kadi900: Väga sitt. Raiskasin 100 punkti ja absoluudselt kasu ei olnud :@
Vasta
13:54 28-02-2013
tigu: See ehk eeldab, et sa oled kas või natukene teost ise ka sirvinud, ei saagi kõike puust ja punaseks ette teha. Pealegi pole see tavaline kokkuvõte, vaid see sisaldab arutelu.
11:24 08-04-2014
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe
üldtingimustegaNõustun