Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


„Me kõik elame sama taeva all, kuid meil kõigil ei ole üks ja sama silmapiir.“


Kommentaarid ja küsimused tagasi

kairipp: Tegin ise parema. :D Vasta
21:26 07-12-2011
Anzela T: natuke vast ikka aitab! Vasta
18:02 02-03-2011
kajake: jah andis palju häid mõtteid Vasta
12:44 28-02-2011
mark104: normalna materjalka Vasta
23:11 16-12-2010
Silvia: Palju Autor selle eest punkte sai? Või on see niisama kirjutatud? Vasta
13:48 26-09-2010
kristjanp: Vaatan üle kohe Vasta
17:17 21-09-2010



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun