Vajad kellegagi rääkida?
Küsi julgelt abi LasteAbi
Logi sisse
Sulge


Kas orjanduslik demokraatia oli täiuslik?


Kommentaarid ja küsimused tagasi

katey: päris hea Vasta
19:36 18-01-2012
ivut5: Andis Mõtteid :) Vasta
18:10 31-10-2011
mihkel123: aitäh Vasta
13:23 16-10-2011
Apelsin1: Andis mõtteid. Vasta
23:48 19-12-2010
andres heinsoo: päris hea . Vasta
18:13 08-11-2010
eesti191: Väga hea essee, aitas oluliselt arutluse koostamisel. Vasta
20:04 03-11-2010
krizzuke111: Üldiselt oli hea, kuid tekst kordas ennast liiga palju. Vasta
17:31 20-10-2009
Ennuke: hea! Vasta
16:43 19-10-2009



Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega Nõustun