Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge

Sest inimene ei tea kuidas hiir maitseb.

K&V >> Kategooriata | Akadeemiline | 0 punkti | 647 vaatamist |
Kassidele valmistab toitu ikka inimene, kuid pole veel läbi viidud hiirte degusteerimist.
Vastuse lisamiseks pead sisse logima










Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 2 | Hääli: 1
Mitmed inimesed on hiiri degusteerinud, seda küll mitte kasside toidu tarbeks, vaid selleks, et vältida nälga suremist.
Kassid on toidu suhtes üldiselt väga valivad - nad söövad seda, mida maitsvaks peavad, seega mingil määral nad juba degusteerivadki ja eelistavadki üht toitu teisest.



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun