Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood
,,Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" arvamus
Hiljuti käisime oma klassiga vaatamas kammerooperit "Kastanid tulest ehk
Rahvusooperi poistekoori lood" Eesti Rahvusooper Estonias.
Ooperi peategelased olid poistekoori poisid ja kaks pätti Manfred ja Vello.
Poisid peavad sõitma trammiga teatrisse, et anda üks kontsert aga tuleb
välja, et tegemist ei ole lihtsa trammiga. Koos oma transpordiga satuvad nad
igasugustesse seiklustesse. Ooper ise oli väga põnev. Oli igasugu esinejaid.
Mu lemmik koht terves etenduses oli kui lavale ilmusid Tsirkusestuudio Folie
artistid. Neid oli väga tore vaadata ja nende etteasted olid heal tasemel.
Isegi kui neil sassi läks, tegid nad ikka edasi. Kõik tundus olevat plaanitud.
Esinejatest rääkides, nad tundusid üsna usutavad. Alguses ei saanud keegi
aru, kas ooper on juba alanud või ei, sest poistekoor tegi hääleharjutusi koos
koorijuhiga kuni üks meesterahvas sosistas dirigendile, et etendus p...