Lepaqtriinu: Suurepärane kokkuvõte! Tegelasi väga põhjalikult kirjeldatud ja kogu raamatust andis muidugi ka väga hea ülevaate, ühesõnaga:Soovitan!
Vasta
12:51 17-10-2011
Bender: Oleksin oodanud pikemat kokkuvõtet, mis aitaks ka eelseisva töö sooritada.
Vasta
20:01 14-04-2011
erlet mäesepp: Aitäh materjali eest , see oli mulle suureks abiks!!
Vasta