Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Ega pea pole prügikast! Tõsta enda õppeedukust ja õpi targalt. Telli VIP ja lae alla päris inimeste tehtu õppematerjale LOE EDASI Sulge
Majandus - vastamata küsimused


Vaja on lahendada neli lühikest exceli ülesannet, üks ül 15€. 1. maatriksi lahendus 2.voo tasakaalu kitsendus Lahendusi on vaja mai lõpuks.
Majandus - vastatud küsimused


Krediidi kulukuse määr näitab laenu kogukulu aastas. Seda kulu näidatakse protsendina ja mida väiksem protsent, seda odavam on laen. Krediidi kulukuse määra arvutatakse Euroopa Liidus paika pandud ja Eestis rahandusministri määrusega kehtestatud valemi alusel. Krediidi kulukuse määra arvutamisel arvestatakse intressi, lepingutasude, maksude ja muude tasudega, mida tarbija on kohustatud seoses tarbijakrediidilepinguga maksma ja mis on krediidiandjale teada või peavad teada olema. Kulukuse määra sisse ei arvestata viiviseid ja muid lisatasusid, mis võivad kaasneda maksetega viivitamisel.

Milliseid valimi uurimismeetodeid oskate nimetada?

Eelkõige pakuvad huvi tööstuspoliitikad mida on kasutatud majanduslikult edukates riikides läbi aegade nt Suurbritannia, Saksamaa, Jaapan, USA.

Eesti majandus

Majandus | 0 punkti | Vastuseid: 11 | irina2405 Vasta

Mis on plussid ja mis on miinused?

Koostöövõrgustik ja foorum raamatupidajatele, ettevõtjatele ja kõigile huvilistele. https://www.facebook.com/groups/raamatupidamine Tule postita ka oma ‪#‎küsimus‬, ‪#‎vastus‬, ‪#‎nõuanne‬ või muu kasulik ‪#‎erialainfo‬ ja hoia meid kursis!

Üks meetod on tarbimismeetod


Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun