Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse

Unisex plaadi esindus konsert - Retsentsioon (1)

5 VÄGA HEA
Punktid
Retsensioon
Unisex plaadi esindus konsert
Erik Arro
11. A klass
Eestimaa üks kuulsamaid rokkbände Tanel Padar& The Sun andis 28. novemberil välja oma uue plaadi ``Unisex`` mille esindus konsert toimus 5. detsembril Tallinnas Kultuurikatlas. Minul õnnestus seda väga efektset ja head üritust oma silmaga näha. Algas see õhtul kella kaheksa ajal ja lõppes natuke peale kümmet. Esinesid seal Soome instrumetaal ansambel Cleaning Womans ja The Sun, kes selle toreda ürituse korraldaski. Rahvast oli kultuurikatlas palju ja rahvas oli ka väga erinevas vanuses. Enne bändide esinema hakkamist lasi muusikat Eestimaa üks ainukesi naisdiskoreid Heidi Purga. Konserti olustik oli väga lahe ja palju lubav , et tuleb üks vinge pidu. Kultuurikatlamaja on vana katlamaja , mis ei ole varisemis ohtlik, tegimist on väga vana tööstus hoonega ning see andis konsertile sellise retro mulje. Pileti müügi ei olnudki tavapärane. Ei olnud seal mingi putkat, kus jagati pileteid, vaid neid müüdi maja ees parkivast autost . The Sun konsert oli väga efektid rohke, kõik valgustus mis seal oli andis lauludele palju kaasa, sammuti ka leegid, mis tulid lava eest. Lisalugude ajal pandi ka kõikide seinte külgedel olevad tõrvikud põlema. Ka the suni laulmise algus oli teistsugune bänd oli laval ja hakkas mängima, kuid tanel padarit, kes on bändilaulja, polnud kuskil aga laulu hääl tuli. Nimelt oli ta publiku taga teisel korrusel ja laulis seal, kuni laskus seal lavale. Kõige efektsem asi oli konsertil see ühe loo ajal sattus järsku publiku kohale haldjaks maskeerinud akrobaat, kes tiireles publiku kohal terve ühe loo ajal. The Sun esines natuke üle tunni, kuid see, mis nad laval tegid oli väga vaimustav ja publikuel läks see peale. Peale konserti lõppu sain bänd väga suure aplausi osaliseks.
Minule see konsert väga meeldis nagu ka uue plaadi lood. See oli üle pika aja üks väga hea konsert, mida ma Eestimaal olen näinud. Emotsioonid , mida konsertilt sain olid väga meeldivad. Konsert andis mulle väga palju sain näha The Suni live konserti, mis on hoopis midagi muud kui seda kuulata lihtsalt raadiost või plaadilt. Loodan väga, et mul õnnestub veel selliseid konserte näha.
Unisex plaadi esindus konsert - Retsentsioon #1
Punktid 50 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 50 punkti.
Leheküljed ~ 1 leht Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2009-02-08 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 16 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 1 arvamus Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor erra Õppematerjali autor
the Suni uue plaadi esitluskonsert kultuurikatlamajas

Sarnased õppematerjalid

Michael Jackson
14
odt

Michael Jackson

veel mitu aastat. Jackson avastas, et tema advokaat esindas ka Sonyt. Jacksonit ärritas veel teinegi huvide konflikt: Sony oli aastaid Jacksonile survet avaldanud, et ta müüks oma osa muusikakataloogist, kuid Jacksonile tundus, et Sony ei ole huvitatud tema comeback-albumi edust ega promo seda küllaldase innukusega, sest ebaedu korral peaks Jackson müüma oma osa kataloogist madalama hinnaga. Huvide konflikti tuvastamine andis Jacksonile võimaluse leping varem lõpetada.Vahetult enne plaadi "Invincible" ilmumist informeeris Jackson Sony Music Entertainmenti juhti Tommy Mottolat, et ta lahkub Sonyst. Seepeale katkestas Sony albumi "Invincible" promomise, singlite väljaandmise ja videote salvestamise. 2001. aasta septembris tähistati kahe kontserdiga Madison Square Gardenis Jacksoni soololauljakarjääri 30. aastapäeva. Esimest korda pärast 1984. aastat esines Jackson laval koos oma vendadega. Teiste hulgas esinesid kontserdil ka Ma, Usher, Whitney Houston, 'N

Muusika
Tiit Lauk humanitaar
414
pdf

Tiit Lauk humanitaar

TALLINNA ÜLIKOOL HUMANITAARTEADUSTE DISSERTATSIOONID TIIT LAUK Džäss Eestis 1918–1945 ƒ DOKTORIVÄITEKIRI Kaitsmine toimub 20. novembril 2008. aastal kell 10.00 Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi saalis, Lai 13, Tallinn, Eesti. Tallinn 2008 2 TALLINNA ÜLIKOOL HUMANITAARTEADUSTE DISSERTATSIOONID TIIT LAUK Džäss Eestis 1918–1945 Muusika osakond, Kunstide Instituut, Tallinna Ülikool, Tallinn, Eesti. Doktoriväitekiri on lubatud kaitsmisele filosoofiadoktori kraadi taotlemiseks kultuuriajaloo alal 13. oktoobril 2008. aastal Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste doktorinõukogu poolt. Juhendajad: Ea Jansen, PhD Maris Kirme, kunstiteaduste kandidaat, TLÜ Kunstide Instituudi muusika osakonna dotsent Oponendid: Olavi Kasemaa, ajalookandidaat, EMTA puhkpilliosakonna professor

Muusika ajalugu



Kommentaarid (1)

raibe001 profiilipilt
raibe001: Terve hunnik kirjavigu aga muidu norm.
13:39 29-10-2011



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun