Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge

Mis toit oleks hea dieedi jaoks?

K&V >> Kategooriata | Akadeemiline | 0 punkti | 1015 vaatamist |
- [Postitus on kustutatud] -
Vastuse lisamiseks pead sisse logima










Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 19 | Hääli: 4
Kõige lihtsam on loobuda suhktust ja saiast ja tuleb juua rohkem vett.
0 päris hea salat - salvr2tik
10:32 11/05/2015 +1 -1
Jurviljad ja puuviljad enne 18 ,00
Kõiksugu juurviljad/puuviljad, kookosõli praadimisel, kanaliha, banaan kodujuust.
Ma pakun, et sa soovid alla võtta. Sa ei pea sellepärast dieeti pidama ja end näljutama. Sa pead lihtsakt õigesti toituma, õigemini, mitte üle sööma. Hommikul tuleb süüa hommikusööki ja siis alles lõunapaiku üks korralik soe lõunasöök. Kui lõunasöök on umbes 11-13 vahel, siis umbes 15-16 paiku võiks süüa ühe õuna või mõne muu puuvilja. Pählkid on väga kasulikud, kuid need ei tohi olla suhkru- ega soolapähklid, vaid need kõige tavalisemad. Õhtul on hiliseim aeg süüa umbes 19 paiku. Siis samuti mõni puuvili või paarsada grammi pähkleid. Tee meega on väga kasulik, soovitatavalt marjatee, must ja roheline tee ei lase õhtul magama jääda. Samuti võib hommikul juua piimaga kohvi, kas siis mee või poole ludikatäie suhkruga. Minule isiklikult see toimis.

Toitimusnõustaja.
mulle meeldib kana. palju proteiini ja hästi palju liha selles. see on minu lemmik amps. ma söön ka tihti kana snäkke, need on hästi maitsvad. vahel, kui mul kõht väga tühi ja toit tegemisel on, siis ma vahepeal võtan neid vahepalaks.

www.youtube.com
dieediks oleks sobilik vitamiinirohke,aed juur,puuviljad.Samas tuleks teha ka füüsilist liikumist.
rohelised puu- ja juurviljad



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun