Plaanid puhkusele minna? Võta endale majutus AirBnb kaudu ja saad 37€ kontoraha Tee konto Sulge
Facebook Like

Referaat Emma Watson (2)

1 HALB
Punktid
 
Säutsu twitteris

Essay



Full Name: Emma Charlotte Duerre Watson
Nicknames: Em, One-Take-Watson
Age: 17
Birthdate: April 15th 1990
Place of Birth: Paris , France
Hometown: Oxfordshire, England
Hair: Dark Blonde
Eyes : Brown
Parents : Jacqueline Luesby
& Chris Watson
Siblings: brother Alex
Pets : 1 Cat
About Emma Watson:
Emma Watson was born in Paris, France to Jacqueline Luesby and Chris Watson, English lawyers who lived in France at the time; she
80% sisust ei kuvatud. Kogu dokumendi sisu näed kui laed faili alla
Referaat Emma Watson #1 Referaat Emma Watson #2 Referaat Emma Watson #3
Punktid 50 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 50 punkti.
Leheküljed ~ 3 lehte Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2008-11-27 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 15 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 2 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor Manna321 Õppematerjali autor

Lisainfo

Inglise keelne referaat Emma Watsonist. 1,5 lehekülg teksti, 1 leht kaaneks ja pool lehte tutvustavat infot.
emma watson , referaat

Meedia

Kommentaarid (2)

R1im profiilipilt
Rain Ungert: õpi kirjutama



REFERAAT !!!!
17:30 19-01-2010
Manna321 profiilipilt
Manna321: Väga hea ;D
20:59 27-11-2008


Sarnased materjalid

8
docx
Referaat - Jackass
30
docx
Referaat Teest
8
doc
Referaat Elton John ist
904
pdf
Christopher Vogler The Writers Journey
1
doc
Film review Harry Potter 5 osa
1168
pdf
Liha töötlemine
574
pdf
The 4-Hour Body - An Uncommon Guide to Rapid Fat-Loss-Incredible Sex-and Becoming Superhuman - Timothy Ferriss
356
docx
Cats





Faili allalaadimiseks, pead sisse logima
Kasutajanimi / Email
Parool

Unustasid parooli?

UUTELE LIITUJATELE KONTO MOBIILIGA AKTIVEERIMISEL +50 PUNKTI !
Pole kasutajat?

Tee tasuta konto

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun