Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi
☰
Ülikool
Kutsekool
Keskkool
Põhikool
Telli VIP
Need olid vahepeal tasuta (kokkuvõtted) miks nüüd maksavad?
K&V
>>
Kategooriata
| Akadeemiline | 0 punkti | 1716 vaatamist |
11:10 09/04/15
Jaanisoo
Ma ei saa aru kas see polnud teie meelest parem kui need ei maksnud nüüd ei saa siin eriti midagi teha...
Vastuse lisamiseks pead
sisse logima
Tead vastust?
Vasta küsimusele
Vastuseid:
3
| Hääli:
1
Merilyn1998
0
Miks?
Sest inimesed tahavad punkte teenida.
22:51 16/11/15
Mi.S
1
Annaabi.com teab vastust...
Lae faile üles, selle pealt teenid punkte...
07:42 13/05/15
Notuletaevasappi
0
annaabi peksab segast
11:13 22/11/15
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe
üldtingimustega
Nõustun