Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge

Kas keegi on käinud Vallavalitsusel raamatupidamise praktikal ja teinud selle kohta ka praktika aruande?

K&V >> Kategooriata | Akadeemiline | 0 punkti | 2719 vaatamist |
- [Postitus on kustutatud] -
Vastuse lisamiseks pead sisse logima










Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 1 | Hääli: 0



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun