Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Vanasõnad


Kommentaarid ja küsimused tagasi

taavi145: oli väga suureks abiks :) Vasta
22:16 27-05-2012
margotlii: väga hea (Y) Vasta
18:01 11-10-2011
miuka: sain abi) Vasta
07:32 02-03-2010
emmy: Väga palju vanasõnu ja kõnekäändeid, hea materjal. Vasta
20:53 13-02-2010
bohanon: veits palju maksis jah Vasta
19:39 19-01-2010
RipleyS: Sobis. Vasta
22:25 04-10-2009
gerlyke: miks vastuseid pole ? Vasta
17:46 25-04-2009
Karin Valt: mõtttetu Vasta
22:08 13-04-2009
kraskagm: Isegi sellist asja ei olnud: Teise silmas pindu näed aga enda silmas palki ei näe.

Peaks ütlema, et see oleks võinud olla 10 punkti mitte 50.

Suht tuletatud värk. Vasta
19:06 22-12-2008
katuha: aga miks vastuseid ei ole ? Muidu päris põhjalik :) Vasta
19:06 24-11-2008



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun