Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sulge
Add link

mis on elu mõte?

K&V >> Filoloogia | Akadeemiline | 0 punkti | 604 vaatamist |
- [Postitus on kustutatud] -
Vastuse lisamiseks pead sisse logima


Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 25 | Hääli: 3
Elu mõte on elada
Kuna Jumal lõi inimese oma näo järgi ja vastavalt Oma sarnasusele, on inimese elu mõte olla täidetud Jumalaga ning väljendada Tema jumalikke omadusi inimvooruste kaudu. Näiteks valgus, armastus, headus, tasadus, pikameelsus, kainemeelsus, vastupidavus on mõned Jumala omadustest. Jumal lõi inimese anumaks, mis oleks võimeline Teda sisaldama ja väljendama, kuid mitte robotiks, kes automaatselt, valiks Jumala. Meile on antud vaba tahe, et valida kas elu (mis on Jumal ise, ehk siis olla üks Jumalaga) või surm (ehk kõik muu lahus Jumalast, ehk olla üks Saatanaga, Jumala vaenlasega). Pattulangemise tõttu oleme "nakatunud" saatanliku loomuse, patuga, kuid Jumal on saanud inimeseks Jeesuse Kristusena ja surnud meie eest, kandes meie patud ning üles tõusnud surnuist ja saanud eluandvaks Vaimuks meile vastuvõtmiseks, niisiis on meie osa uskuda Temasse ning kutsuda Tema nime, ehk Tema isiku poole. Piibel ütleb, et igaüks kes kutsub Isanda nime poole saab päästetud

Piibel, 1 Moosese raamat 1:26. www.recoveryversion.org
0 jumalat pole olemas isikuna, kui rääkida nö "jumalast", siis ta on ikkagi universum - reinart1
12:40 29/10/2015 +1 -1
Elu mõte on elada(kuni surmani) - õppida oma vigadest ja saada juurde uusi kogemusi(iga inimene on ju mingil eesmärgil siia ilma saadetud,nt osata tulevikku mitte karta)
elada nii, et oled enesega rahulolus ja ümbritsed end inimestega, kes sinust hoolivad. elule annab mõtte ka maailma avastamine: reisimine, enese harimine- kas siis kooliskäimine, raamatute lugemine, vestlemine huvitavate inimestega. kuid kõige olulisem on elus muidugi armastus- ilma selleta oleks elamine väga raske. võib-olla polekski siis elul üldse mõtet???

minu enese looming :)
significance of living or existing in general
Sa pead ise aru saama sellest.
Elu mõte on mõiste, mis püüab vastata filosoofilisele küsimusele elu või Universumi mõttest või eesmärgist.

On vaieldav, milles elu mõte seisneb ja kas elul üldse on mõte – seega võidakse neid küsimusi pidada hoopis pseudoprobleemideks. Kui aga elule või Universumile püütakse mõtet/eesmärki otsida, siis võib vastust aidata leida filosoofia või religioon.

Elu mõtte all võidakse mõelda nii absoluutset (st elu või kogu Universumi mõtet) kui ka suhtelist mõtet (st inimese isikliku elu mõtet)
Elu mõte on elada. Sõna otseses mõttes.
Iga inimese elu mōte on läbida temale kuuluv missioon.Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun