Kontserdi
arvustus
Käisin
ansambel Vallatud
Vestid kontserttuuril ’’Vallatud
Vestern “ 06.08.2015 Pärnu Vallikäärus. Esinesid
Jalmar Vabarna ,
Tanel Padar , Ott
Lepland ja neljas otsitud vest Karl- Erik Taukar.
Vallatud
Vestid on muusikaline
kooslus , mille juhtfiguurideks on Ott Lepland,
Tanel Padar ja Jalmar Vabarna. Lisaks kuuluvad ansambli koosseisu
Danel Pandre (basskitarr),
Kaspar Kalluste(
trummid ) ja 2013. aasta
lõpus liitunud Tarvi
Kull (klahvpillid). Nad on tegevad aastat 2013
ning
muusikastiilid on pop,
rokk - ja folkmuusika.
Vallatutel
Vestidel on seljataga neli kontserdisarja. Neist esimene toimus 2013.
aasta märtsis ja
kandis nime "
Lugusid naistest". Kui
esimene seisnes naistepäevakontsertides, siis sama aasta juunis
toimunud "Lugusid naistest ja meestest" oli pühendatud
kõigile kuulajatele. Kolmas kontserdisari 2013. aasta detsembris
kandis nime "Kelmid ja pühakud". 2014. aasta talvel sai
teoks kontserdisari "Kiigume koos" koos
ansambliga Kõrsikud.
Neil
on kaks stuudioalbumit: "Lugusid meestest ja naistest"
(juuni 2013), "Kelmid ja pühakud " (detsember 2013) ning
neli singlit:
"Jõesäng
" (veebruar 2013)
"Lumisel
teel" (detsember 2013)
"Värvid"
(juuni 2014)
"Kiigu
ja liugle" (koos ansambliga Kõrsikud) (november 2014)
Vallatud
Vestid tegid küsitluse- millist Eesti
artisti soovitakse näha
kaastegevana “Vallatus vesternis”. Teiste seas pakuti Anne
Veskit, Tõnis Mäge,
Jarek Kasarit, Ivo
Linnat jpt. Enim hääli aga
sai Kar-Erik Taukar ning tema oligi koos oma bändiga see otsitud ja
leitud neljas vest.
Kontsert algas ise kell 20:00, kuid väravad avati 19:00. Rahvast väga palju
polnud, kuid kõik kes kohal olid, nautisid kindlasti väga. Alguses
tuli lavale esinema Karl-Erik Taukar koos oma bändiga, laulis enda
kõige tuntumaid laule. Kui tema oli lõpetanud asutsid lavale Ott,
Tanel ning Jalmar. Nemad laulsid oma ansambli laule ning ka üksteiste
laule. Laulude vahele tehti väga palju huumorit ja räägiti
erinevaid lugusid, mis neil teistel kontsertitel juhtunud on.
Kontserdi lõpus laulsid kõik Vesternid koos- Tanel, Jalmar, Ott
ning Karl-Erik. Ja pärast seda said kõik fännid nende käest
autogramme ning pilti teha, kui tahtsid.
Kontsert
oli väga lahe ja mõnus. Publikuga suheldi palju ning isegi publik
pandi kaasa laulma. Mulle endale väga meeldis, sai palju naerda ja
laulda , nautisin väga. Kindlasti soovitan kõigile nende kontserteid
vaatama/
kuulama minna.
Kõik kommentaarid