Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


ISESEISVUSE SÜND (1914. - 1920)


Kommentaarid ja küsimused tagasi

Marta093: päris korralik ja hea Vasta
12:14 17-04-2011
alopoiss10: Päris hea! Vasta
18:16 13-03-2011
clariss20: väga hea materjal sain plaju abi:P Vasta
12:10 20-01-2011
helena ild: väga hea Vasta
12:55 18-01-2011
erkki madi: Hea ülevaade tõesti, aitab. Vasta
02:22 16-12-2010
flippancy: Väga hea ülevaade Vasta
19:10 10-12-2010
hanalulu: jah, aitas Vasta
16:50 03-10-2010
Wedru: Väga hea :) Vasta
23:14 31-08-2010
joosel: selle kohta veidi kallis, kuid aitas sellegipoolest Vasta
21:16 31-05-2010
Chris Sommer: Väga hea töö Vasta
01:28 10-05-2010
joy: super hea Vasta
14:21 05-05-2010
L17R: väga hea Vasta
12:32 25-04-2010
rauno1990: hea korralik töö Vasta
11:06 29-03-2010
PeaceOut: Tohib küsida juhuslikult, et mis allikate abil Teie selle koostasite?

Muidu oli väga palju abi sellest, tänud teile. Vasta
18:24 24-02-2010
Grete S: päris hea Vasta
22:23 13-12-2009
VanNuys: Päris hea! Vasta
16:18 13-12-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun