Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Mõistete sõnaraamat
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Kunstiteraapia definitsioone on erinevaid. Peamine vaidlusküsimus seisneb selle vahel, kas kunstiteraapia on pigem kunsti tegemine, mis kasutab valikuliselt psühhoteraapia põhimõtteid või on ta psühhoteraapia, mis kasutab kunsti.
Kunstiteraapia on ka reguleeritud proffesionaalsete assotsiatsioonide poolt ja seal hulgas jälgitakse spetsiifilisi eetikanorme, mis kunsti terapeutilise kogemise puhul pole vajalik.
Kunstiteraapia – kunstiteoste ja kunstiloomingu kasutamine inimese psüühhiliste ja somaatiliste protsesside ja nende kaudu tervikliku seisundi diagnoosimiseks ja mõjutamiseks.

Kunstiteraapia on suunatud inimese emotsionaalsetele ja psühholoogilistele probleemidele, eriti inimestele, kellel on raske verbaalselt( sõnaliselt, suuliselt ) suhelda.
Kunstiteraapia on psühhoteraapia vorm, kus kliendil on lihtsaid kunstimaterjale kasutades võimalik uurida oma sisemaailma nii sõnalisel kui mittesõnalisel moel.
Kunstiteraapia on läänelik praktika ja erineb suuresti sellest, kuidas idamaised teraapiad mõistavad terapeutilist tööd ja profesionaalset arengut.

Kunstiteraapia tähendab teraapiat joonistamise, maalimise, skulptuuri ja teiste visuaalkunsti vahendite abil.

Vote UP
-2
Vote DOWN
Kunstiteraapiad on uus paradigma nii meditsiini kui ka üleüldse meie ühiskonna jaoks, nõudes inimestelt aktiivsust, mis paneks neid tegutsema, elust rõõmu tundma ja ahvatleks uusi projekte alustama.
Tulemused kuvatakse siia. Otsimiseks kirjuta üles lahtrisse(vähemalt 3 tähte pikk).
Leksikon põhineb AnnaAbi õppematerjalidel(Beta).

Andmebaas (kokku 683 873 mõistet) põhineb annaabi õppematerjalidel, seetõttu võib esineda vigu!
Aita AnnaAbit ja teata vigastest terminitest - iga kord võid teenida kuni 10 punkti.

Suvaline mõisteKirjelduse muutmiseks pead sisse logima
või
Kasutajanimi/Email
Parool

Unustasid parooli?

või

Tee tasuta konto

UUTELE LIITUJATELE KONTO AKTIVEERIMISEL +10 PUNKTI !


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun