Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Sulge
Add link

Miks vene õpilased ei oska oelda "inglise keelt" nagu eesti õpilased?

K&V >> Keeled | Akadeemiline | 5 punkti | 2599 vaatamist |

Miks vene opilased ei oska oelda inglise keelt nagu eesti opilased?

Vastuse lisamiseks pead sisse logima


Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 108 | Hääli: 37
Küsimus on ebaselge. Venelased, kes elavad Eestis, õpivad võõrkeelena nii eesti kui ka inglise keelt, seega on võõrkeele omandamine raskem. Samuti vaatavad eestlased rohkem inglisekeelseid filme, sest eesti keelde on väga vähe tõlgitud, venelased aga rohkem emakeelseid, sest tõlgitakse peaaegu kõike.
0 +1 - rrrebaned
09:33 08/10/2015 +1 -1
1 venelased vaatavad filme vene keeles ja loevad raamatuid ka vene keeled, eestlased aga inglise keeles - AnGeLKo4eK
22:24 28/11/2015 +1 -1
0 Eestlased vaatavad enamasti inglise telesaateid ja nad hääldavad asju teist moodi - kermo1123
15:27 05/12/2015 +1 -1
0 Sest ,eesti keel on mitte nii tugev_nagu vene keel. - evigru
20:53 10/03/2016 +1 -1
Sest et venelased õpivad veel eesti keelt, aga eesti õpilased ei õpi seda ning nendel on rohkem aega inglise keele õppimiseks.
0 siin on juba üks selline vastus. - rrrebaned
09:17 08/10/2015 +1 -1
-1 Ega ei õpi ikka küll, neid on ainult käputäis, kes austavad Eesti riiki, keelt ning kultuuri. - martin.v
22:08 05/11/2015 +1 -1
1 Sest, et ei ole huvi. Mõeldes selle üle, et inglise keel on üldkasutuses, need, kes on huvitatud reisimises, heas töökohas saamises, kõrghariduse omandamises jne jne jne, need ikka mõtlevad selle peale, et inglise keelt on tarvis. Samas need, kes arvavad, et eesti keelest neil piisab, noh, iseenesest, ei "viitsi". Põhjuseks võivad olla ka see, et lihtsalt aju töötab teist pidi. Humanitaar ja tehnika vahe. - Harper
00:36 27/04/2015 +1 -1
Eestlased vaatavad enamasti inglise telesaateid, sest eestikeelseid on üsna vähe. Nad vaatavad ka filme inglise keeles. Venelastel on aga väga palju emakeelseid telekanaleid ning nad on ka päris laisad, et loobuda vene keelest ja hakata inglise keeles vaatama.
1 Nõus. - JelenaF
00:08 30/03/2015 +1 -1
1 Ei ole, ei tohi nii rääkida. Kõik inimesed on väga erinevad. - AelitaBallet
22:17 25/08/2015 +1 -1
Eestlased vaatavad rohkem inglise keelseid filme ja saateid ning seetõttu on see neile kergem. Venelased aga vaatavad palju venekeelseid saateid ja sellepärast on neile inglise keel raskem.
1) Vene õpilastel eesti keele õppimine võtab rohkem aega ajakavast, kui eesti õpilastel vene keele tunnid. Seega, eesti õpilased saavad rohkem pühenduda inglise keele õppimesele.

2) Sõltub koolist ja linnast ja pealmine faktor - õppejõud.

3) Keelte õppimise kiirus jm sõltub ja indiviidist. Paljud venelased oskavad inglise keelt heal tasemel, sõltumata üleval toodud faktoritest.
Venelased on veneaksendiga ja kui nad räägivad inglise keelt siis on neil veneaksent sees.
1 nagu ka eestlastel, oma aktsent, doooh - Harper
00:30 27/04/2015 +1 -1
0 On erinevad inimesed. On väga palju vene emakeelega inimesi, kes superhästi räägivad inglise keelt - AelitaBallet
22:20 25/08/2015 +1 -1
Sest et venekeelt kõnelevad õpilased peavad peale eesti keele õppima ka inglise keelt
Eestlased vaatavad enamasti inglise telesaateid, sest eestikeelseid on üsna vähe. Nad vaatavad ka filme inglise keeles. Venelastel on aga väga palju emakeelseid telekanaleid ning nad on ka päris laisad, et loobuda vene keelest ja hakata inglise keeles vaatama.
Vaata need dibiilikud kes ennast venelasteks kutsuvad on oppinud enne vene keelt, mitte eesti keelt niiet nende grammatika ei ole meie grammatikaga sama biidi peal.
Nt. kui sina ytled karu, nemad ytlevad pyksid

Mu aju
0 Kas eestasi siis dibiilikuid pole? - mveera
18:51 13/10/2015 +1 -1
Nad arvavad, et nende keel on kõige tähtsam ja et muu pole enam vajalik
Vene õpilased on üles kasvanud teises keskkonnas, nad ei tarbi inglise keelt, kui teist keelt nagu eestlased. Nad tarbivad inglise keelt kolmanda keelena nagu enamus Eesti nooredki.
Nii nagu see rahvus ei taha õppida eesti keelt, nii ei õpi nad ka inglise keelt. Nad arvavad, et neil pole seda vaja
0 jube . - mveera
18:49 13/10/2015 +1 -1
1 Kuna neil on üldiselt koduseks keeleks vene keel ja seega nad peavad koolis mõlemat keelt õppima nii eesti keelt kui vene keelt ja uut keelt on raskem õppida läbi keele mida sa igapäevaselt reeglina ei kasuta. - KasulikKasutaja
06:38 04/03/2015 +1 -1
sest neil on teine hääldus
Kui olla aus, siis eestlased on oma mõtlemisega olnud kogueag halvemad, kui venekooli õpilased.
Tean eestlaseid, kes ei oska öelda inglise keelt ja vene keelt ka.
Ja on venelasi, kes perfektselt oskavad 3-4 keelt.
Eesti koolid on suunatud õpetama tugevamat inglise keelt, samas Vene koolides see keel nii tähtsal kohal ei ole.
Sest mõned eestlased planeerivad elada välismaal ning nad õppivad võõrkeelt rohkem, kui vene õpilased, ja samal ajal vene õpilased peamiselt tahavad elada Venemaal, kus inglise keele teadmine on mitte nii vajalik, kui, nt Eestis. JA SAMUTI, Eestis on umbes 12000000 elanikke, ning kui nad reisivad, mõned inimesed ei oska eesti keelt, ning neil on vaja suhelda inglise keelt. Ma ei saa seda ütelda venelastest, sest kõiketes riikides on palju venelasi.
Aga ma arvan, et Sa mõtlesid selle küsimuse all seda, et miks venelased ei oska nii hästi inglise keelt kui eestlased, eks? Sellele ma oskan vastata. Venelastel on väga palju kirjandust vene keeles ja muidugi on ka nende veebilehed venekeelsed. Eesti keelt räägivad nii vähesed inimesed, et meil ei ole nii suurt kogust eesti keelset materjali. Sellepärast peame meie vaatama osa filme ja lugema osa raamatuid siis näiteks inglise keeles. Loodan, et sain kuidagi kasulik olla ;)
Venelased õpivad inglise keele ja eesti keele mõlemad samal ajal, eks see tekitab raskusi. Samas vene inimesed ei vaata inglise kanaale, mida eestlased eelistavad teha.
Eestis on harids parem kuna meie testid ei ole A,B,C vastustega.
Venelased saavad tihti meediat nautida oma keeles, samal ajal kui eestikeeles on väga harva võimalik meediat ja meelelahutust kogeda. Lehekülgedel on tihti olemas vene keele valik. Eesti õpilased valivad enamasti selle asemel inglise keele.
0 öelda* kõiki* - rrrebaned
09:16 08/10/2015 +1 -1
0 SEST SEE ON RASKE KEEL VENELASTE JAOKS - mveera
18:46 13/10/2015 +1 -1
kord kuulsin kui teles rääkis venelane, et milleks Eestimaal eestikeel, et olgu vene ja inglise keel
Eesti õpilastel vene keel on nagu teine keel, aga vene õpilastel (kes elavad Eestis) teise keele esimesel kohal on eesti keel, teisel - inglise.
1231231233
Kuna Eesti keelt loetakse nagu kirjutaks aga inglise keeles on igal tähel on hääldus ja igal sõnal on oma hääldys.
Nende tahestikus on jo ja je ja igasuguseid ч ш щ ю з ja veel mis ei kajastu inglise ega eesti keelega

MINU PEA
moned oskavad moned ei oska ei saa oelda tervest rahvust et need inimesed ei oska mingit keelt.
Küsimus on ebaselge. Venelased, kes elavad Eestis, õpivad võõrkeelena nii eesti kui ka inglise keelt, seega on võõrkeele omandamine raskem. Samuti vaatavad eestlased rohkem inglisekeelseid filme, sest eesti keelde on väga vähe tõlgitud, venelased aga rohkem emakeelseid, sest tõlgitakse peaaegu kõike.

sest nad ei viitsi seda keelt õppida ja süveneda sellese kuna nemad saavad maailmas enamasti läbi ka ilma inglise keeleta. kuna vene keele kõnelejaid on niivõrd palju igalpool maailmas siis saavad nad enamasti sellega ainult hakkama, ja kuna suurem osa venelasti ei kipu venemaalt välja õppima või töötama siis neil pole seda otseselt vaja
Venemaal ei peeta Inglise keele oskust vajalikuks, kuna ka venekeelega saab igal pool hakkama, ning Inglise keel on riigipeadele vastumeelt.

puuduvad
Venelased peavad ennekõige õppima eesti keelt. See on üks raskemaid keeli maailmas. Tihtipeale lähevad keeled neil sassi. Nii kerge see tegelikult ju ongi.

Enda arvamus
Sõltub mis keeles me õppime inglise keel. Kui õppimine käib eesti keeles siis proovi kujutada juidas see on. Nagu eestlane õppiks võrkeel vene keeles=)
Tegelikult vene keeles on kõike nii palju kättesaada, et venelane nt vaatab filme, sarju vene keeles. Mingi infoallikaid on samuti vene keeles sadu. Eestlane aga ei hakka vist vene keelsetest allikatest väga midagi võtma, sest vene keele teadmised pole nii head ja selle asemel läheb googeldab pigem inglise keelseid asju. Seega eestlastel rohkem praktikat.
Samas tean väga mitmeid venelasi, kes toitetavadki ainult inglise keelega :) oleneb pigem inimesest mitte rahvusest imo
Eestlased õppivad ainult inglise keelt, aga me venelased õppime ka eesti keelt esimeset klassist, inglise keel algab teisest klassist ja raske õppida. Teil algab vene keel 6st klassist, kui te olete õppinud inglise keelt juba 5 aastat või rohkem. Tv saated ja kõik filmid on vene keeles, aga teil on palju inglise keeles. Veel võib seotada sellest, et Venemaa on väga vana riik, ja ei õppinud keeli, nii kui teie (teie vanemad õppisid ladina, rootsi, saksa, vene keelt) ja teil see on kergem, sest rohkem seotud geeniga
Kuna vene inimestel on selliseid asju nagu runet, paljud õppematerjalid on olemas vene keeles, me vaatame filme vene adaptatsiooniga, kuulame venekeelset muusikat, aga eestased palju kasutavad ingliskeelseid materjalid, vaatavad filme originaalkeeles jne.
Venelased saavad oma emakeeles rohkem infot kui eestlased oma emakeeles.
Eesti keel ja inglise keel on võõrkeelad
Venelastel on vaja ka eesti keelt õppida ja alles siis inglise keelt, aga eestlastel ainult inglise keelt, ja ka lisaks sellele, vene keel on palju raskem kui eesti keel.
Eestlased vaatavad palju filme inglise keeles, aga venelased vene keeles.
sest venelased vaatavad filme vene keele tõlges ja loevad raamatuid ka vene keeled, eestlased aga inglise keele subtitritega
Ja kui on pikem, siis see on tingitud mitmel põhjusel. Esimene asi, minu arvates, on see, et venekeelsetele lastele ei ole vaja kaua otsida teavet oma emakeeles. Seda on väga palju ja seda on lihtne leida. Eesti on sama lapsed peavad nägema vaeva, et leida teavet. Ja inglise keeles on seda rohkem, kui eesti. Seega, lapsepõlvest nad saavad tajuda informatsiooni inglise keeles.
Teine, juba koolis, vene õppekeelega koolid teevad palju rõhku uuring eesti keele kui teise keele. Inglise läheb kolmas kava. See on vene kooli panna prioriteedid seega: eesti, vene, inglise. Ja eesti koolides keele prioriteet расставлен muidu: eesti, inglise. kui teine keel ja vene keel. See on uuring inglise eesti koolides rohkem ruumiline, kui vene.
0 Eestlastel on ka aktsent. Pole mingit seost -
17:26 11/12/2016 +1 -1Registreeri ja saadame uutele kasutajatele
faili e-mailile TASUTA

Konto olemas? Logi sisse

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun