Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge

Kuidas pesta aknaid?

K&V >> Muu | Keskkool | 0 punkti | 450 vaatamist |
5 kasulikku akende pesuks:

1) Vältige ammoniaagis või alkoholis sisalduvate klaasipuhastusvahendite kasutamist. Need võivad tunduda intensiivsema puhtusega, kuid tegelikult võivad need jätta triibud ja isegi õhukese kile, mis meelitab tolmu ja niiskust. Kui teil on eriti raske koht, võite puhastusprotsessi alustada lahusti nagu atsetooni lisamisega või puhta lapiga alkoholi hõõrumisega ja otse kohapeal hõõrumisega. Pühkige see kuivaks ja jätkake akna puhastamist nagu tavaliselt.
2) Ükskõik kui kangekaelsed teatud materjalid ka ei oleks, ärge kunagi kasutage nende eemaldamiseks habemenuga või muud tüüpi tera. See võib põhjustada püsivaid kriimustusi ja muuta teie aknad tulevikus purunemise suhtes haavatavamaks.
3) Lahuse hõõrumisel kasutage pehmet, ebemevaba salvrätikut. Mikrokiudlapp on ideaalne, kuid sobib ka õrn ja puhas paberrätik. Hõõru vältimiseks hõõru mitmest suunast.
4) Kui leiate, et pärast akna puhastamist on teil veel triipe, loputage lihtsalt puhta veega, et eemaldada järelejäänud puhastuslahus.
5) Är arge peske ise, vaid seotage https://aknapesurobot.ee/.
Vastuse lisamiseks pead sisse logima


Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 9 | Hääli: 1
Aknapesurobot võtab tülika ning füüsiliselt raske aknapesutöö enda peale

https://aknapesurobot.ee/
Soovitan kasutada kärcheri aknapesurit. Korralikult pesurit puhastades saab töö kiirelt tehtud.
Vesi

Vesi
Väga tore riistapuu kindlasti. Ma kasutan odavamat Kärcheri varianti.Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun