhul kahjutasu maksma ei pea.
  • Töötaja kohustub (ettevõtte nimi) …………………………………… hüvitama koolituskulud summas ………………………. eurot juhul, kui töötaja ja (ettevõtte nimi) …………………………. ……………………… töölepinguline suhe lõpeb.
  • Töötaja poolt lepingu punktis 7 sätestatud hüvitamisele kuuluva summa suurus väheneb alates kursuse lõppemise päevast proportsionaalselt töötatud jaga, sõltuvalt töölepingu lõpetamise päevast järgmiselt:
    • Töötamisel alla kuue kuu …………… euro võrra;
    • Töötamisel kuus kuud kuni üks aasta ……………………… euro võrra;
    • Töötamisel üks aasta kuni kaks aastat …………………….. euro võrra.

  • Pooled on kokku leppinud erandina , et …………………………………………………………………. ……………………………………………………………………………………………………………………………….. .
  • Leping jõustub selle mõlemapoolse allakirjutamise momendist ja kehtib kuni kummagi lepinguliste kohustuste täitmiseni.
  • Kõik lepingu muudatused jõustuvad pärast nende mõlemapoolset allakirjutamist või poolte kirjalikult määratud tähtajal.
  • Leping on koostatud kahes identses eksemplaris, millest kumbki pool saab ühe eksemplari.
    Ettevõtte esindaja Töötaja
  • Koolitusleping #1 Koolitusleping #2
    Punktid 10 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 10 punkti.
    Leheküljed ~ 2 lehte Lehekülgede arv dokumendis
    Aeg2013-06-01 Kuupäev, millal dokument üles laeti
    Allalaadimisi 27 laadimist Kokku alla laetud
    Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
    Autor kairipp Õppematerjali autor
    Juhtimise aluste materjal.

    Sarnased õppematerjalid

    thumbnail
    15
    docx

    KOOLITUSPLAANI JA KOOLITUSLEPINGU KOOSTAMINE

    KOOSTAMINE Iseseisev töö Juhendaja: lektor Liina Puusepp Pärnu 2015 SISUKORD Sissejuhatus................................................................................. ..........3 1. Asutuse personal..................................................................................4 2. Koolitusplaan......................................................................................6 3. Koolitusleping....................................................................................14 Kokkuvõte..........................................................................................12 Kasutatud allikad.....................................................................................................13 2 SISSEJUHATUS Käesoleva iseseisva töö eesmärk on koolitusplaani ja koolituslepingu koostamine ettevõttele.

    Turismimajandus
    thumbnail
    15
    doc

    Koolitusdokumendid ettevõttes X

    Personalijuhtimise Eriala Koolitusdokumendid ettevõttes X Juhendaja: Taimi Elenurm Tallinn 2009 Koolitusdokumendid 2 Ettevõtte X koolitusdokumendid: · Strateegia · Koolituse korraldamise eeskiri · Töötaja koolituse registreerimise kaart · Koolitusplaan · Koolituse eelarve · Koolitustaotlus · Koolitusleping · Koolituse hindamise leht · Koolituse jaotmaterjalid (saadaval ettevõtte intranetis) Koolitusdokumendid 3 Koolitusstrateegia 1. Käsitlusala Dokument käsitleb Ettevõtte X-is läbi viidavat personali koolitust. 2. Viited · Koolituse eeskiri · Koolitusplaan · Koolituse eelarve · Koolitustaotlus · Koolitusleping

    Personalitöö dokumentatsioon ja selle juriidilised...
    thumbnail
    34
    docx

    TÖÖÕIGUS

    TÖÖÕIGUS Kaitstud paindlikkus Eesmärk üheaegselt suurendada tööturu ja töösuhete paindlikkust sissetulekute- ja tööhõiveturvalisusega, eriti madalama konkurentsivõimega isiku jaoks. Klassikaliselt koosmõjus: paindlik tööõigus, kaasaegsed sotsiaalkindlustussüsteemid, aktiivsed tööturumeetmed. Seda toetavad elukestev õpe ja sotsiaaldialoog. Tööõiguse koht õigussüsteemis Avalik õigus vs eraõigus, suurem osakaal töötaja ja tööandja vahelistel kokkulepetel, TsÜS, VÕS. Töölepingu seaduse normid on erinormid. Üldnormi rakendatakse siis, kui puudub vastav erinorm või kui seadus näeb ette valikuvabaduse eri- ja üldnormi vahel. Tööleping (TLS §1): füüsiline isik (töötaja) teeb teisele isikule (tööandja) tööd, alludes tema juhtimisele ja kontrollile. Tööandja maksab töötajale töö eest tasu. Töölepingule kohaldatakse võlaõigusseaduses käsunduslepingu kohta sätestatut, kui käesolevas seaduses ei ole sätestatud teisiti. Tööleping

    Tööõigus
    thumbnail
    46
    docx

    TÖÖLEPING, TÖÖTAJA JA TÖÖANDJA KOHUSTUSED

    Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledž Ettevõtlus ja ettevõtte juhtimine Jelizaveta Grabovskaja(155787CTF) TÖÖLEPING, TÖÖTAJA JA TÖÖANDJA KOHUSTUSED Referaat Juhendaja: Uno Feldschmidt Õppeaine: Õiguse alused Tallinn 2012 2 SISUKORD 1.Tööleping........................................................................................................................................ 1.2 Mis iseloomustab töölepingut?.................................................................................................... 2.Töölepingu sõlmimine.................................................................................................................... 2.1 Millest peab tööandja töötajat enne tööle asumist teavitama?..................................................... 3.Töötaja kohustused...........................................................

    Õiguse alused
    thumbnail
    62
    ppt

    Tööõigused

    TÖÖÕIGUS Mall Gramberg Kutsekoolide õpetajate koolitus Riiklik Eksami ja Kvalifikatsioonikeskus 21.02.2008 Tööõiguse olemus Töö tegemine võib toimuda erinevates õiguslikes vormides. Tööõigus ­ õigusnormide kogum, mis reguleerib töölepingu alusel töötaja ja tööandja vahel tekkivaid töösuhteid ning töötingimuste kollektiivset kujundamist. Kollektiivne ja individuaalne tööõigus. Ajalooliselt on kujunenud töötaja kaitse õiguseks. Mall Gramberg Töösuhteid reguleerivad õigusaktid Tsiviilseadustiku üldosa seadus 2002 Võlaõigusseadus 2001 Töölepingu seadus 1992 Palgaseadus 1994 Töö ja puhkeaja seadus 2001 Puhkuseseadus 2001 Töötervishoiu ja tööohutuse seadus 1999 Töötajate distsiplinaarvastutuse seadus 1993 Kollektiivlepingu seadus 1993 Usaldusisiku seadus 2007 Kollektiivse töötüli lahendamise seadus 1993 Individuaalse töövaidluse lahendam

    Õigusteadus
    thumbnail
    202
    rtf

    LEPINGUTE KOGUMIK

    Uido Truija LEPINGUTE KOGUMIK p r a k t i l i n e k ä s i r a a m a t I Estada 1 2002 2 SISUKORD Agendileping Maaklerileping Litsentsileping Garantiikiri Garantiileping Hoiuleping Käendusleping Käsirahaleping Käsundusleping Komisjonileping Laenuleping Faktooringuleping Fransiisileping Müügileping Ettevõtte üleandmise leping Vahetusleping Kinkeleping Eluruumi üürileping Eluruumi allüürileping Mitteeluruumide rendileping Ehitise ajutise kasutamise leping Tasuta kasutamise leping Liisinguleping Nõude loovutamise leping Kohustuse ülevõtmise leping Töövõtuleping Veoleping Ekspedeerimisleping Seltsinguleping 3 LEPINGUTE NÄIDISED

    Õigus
    thumbnail
    98
    docx

    TÖÖÕIGUS

    TÖÖÕIGUS Eksamiküsimused 2016 I. Tööõiguse olemus ja rakendusala 1. Tööõiguse olemus (sh tööõiguse kujunemine, mõiste, valdkonnad, töölepingu tunnused) ja koht õigussüsteemis. Turvalise paindlikkuse (flexicurity) kontseptsioon, selle elemendid ning mõju töösuhete reguleerimisele. Tööõigus on õigusnormide kogum, mis reguleerib töölepingu alusel töötaja ja tööadnja vahel tekkivaid töösuhteid ning töötingimuste kollektiivset kujundamist. Tööõigus reguleerib töölepingu alusel tekkinud suhteid. Töölepingu alusel teeb füüsiline isik (töötaja) teisele isikule (tööandja) tööd, alludes tema juhtimisele ja kontrollile, tööandja maksab töötajale töö eest tasu. Töölepingu tunnused on järgmised: tööd tehakse alluvussuhtes; töötegija sõltub tööd andvast isikust; tööd tehakse tavaliselt isiklikult; oluline on t

    Õigus
    thumbnail
    12
    doc

    EKSAMIKÜSIMUSED TÖÖÕIGUSES

    EKSAMIKÜSIMUSED TÖÖÕIGUSES 1. TÖÖ- JA TEENINDUSSUHE 2. INDIVIDUAALNE JA KOLLEKTIIVNE TÖÖSUHE 3. TÖÖTAJA INDIVIDUAALSE TÖÖSUHTE SUBJEKTINA 4. TÖÖANDJA INDIVIDUAALSE TÖÖSUHTE SUBJEKTINA 5. TÖÖLEPINGU ERISTAMINE TÖÖVÕTULEPINGUST Kaks erinevat asja. Töövõtulepingu poolteks on töövõtja ja töö tellija. Võlaõigusseaduse kohaselt kohustub töövõtja valmistama või muutma asja või saavutama teenuse osutamisega kokkulepitud tulemuse (töö), tellija aga maksma selle eest tasu. Töövõtja teeb tööd omal riisikol. Ta võib selle lasta enda eest ära teha ka kellelgi teisel (kui lepingus ei ole sellekohast keeldu), kuid tellija ees vastutab ta ikkagi ise. Töö tegemisel ei allu töövõtja tellija pidevale kontrollile, tema suhtes ei kehti näiteks töösisekorraeeskiri, mille rikkumisel saaks töö-võtjale määrata distsiplinaarkaristuse. Töövõtulepingu võib sõlmida nii suuliselt kui ka kirjalikult, soovitatav

    Tööõiguse alused




    Kommentaarid (0)

    Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri



    Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun