Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse

Minu selle suve muusikaelamus - Meie Mehe 15. juubelikontsert (0)

1 Hindamata
Punktid
Minu selle suve muusikaelamus
Minu selle suve muusikaelamus oli Meie Mehe 15.juubelikontsert. Sellel juubelikontserdil esinesid: Meie Mees, Getter Jaani, Leemet Onno ja Hellad Velled. Mina käisin sellel kontserdil sellepärast, et mulle meeldib kuulata Meie Meest. Meie Mehel on väga häid laule, mis mulle meeldivad ja mida ma tahan ka kuulata. Meie Mees on mulle alati meeldinud, sest neil on väga head laulud ja väga hea koosseis, keda tahan kuulata. Meie Mehe artistidest meeldib mulle eriti Aivar Riisalu, kes oskab väga hästi laulda . Kui Meie Mehel oleks igal suvel mõni kontserd, siis käiksin ma igal suvel Meie Mehe kontserdil. Meie Mees võiks teha igal kuul paar uut laulu oma fännidele, et nad saaksid uute lauludega tutvuda enne suve kontserte. Mina läksin kontserdile sellepärast, et Meie Mees on minu lemmik ansambel olnud juba väiksest peale ja mulle meeldis sellel kontserdil see, et see oli kõige parem Meie Mehe kontsert läbi aegade.
Allar Org 11.klass
Minu selle suve muusikaelamus - Meie Mehe 15-juubelikontsert #1
Punktid 100 punkti Autor soovib selle materjali allalaadimise eest saada 100 punkti.
Leheküljed ~ 1 leht Lehekülgede arv dokumendis
Aeg2012-10-08 Kuupäev, millal dokument üles laeti
Allalaadimisi 16 laadimist Kokku alla laetud
Kommentaarid 0 arvamust Teiste kasutajate poolt lisatud kommentaarid
Autor allar12 Õppematerjali autor
Saate aimu võtta, kuidas eseed kirjutada

Sarnased õppematerjalid

Meie Mees- Sõprade Tuur 2008
4
rtf

Meie Mees . Sõprade Tuur 2008

Oli kontsert Meie Mees . Sõprade Tuur 2008. See toimus 16.08.2008 algusega 21:00 Kuressaare Lossihoovis. Kontserdil käisin oma isa ja sõbraga. Läksime just sellele kontserdile, sest me polnud juba tükk aega kuskil käinud ning ka seetõttu, et ma olin kunagi Meie Mehe suur Fänn =). Tahtsin ka teada saada bändist Ska Faktor, kuna ma polnud enne sellest bändist midagi kuulnud. Kontserdist Kontserdil esinesid veel peale Meie Mehe laulukoor ''Suisapäisa'', dirigent Leinatamm, Eestlane ja Venelane, Ska Faktor, Kristjan Kasearu & Paradise Crew. Lava kujundus, valgustus jms. Lava oli ülesse pandud jälle, nagu alati, sinna astmetega lavale lossihoovis. Lava tagaseinal oli suur Meie Mehe plakat. Tagaseina juures oli veid kõrgem koht ja seal paiknes trumm. Lauljad ja kitarristid ja muude muusika instrumentide mängijad olid eespool. Laval oli vist 34 mikrofoni

Muusika
Retsensioon
1
rtf

Retsensioon

Esitusel olid Jacksoni tuntumad hitid nagu " Bad " , " Triller" , "Billie Jean", " Man in the mirror", "Smooth Criminal ", "Earth Song" ja paljud teised. Mulle meeldis väga laulu " Earth Song" esitus , mida kandis ette Jana Kask. See laul on väga tundline ja liigutav, mis läks mullegi südamesse ja võttis silmad pisut märjaks. Laulu esitati kontserdi keskepoole. Väga rahulik ja ilus laul mis on meeldejääva viisi ning ilusate sõnadega. Minule meeldib selle laulu puhul Michael Jacksoni esitus märksa rohkem. Kuigi ka Jana versioon sellest laulust oli huvitav ja mõnus kuulata. Minu vaieldamatuks lemmikuks sai Jacksoni repertuaarist laul "Triller". Sest see oli lihtsalt suurepärane, see oli vist tõesti ainuke esitus mis oli kohe kindlasti paremini esitatud kui Michael Jackson seda laulu esitas. Selle laulu saatel esitas oma tantsu ka Semiir. Mis andis asjale vaid

Muusika
Eesti otsib superstaari tv3 live tuur
3
docx

Eesti otsib superstaari tv3 live tuur

Kontserdiarvustus ehk retsensioon Mina arvustan Eesti Superstaar tv3 live tuuri, mis toimus pärnu vallikraavis 19.juunil. Seal esinesid Ott Lepland, Lenna Kuurmaa, Koit Toome, Getter Jaani, Teele Viira, Triin Niitoja, Rusanna Lints, Artjom Savitski ja meie tänavune superstaar Liis Lemsalu. Minule meeldisid Getter Jaani, Ott Lepland ja Koit Toome. Getter on sündinud 3. veebruaril 1993 Tallinnas. On Eesti laulja, "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalist. 2010 aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile. Debüütsingli "Parim päev" produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. 2010. aasta juunis ilmus lühialbum "Parim päev" EP ja 2011

Eesti keel
Eesti otsib superstaari tv3 live tuur
6
docx

Eesti otsib superstaari tv3 live tuur

Kontserdiarvustus ehk retsensioon Eesti Superstaar tv3 live tuur toimus pärnu vallikraavis 19.juunil. Seal esinesid Ott Lepland, Lenna Kuurmaa, Koit Toome, Getter Jaani, Teele Viira, Triin Niitoja, Rusanna Lints, Artjom Savitski ja meie tänavune superstaar Liis Lemsalu. Minule meeldisid Getter Jaani, Ott Lepland ja Koit Toome. Minu lemmikuks lauljaks jäi Getter Jaani. Getter on sündinud 3. veebruaril 1993 Tallinnas. On Eesti laulja, "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja finalist. 2010 aastal alustas Getter koostööd plaadifirmaga Moonwalk, mis pani alguse tema soolokarjäärile. Debüütsingli “Parim päev” produtseeris Sven Lõhmus ja sellest sai aasta mängituim raadiohitt Eestis. 2010.

Muusika
-Noorkuu-kontserdi arvustus
2
doc

"Noorkuu" kontserdi arvustus

korrladama laulukonkurssi ,,Estvocal". Nüüdseks on konkurss laienenud rahvusvaheliseks ning annab seega eesti noortele võimaluse võtta mõõtu oma konkurentidega välismaalt. Peale edukat koostööd lahkub 2003. aasta sügisel ansamblist bassilaulja Valmar Saar ja Noorkuuga liitub Remi Teras. Juba kolme kuu pärast ilmub uus plaat ,,Jõulud a'capellas". 2005. aasta oli bändi jaoks väga edukas ­ Noorkuu tituleeritakse telesaate ,,Eesti Muusika Karikas" võitjaks. Aastatel 2005. kuni 2008. annab ansambel kokku üle 500 kontserdi nii Eestis, Soomes, Rootsis, kui Hispaanias. Kontsert leidis aset ansambel Noorkuu ühistuuri käigus, mille raames külastas ansambel Noorkuu kahteteist erinevat Eestimaa väikelinna. Kuna kontserdid anti aasta viimasel kuul ja ka jõulukuul oli kavas palju jõululaule ning päris vanu kuid häid hitte, kontserdil ei saanud üle ega umber huumoristki mida laulude vahele tehti ohtralt

Muusika
Lasteekraani Muusikastuudio hooaja avakontsert
2
doc

Lasteekraani Muusikastuudio hooaja avakontsert

kelle dirigent on Lii Leitmaa. Lastekoor koosneb 36st 1112 aastasest tüdrukust, kellel peale kooritundide on lisaks ka sooloja tantsutunnid ja kellest peaaegu kõik käivad ka muusikakoolis. Nende dirigendid on Lii Leitmaa ja Külli Kiivet. Noortekoor mudilaskoor koosnes esimese ja teise klassi õpilastest, mudilaskooris aga tegutsevad on aga välja kasvanud 1993. aastal Lasteekraani Muusikastuudios tööd alustanud mudilasrühmast ning seal laulab 30 1518 aastast neiut. Selle paljukordselt auhinnatud koori dirigent on samuti Külli Kiivet. Peale Lasteekraani muusikastuudio kooridele oli LõunaAafrika Vabariigist esinema tulnud ka Eastern Cape Children`s Choir. Koor asutati aastal 1982 ja koosneb 6070 poisist ja tüdrukust, kes on vanuses 1015 aastat. Koori juhatab Lionel van Zyl. Nende kodulinn on Port Elisabeth ning novembris tuli välja nende kuues CD ,,On Wings of Songs". Koori Euroopa turnee tõttu jõudsid nad ka Eestisse, tuur on sellele

Muusika
Suur juubelikontsert- 100 aastat looduse kaitsel
1
docx

Suur juubelikontsert : 100 aastat looduse kaitsel

Mariliis Tisler 10.B Suur juubelikontsert : 100 aastat looduse kaitsel (Retsensioon) Külastasin 13.augustil Suurt juubelikontserdit,mis toimus Kuressaare Lossihoovis.Kontsert algas kell 19.00 ja kestis ligikaudu 2 tundi .Kontsert oli täiesti tasuta. Kontserdil esinesid paljud tuntud artistid : Ott Lepland, Jaan Tätte, Tõnis Mägi ja Marko Matvere.Kõik artistid esitasid kaks-kolm laulu .Minu lemmikumaks lauluks kontserdil oli Tõnis

Muusika
VKLG kevadkontsert
1
doc

VKLG kevadkontsert

Kontserdi analüüs Ma valisni selle kontserdi, sellepärast et see oli kõige lähemal kontserdi analüüsi esitamese päevale.Kontsert toimus 17-ndal mail.Kontsert toimus Võru kultuurimajas kannel.Kontserdi nimi oli VKLG kevadkontsert.Algul arvasin, et kontsert tuleb igav ja tüütu aga nii see ei olnud.Tegelikult võiks isegi rohkem käia VKLG kontserditel kuna seal esineb su enda kool.Kõige huvitavam kontserdi juures oli meie kooli õpetajate vihmaloitsu tants ja tänu sellele isegi sadas natuke.Isegi enda õpetaja Ave Aropi tundsin ära ja ka huvijuhi.Peale selle sai näha ka paari tantsu ja kuulata pillimängu.Kontserdi kella aeg oli 19:00 ja see lõppes natuke enne kella 21:00-i. Koori dirigendi nimi oli Signe Rõõmus kes on ka meie klassi (8b) muusikaõpetaja.Dirigendil läks väga hästi koori juhatamisega.Kuna ma pole varem kontserdil käinud siis arvan, etsee kontsert oli kõige parem

Muusikaõpetus




Kommentaarid (0)

Kommentaarid sellele materjalile puuduvad. Ole esimene ja kommenteeri



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun