Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge

Kas kaaliumi üleküllus tohib olla?

K&V >> Kategooriata | Akadeemiline | 5 punkti | 4131 vaatamist |

kui on kaaliumi üleküllus -kas üldse võib olla- siis kui on hemoglobiin 140-150 vüib ülse kaaliumi võtta ja rõhk 90-6o nele.

Vastuse lisamiseks pead sisse logima










Tead vastust? Vasta küsimusele
Vastuseid: 1 | Hääli: 0



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun