Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge

Need olid vahepeal tasuta (kokkuvõtted) miks nüüd maksavad?

K&V >> Kategooriata | Akadeemiline | 0 punkti | 1716 vaatamist |
Ma ei saa aru kas see polnud teie meelest parem kui need ei maksnud nüüd ei saa siin eriti midagi teha...
Vastuse lisamiseks pead sisse logima










Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 3 | Hääli: 1
Sest inimesed tahavad punkte teenida.
Lae faile üles, selle pealt teenid punkte...



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun