laste eripära
3
Sissejuhatus.
Valisin oma kursusetöö teemaks ,, Indigolapsed" . Miks selline teema? Töötan lastega ning
neid vaadeldes ja samas kirjandust lugedes jääb mulje, et kõik lapsed, kes saadetakse
psühhiaatriahaiglasse ravile, ei pruugi alati olla kas aspergerid või hüperaktiivsed. Vahel
jääb tunne, et neid lapsi ei mõisteta ja neil on lihtsalt väga, väga raske siin ilmas hakkama
saada. Muidugi valisin ka sellise teema sellepärast, et jäi alul arusaamatuks mõiste
indigolaps. Konkreetselt uurimustööd ma selle kursusetöö jaoks ei tee, sest kui mulle töö
alul on selgusetu, kes või mis on indigolapsed, siis pole ka mõtet oodata uurimustööd. Töö
lõpus toon ma välja mõningad oma järeldused, mida ma isiklikult arvan indigolaste
teooriast, sest võrdlen kahte last indigotunnuste ja diagnoosi omapäradega. Püüan võrrelda
ja leida sarnasusi ning teha järel...