"Tänapäeva kaupmehed tulistavad liiga palju puusalt"
Reena Schmidt
K18KÕ
``Tänapäeva kaupmehed tulistavad liiga palju puusalt``
Lugedes artiklit jääb mul mulje, et meie kaubandus senisel kujul kestma ei jää. Palju tuleb
automatiseerimist ja tehnikaga tööjõu asendamist. Tehnika peaks meie elu kergemaks tegema,
mitte töö täielikult ära võtma. Kui mõelda veel tööjõu peale, siis selles sektoris on väga palju
töötajaid ja kui neilt töö ära võtta, siis see suurendab tööpuudust ja see hakkab Eesti
majandust alla viima. Tekib mingi kriis, mis võib kokkuvõttes saada saatuslikuks meie riigile.
Hirm tekkib kui mõelda, mis veel ootamas on ees.
Ehitatakse meeletult palju kaubanduskeskusi, kulutatakse suurelhulgal raha. Ja mille jaoks?
Ainult mingi muuseumi loomiseks. Kõik loodavad, et just nende kaubanduske...