heii: Hea, kokkuvõttev jutt. Kuna olen seda siiski varem õppinud ja tahtsin ainult korrata, siis oli superb:P aga ainult selle järgi õppida.. ei ole nii kindel.
Vasta
20:31 13-02-2011
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe
üldtingimustegaNõustun