Arvestus
Kevin
Kohjus
Käisin 28.juunil Suislepas, mille ürituse nimi oli „Suislepa Paadipäev“ peaesineja oli hetkel noorte inimeste lemmik „Karl-Erik Taukar“
kes tegi popp
muusika kontserit. Valisin sellepärast sellise
ürituse, et tahtsin veenduda, kas olen õieti arusaanud, et see
bänd on tõesti tõmbav või lihtsalt väga suureks bändiks ära märgitud
sotsiaalvõrgustikus. Kuid hea oli see, et ma
teadsin bändi
lauludest juba ennem ja paljude
laulusõnad , olid ka meeldejäänud
netis kuulates, minu ootused olid suured bändi suhtes, Sest ma
polnud elusees käinud Karl-Erik kontserdil.
Kontsert hakkas pihta ja
ma polnud üldse pettunud, lõbusaks läks.
Kontsertil
esitati
instrumentaal muusikat, mis on pop muusikaga kokkuseotud, kus oli laulja ja basskitarrist Karl-Erik Taukar, kes on oma karjääri
alustanud „Eesti otsin
superstaari “ saatega,
Kitarrist Eric
Kammiste, kes on oma tuntust kogunud Põhja-Tallinna ansamblis, Rene
Puura , oli
klaverist ja, Brait
Pilvik oli
trummar .
Kõige enam
paistis silma muidu lood, nimedega „Vastupandumatu“ ja „Seitsme
tuule poole“, stiil on suhteliselt rahulik, tabav, seotud eluliste
asjadega ja kaasahaaravad, rahvas elas kaasa just nende lauludele ja
paljud laulsid kaasa, esituse kvaliteet oli väga hea, väljaarvatud
Eric Kammiste äpardustele või probleemidele, mis
kitarriga esinesid, mis jättis
vahepeal ainult kõlama bassi- ja trummid, kui
kõik toimis oli kvaliteet vägagi hea. Emotsionaalselt haarasid
laulud väga, inimesed läksid vägagi hästi kaasa Taukariga, see on
ühe artisti jaoks väga hea nähtus. Samuti oli tore kuulda laulu,
mida pole võimalik
netist kuulata. Bänd tuli välja üllatusena ja
esitles laulu „Kell kuus“ mis on
rahuliku stiiliga,
meloodia on
kaasahaarav.
Karl-Erik Taukar
on sündinud 1. märtsil 1989 ning tema lapsepõlv koos esimese kahe
kooliaastaga möödus
Viljandis . Väiksena ta muusikakooli ei
kippunud. Alles Tallinna kolimise järel hakkas ta kolmandas klassis
laulma kooli poistekooris ning kaheksandas klassis paremate sõpradega
bändi tegema. Pillimängu on ta
õppinud iseseisvalt. Taukari
sõnutsi pole bändist nimega Sölgie Ämbör praegu enam midagi
rääkida.
Karl-Erik Taukar
kogus
tuntuse saadetest "Eesti otsib superstaari" ja "Sinu
nägu kõlab tuttavalt", näidates üles nii suurepärast
laulja- kui ka näitlejaannet. Ta on Tartu ülikooli
ajakirjandustudeng ja mängis basskitarri sellises bändis nagu Triin
Niitoja & John4, kellega koos tuli 11.detsembril 2012 singel
"Põhjatuul". Bändi kutsus teda vana tuttav
Jaanus Saago,
kelle lauluõpetajaks
Mustlas oli Taukari ema.
Karl-Eriku
esimene singel oli „Seitsme tuule poole“ , mis räägib sellest,
mis juhtub siis, kui auto paak pannakse täis ja asutakse teele, et
igapäevased mured unustada.
Kokkuvõttes pean
ütlema, et oli väga meeldiv kontsert. Noored andekad muusikud
esitavad toredaid ja kaasahaaravaid lugusi, mis lähevad inimestele
tõesti hinge. Kõige võimsam oli muidugi „Seitsme tuule poole“
esitus, kus rahvas koos
laulis ja oli tõesti väga ilus seda
kuulata, ja
osaliseks saada fantastilisest elamusest.
Kõik kommentaarid