Saame vaid arutleda, kas see on hea või halb. Nähes siiski USA demokraatlikku ja eetilisi riigihoiakuid (ka tänapäeval sekkuvad nad agressiivselt paailmaparendamisse), siis võib vaid hoida hoiakut, et teised stsenaariumid oleks halvemad olnud. Nõukogude Liidu liidri positsioon või islamistide ülemvõim kogu maailmas, arvan, et võib olla hullemaid variante, kui reaalsuses sündinud stsenaarium peale II maailmasõda. https://kose.ope.ee/tera/405-lahiajalugu-ii/22556 http://dspace.ut.ee/bitstream/handle/10062/43831/Erki_Veikar_bak2014.pdf https://en.wikipedia.org/wiki/Attack_on_Pearl_Harbor https://worldbeyondwar.org/et/ootab-hiroshima/ https://et.signumprousa.net/post/1814248/
Nõo Reaalgümnaasium Ida-Saksamaa pärast II maailmasõda Referaat Koostas: Mirjam Tamp Klass: 12B Juhendaja: Ege Lepa NÕO, 2012 Sisukord Sissejuhatus.................................................................................................3 Sisepoliitika.................................................................................................4 Välispoliitika...........................................................