pellarosa: Valikuliselt on üht-teist välja kirjutatud, aga raamat ise on nii tihe, et minu meelest on raske midagi kõrvale jätta. Soovitan kõigile ikka ise see raamat läbi lugeda:)
Vasta
15:47 04-09-2009
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe
üldtingimustegaNõustun