Dieedi jaoks ei ole õiget toitu.
Ma pakun, et sa soovid alla võtta. Sa ei pea sellepärast dieeti pidama ja end näljutama. Sa pead lihtsakt õigesti toituma, õigemini, mitte üle sööma. Hommikul tuleb süüa hommikusööki ja siis alles lõunapaiku üks korralik soe lõunasöök. Kui lõunasöök on umbes 11-13 vahel, siis umbes 15-16 paiku võiks süüa ühe õuna või mõne muu puuvilja. Pählkid on väga kasulikud, kuid need ei tohi olla suhkru- ega soolapähklid, vaid need kõige tavalisemad. Õhtul on hiliseim aeg süüa umbes 19 paiku. Siis samuti mõni puuvili või paarsada grammi pähkleid. Tee meega on väga kasulik, soovitatavalt marjatee, must ja roheline tee ei lase õhtul magama jääda. Samuti võib hommikul juua piimaga kohvi, kas siis mee või poole ludikatäie suhkruga. Minule isiklikult see toimis.